Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník 1. FUTSAL ligy 2020/2021
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014, 2014/2015, 2018/2019
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

Tabulka a rozpis sezóny

Tabulka

Mužstvo Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Sokol Dobřichovice Sokol Dobřichovice 1 1 0 0 10:4 3
2. SKP Kolín SKP Kolín 1 1 0 0 8:4 3
3. FC Malibu Mladá Boleslav FC Malibu Mladá Boleslav 1 1 0 0 7:4 3
4. FK GMM Jablonec n/N FK GMM Jablonec n/N 1 1 0 0 5:3 3
5. MCE Slaný MCE Slaný 1 1 0 0 3:2 3
6. HRASL Slaný HRASL Slaný 1 0 1 0 3:3 1
7. AFC Kralupy nad Vltavou AFC Kralupy nad Vltavou 1 0 1 0 3:3 1
8. FC Brandýsek FC Brandýsek 1 0 0 1 2:3 0
9. Svarog FC B Svarog FC B 1 0 0 1 3:5 0
10. Legie Příbram Legie Příbram 1 0 0 1 4:7 0
11. 1.DFK Slaný 1.DFK Slaný 1 0 0 1 4:8 0
12. PK Třebusice PK Třebusice 1 0 0 1 4:10 0

Rozpis zápasů

Kolo Termín Domácí Hosté Online
1.kolo 06.10.2013 | 19:15 FK GMM Jablonec 5:3 Svarog FC
2.kolo 11.10.2013 | 19:10 PK Třebusice -:- Svarog FC
3.kolo 20.10.2013 | 19:30 Svarog FC -:- Sokol Dobřichovice
4.kolo 27.10.2013 | 19:30 Svarog FC -:- FC Malibu Mladá Boleslav
5.kolo 01.11.2013 | 20:00 AFC Kralupy n./V. -:- Svarog FC
6.kolo 10.11.2013 | 19:30 Svarog FC -:- SKP Kolín
7.kolo 15.11.2013 | 19:00 FC Brandýsek -:- Svarog FC
8.kolo 24.11.2013 | 19:30 Svarog FC -:- MCE Slaný
9.kolo 01.12.2013 | 17:15 DFK Slaný -:- Svarog FC
10.kolo 08.12.2013 | 19:30 Svarog FC -:- HRASL Slaný
11.kolo 14.12.2013 | 20:00 Legie Příbram -:- Svarog FC
12.kolo 12.01.2014 | 19:30 Svarog FC -:- FK GMM Jablonec
13.kolo 19.01.2014 | 19:30 Svarog FC -:- PK Třebusice
14.kolo 24.01.2014 | 20:15 Sokol Dobřichovice -:- Svarog FC
15.kolo 01.02.2014 | 12:15 FC Malibu Mladá Boleslav -:- Svarog FC
16.kolo 09.02.2014 | 19:30 Svarog FC -:- AFC Kralupy n./V.
17.kolo 15.02.2014 | 20:15 SKP Kolín -:- Svarog FC
18.kolo 23.02.2014 | 19:30 Svarog FC -:- FC Brandýsek
19.kolo 28.02.2014 | 20:45 MCE Slaný -:- Svarog FC
20.kolo 09.03.2014 | 19:30 Svarog FC -:- DFK Slaný
21.kolo 14.03.2014 | 19:10 HRASL Slaný -:- Svarog FC
22.kolo 23.03.2014 | 19:30 Svarog FC -:- Legie Příbram

Rozpis kol

1.kolo
PK Třebusice

04.10.2013 | 19:10

4:10
Sokol Dobřichovice
FC Malibu Mladá Boleslav

04.10.2013 | 21:15

7:4
Legie Příbram
AFC Kralupy n./V.

06.10.2013 | 18:00

3:3
HRASL Slaný
SKP Kolín

06.10.2013 | 18:45

8:4
DFK Slaný
FC Brandýsek

04.10.2013 | 19:00

2:3
MCE Slaný
FK GMM Jablonec

06.10.2013 | 19:15

5:3
Svarog FC
2.kolo
DFK Slaný

11.10.2013 | 19:10

-:-
FC Brandýsek
HRASL Slaný

11.10.2013 | 19:10

-:-
SKP Kolín
FK GMM Jablonec

11.10.2013 | 19:10

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
Sokol Dobřichovice

11.10.2013 | 19:10

-:-
MCE Slaný
Legie Příbram

11.10.2013 | 19:10

-:-
AFC Kralupy n./V.
PK Třebusice

11.10.2013 | 19:10

-:-
Svarog FC
3.kolo
AFC Kralupy n./V.

20.10.2013 | 19:30

-:-
FK GMM Jablonec
SKP Kolín

20.10.2013 | 19:30

-:-
Legie Příbram
FC Brandýsek

20.10.2013 | 19:30

-:-
HRASL Slaný
MCE Slaný

20.10.2013 | 19:30

-:-
DFK Slaný
FC Malibu Mladá Boleslav

20.10.2013 | 19:30

-:-
PK Třebusice
Svarog FC

20.10.2013 | 19:30

-:-
Sokol Dobřichovice
4.kolo
HRASL Slaný

27.10.2013 | 19:30

-:-
MCE Slaný
Legie Příbram

27.10.2013 | 19:30

-:-
FC Brandýsek
FK GMM Jablonec

27.10.2013 | 19:30

-:-
SKP Kolín
PK Třebusice

27.10.2013 | 19:30

-:-
AFC Kralupy n./V.
Sokol Dobřichovice

27.10.2013 | 19:30

-:-
DFK Slaný
Svarog FC

27.10.2013 | 19:30

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
5.kolo
SKP Kolín

01.11.2013 | 20:00

-:-
PK Třebusice
FC Brandýsek

01.11.2013 | 20:00

-:-
FK GMM Jablonec
MCE Slaný

01.11.2013 | 20:00

-:-
Legie Příbram
DFK Slaný

01.11.2013 | 20:00

-:-
HRASL Slaný
FC Malibu Mladá Boleslav

01.11.2013 | 20:00

-:-
Sokol Dobřichovice
AFC Kralupy n./V.

01.11.2013 | 20:00

-:-
Svarog FC
6.kolo
Svarog FC

10.11.2013 | 19:30

-:-
SKP Kolín
Sokol Dobřichovice

10.11.2013 | 19:30

-:-
HRASL Slaný
Legie Příbram

10.11.2013 | 19:30

-:-
DFK Slaný
FK GMM Jablonec

10.11.2013 | 19:30

-:-
MCE Slaný
PK Třebusice

10.11.2013 | 19:30

-:-
FC Brandýsek
FC Malibu Mladá Boleslav

10.11.2013 | 19:30

-:-
AFC Kralupy n./V.
7.kolo
FC Brandýsek

15.11.2013 | 19:00

-:-
Svarog FC
AFC Kralupy n./V.

15.11.2013 | 19:00

-:-
Sokol Dobřichovice
SKP Kolín

15.11.2013 | 19:00

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
MCE Slaný

15.11.2013 | 19:00

-:-
PK Třebusice
DFK Slaný

15.11.2013 | 19:00

-:-
FK GMM Jablonec
HRASL Slaný

15.11.2013 | 19:00

-:-
Legie Příbram
8.kolo
Svarog FC

24.11.2013 | 19:30

-:-
MCE Slaný
Sokol Dobřichovice

24.11.2013 | 19:30

-:-
Legie Příbram
FK GMM Jablonec

24.11.2013 | 19:30

-:-
HRASL Slaný
PK Třebusice

24.11.2013 | 19:30

-:-
DFK Slaný
FC Malibu Mladá Boleslav

24.11.2013 | 19:30

-:-
FC Brandýsek
AFC Kralupy n./V.

24.11.2013 | 19:30

-:-
SKP Kolín
9.kolo
DFK Slaný

01.12.2013 | 17:15

-:-
Svarog FC
SKP Kolín

01.12.2013 | 17:15

-:-
Sokol Dobřichovice
FC Brandýsek

01.12.2013 | 17:15

-:-
AFC Kralupy n./V.
MCE Slaný

01.12.2013 | 17:15

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
HRASL Slaný

01.12.2013 | 17:15

-:-
PK Třebusice
Legie Příbram

01.12.2013 | 17:15

-:-
FK GMM Jablonec
10.kolo
Sokol Dobřichovice

08.12.2013 | 19:30

-:-
FK GMM Jablonec
PK Třebusice

08.12.2013 | 19:30

-:-
Legie Příbram
Svarog FC

08.12.2013 | 19:30

-:-
HRASL Slaný
FC Malibu Mladá Boleslav

08.12.2013 | 19:30

-:-
DFK Slaný
AFC Kralupy n./V.

08.12.2013 | 19:30

-:-
MCE Slaný
SKP Kolín

08.12.2013 | 19:30

-:-
FC Brandýsek
11.kolo
Legie Příbram

14.12.2013 | 20:00

-:-
Svarog FC
FC Brandýsek

14.12.2013 | 20:00

-:-
Sokol Dobřichovice
MCE Slaný

14.12.2013 | 20:00

-:-
SKP Kolín
DFK Slaný

14.12.2013 | 20:00

-:-
AFC Kralupy n./V.
HRASL Slaný

14.12.2013 | 20:00

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
FK GMM Jablonec

14.12.2013 | 20:00

-:-
PK Třebusice
12.kolo
Svarog FC

12.01.2014 | 19:30

-:-
FK GMM Jablonec
Sokol Dobřichovice

12.01.2014 | 19:30

-:-
PK Třebusice
Legie Příbram

12.01.2014 | 19:30

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
HRASL Slaný

12.01.2014 | 19:30

-:-
AFC Kralupy n./V.
DFK Slaný

12.01.2014 | 19:30

-:-
SKP Kolín
MCE Slaný

12.01.2014 | 19:30

-:-
FC Brandýsek
13.kolo
Svarog FC

19.01.2014 | 19:30

-:-
PK Třebusice
MCE Slaný

19.01.2014 | 19:30

-:-
Sokol Dobřichovice
FC Brandýsek

19.01.2014 | 19:30

-:-
DFK Slaný
SKP Kolín

19.01.2014 | 19:30

-:-
HRASL Slaný
AFC Kralupy n./V.

19.01.2014 | 19:30

-:-
Legie Příbram
FC Malibu Mladá Boleslav

19.01.2014 | 19:30

-:-
FK GMM Jablonec
14.kolo
Sokol Dobřichovice

24.01.2014 | 20:15

-:-
Svarog FC
PK Třebusice

24.01.2014 | 20:15

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
FK GMM Jablonec

24.01.2014 | 20:15

-:-
AFC Kralupy n./V.
Legie Příbram

24.01.2014 | 20:15

-:-
SKP Kolín
HRASL Slaný

24.01.2014 | 20:15

-:-
FC Brandýsek
DFK Slaný

24.01.2014 | 20:15

-:-
MCE Slaný
15.kolo
FC Malibu Mladá Boleslav

01.02.2014 | 12:15

-:-
Svarog FC
DFK Slaný

01.02.2014 | 12:15

-:-
Sokol Dobřichovice
MCE Slaný

01.02.2014 | 12:15

-:-
HRASL Slaný
FC Brandýsek

01.02.2014 | 12:15

-:-
Legie Příbram
AFC Kralupy n./V.

01.02.2014 | 12:15

-:-
PK Třebusice
SKP Kolín

01.02.2014 | 12:15

-:-
FK GMM Jablonec
16.kolo
Sokol Dobřichovice

09.02.2014 | 19:30

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
Svarog FC

09.02.2014 | 19:30

-:-
AFC Kralupy n./V.
PK Třebusice

09.02.2014 | 19:30

-:-
SKP Kolín
FK GMM Jablonec

09.02.2014 | 19:30

-:-
FC Brandýsek
Legie Příbram

09.02.2014 | 19:30

-:-
MCE Slaný
HRASL Slaný

09.02.2014 | 19:30

-:-
DFK Slaný
17.kolo
HRASL Slaný

15.02.2014 | 20:15

-:-
Sokol Dobřichovice
SKP Kolín

15.02.2014 | 20:15

-:-
Svarog FC
DFK Slaný

15.02.2014 | 20:15

-:-
Legie Příbram
MCE Slaný

15.02.2014 | 20:15

-:-
FK GMM Jablonec
FC Brandýsek

15.02.2014 | 20:15

-:-
PK Třebusice
AFC Kralupy n./V.

15.02.2014 | 20:15

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
18.kolo
Sokol Dobřichovice

23.02.2014 | 19:30

-:-
AFC Kralupy n./V.
Svarog FC

23.02.2014 | 19:30

-:-
FC Brandýsek
FC Malibu Mladá Boleslav

23.02.2014 | 19:30

-:-
SKP Kolín
PK Třebusice

23.02.2014 | 19:30

-:-
MCE Slaný
FK GMM Jablonec

23.02.2014 | 19:30

-:-
DFK Slaný
Legie Příbram

23.02.2014 | 19:30

-:-
HRASL Slaný
19.kolo
MCE Slaný

28.02.2014 | 20:45

-:-
Svarog FC
Legie Příbram

28.02.2014 | 20:45

-:-
Sokol Dobřichovice
HRASL Slaný

28.02.2014 | 20:45

-:-
FK GMM Jablonec
DFK Slaný

28.02.2014 | 20:45

-:-
PK Třebusice
FC Brandýsek

28.02.2014 | 20:45

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
SKP Kolín

28.02.2014 | 20:45

-:-
AFC Kralupy n./V.
20.kolo
Svarog FC

09.03.2014 | 19:30

-:-
DFK Slaný
Sokol Dobřichovice

09.03.2014 | 19:30

-:-
SKP Kolín
AFC Kralupy n./V.

09.03.2014 | 19:30

-:-
FC Brandýsek
FC Malibu Mladá Boleslav

09.03.2014 | 19:30

-:-
MCE Slaný
PK Třebusice

09.03.2014 | 19:30

-:-
HRASL Slaný
FK GMM Jablonec

09.03.2014 | 19:30

-:-
Legie Příbram
21.kolo
HRASL Slaný

14.03.2014 | 19:10

-:-
Svarog FC
FK GMM Jablonec

14.03.2014 | 19:10

-:-
Sokol Dobřichovice
Legie Příbram

14.03.2014 | 19:10

-:-
PK Třebusice
DFK Slaný

14.03.2014 | 19:10

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
MCE Slaný

14.03.2014 | 19:10

-:-
AFC Kralupy n./V.
FC Brandýsek

14.03.2014 | 19:10

-:-
SKP Kolín
22.kolo
Svarog FC

23.03.2014 | 19:30

-:-
Legie Příbram
Sokol Dobřichovice

23.03.2014 | 19:30

-:-
FC Brandýsek
SKP Kolín

23.03.2014 | 19:30

-:-
MCE Slaný
AFC Kralupy n./V.

23.03.2014 | 19:30

-:-
DFK Slaný
FC Malibu Mladá Boleslav

23.03.2014 | 19:30

-:-
HRASL Slaný
PK Třebusice

23.03.2014 | 19:30

-:-
FK GMM Jablonec

ligová tabulka

1. Interobal Plzeň 22 140:40 57
2. Chrudim 22 104:21 57
3. Svarog FC 22 102:56 54
4. Sparta Praha 22 99:63 46
5. Slavia Praha 22 120:69 42
6. Liberec 22 73:97 26
7. Helas Brno 21 77:92 25
8. Olympik Mělník 22 65:118 22
9. České Budějovice 22 61:106 18
10. Žabinští Vlci Brno 22 70:126 17
11. Rapid Ústí 21 82:153 10
12. Česká Lípa 22 61:113 8

Kompletní tabulka

Futsal za život 1. Futsal Liga

nejlepší střelci

1 Adriano20

2Joao Salla13

3Jiří Baran8

4César Ribeiro8

5Keko 8

nejlepší nahrávači

1 Deco34

2 Adriano6

3 Claudio4

4 Tato4

5 Alemao4

Nejbližší narozeniny

18/04 Jakub Marek
A tým - Brankář
(29)

19/04 Vladislav Mikiska
B tým - Univerzál
(30)

21/04 Martin Schrenk
B tým - Univerzál
(32)

12/05 Radek Novák
B tým - Brankář
(30)

28/05 Jiří Baran
A tým - Univerzál
(25)

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2021 Svarog Futsal Club