1 : 6

(1:5)

Svarog FC

Svarog FC

Také ve 2. kole nejvyšší futsalové soutěže byla Balticflora úspěšná. V pátek vyhrála na hřišti v Plzni 6:1 a doposud je v lize bez ztráty bodu.

Domácí tým měl původně sestoupit, díky tomu, že pražští „klokani“ soutěž vzdali, můžou mezi elitou pokračovat. Tento fakt  ale pro Plzeň vytvořil složitou situaci, vždyť příprava Indossu nebyla na takové úrovni, jak špička českého futsalu vyžaduje. V úvodním kole proto nebylo překvapením, když Plzeňané inkasovali v Brně od Tanga čtrnáct branek.

Proti „vlkům“ podali Západočeši lepší výkon, přesto to na body nestačilo. Už v 1. minutě vstřelil úvodní gól Teplic ze standardní stiuace jejich hrající trenér Bruno Barbosa. Od začátku zápasu se hrál otevřený futsal, šance měly oba celky. Na rozdíl od Plzně ale Balticflora dokázala dávat góly. V 5. minutě už to bylo 2:0 pro „vlky“, trefil se César Riberio. Když si dal v 11. minutě vlastní gól Míka, nebylo o vítězství Tepličanů pochyb. Branka nakonec byla připsána Novotnému. Ještě do přestávky přidali hosté další dva gólové úspěchy, jejich autory byli Barbosa a Rafa Lima. Plzni se podařilo dát čestnou branku.

Také ve druhé půli byla Balticflora lepší, ve 22. minutě zvýšil na 6:1 Paulo Pinto. To byla také poslední branka zápasu, poté už diváci viděli jen červenou kartu, kterou inkasoval domácí Šrajt za ostrý zákrok. Tečku za utkáním udělala tyčka Rafy Limy.

„Vlci“ si přispali na své konto další tři body, jejich výkon ale nebyl stoprocentní. V pátek 27. září přivítají od 20 hodin v teplické sportovní hale posílené Kladno.

Indoss Plzeň – Balticflora Teplice 1:6 (1:5).