Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník 1. Futsal ligy 2021/2022
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014, 2014/2015, 2018/2019
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

Tabulka a rozpis sezóny

Tabulka

Mužstvo Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FK Chrudim FK Chrudim 21 20 0 1 163:16 60
2. Svarog FC Svarog FC 21 17 2 2 125:49 53
3. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 21 17 1 3 128:39 52
4. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 21 14 1 6 103:40 43
5. AC Sparta Praha 17 AC Sparta Praha 17 21 12 0 9 82:79 36
6. Helas Brno Helas Brno 21 10 2 9 72:80 32
7. FTZS Liberec FTZS Liberec 21 8 1 12 62:89 25
8. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 21 7 2 12 67:105 23
9. FC Démoni Česká Lípa FC Démoni Česká Lípa 21 5 1 15 51:100 16
10. FC Rapid Ústí nad Labem FC Rapid Ústí nad Labem 21 4 1 16 41:121 13
11. Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno 21 4 1 16 49:130 13
12. SK Dynamo PCO České Budějovice SK Dynamo PCO České Budějovice 21 1 2 18 46:141 5

Rozpis zápasů

Kolo Termín Domácí Hosté Online
1.kolo 27.08.2021 | 20:00 SK Slavia Praha 1:1 Svarog FC
2.kolo 03.09.2021 | 20:00 Svarog FC 7:4 AC Sparta Praha 17
4.kolo 24.09.2021 | 20:00 Svarog FC 4:2 FTZS Liberec
5.kolo 01.10.2021 | 20:00 Žabinští Vlci Brno 3:8 Svarog FC
6.kolo 10.10.2021 | 19:00 SK Dynamo PCO České Budějovice 4:7 Svarog FC
7.kolo 15.10.2021 | 20:00 SK Olympik Mělník 1:5 Svarog FC
8.kolo 22.10.2021 | 20:00 Svarog FC 8:2 FC Rapid Ústí nad Labem
9.kolo 29.10.2021 | 20:30 FC Démoni Česká Lípa 2:8 Svarog FC
10.kolo 05.11.2021 | 19:30 Helas Brno 2:4 Svarog FC
11.kolo 12.11.2021 | 20:00 Svarog FC 3:3 SK Interobal Plzeň
12.kolo 19.11.2021 | 20:00 Svarog FC 3:2 SK Slavia Praha
13.kolo 17.12.2021 | 20:00 AC Sparta Praha 17 1:4 Svarog FC
14.kolo 03.12.2021 | 20:00 Svarog FC 2:3 FK Chrudim
15.kolo 12.12.2021 | 20:00 FTZS Liberec 2:4 Svarog FC
16.kolo 07.01.2022 | 20:00 Svarog FC 8:1 Žabinští Vlci Brno
17.kolo 16.01.2022 | 19:00 Svarog FC 15:1 SK Dynamo PCO České Budějovice
18.kolo 11.02.2022 | 20:00 Svarog FC 13:2 SK Olympik Mělník
19.kolo 20.02.2022 | 19:00 FC Rapid Ústí nad Labem 3:8 Svarog FC
20.kolo 25.02.2022 | 20:00 Svarog FC 5:2 FC Démoni Česká Lípa
21.kolo 04.03.2022 | 20:00 Svarog FC 4:2 Helas Brno
22.kolo 11.03.2022 | 20:00 SK Interobal Plzeň 6:4 Svarog FC
čtvrtfinále 15.03.2022 | 20:15 Svarog FC 3:2 Helas Brno
čtvrtfinále 21.03.2022 | 19:30 Helas Brno 1:6 Svarog FC
čtvrtfinále 23.03.2022 | 20:00 Svarog FC 6:4 Helas Brno
semifinále 15.04.2022 | 20:00 SK Interobal Plzeň 0:2 Svarog FC
semifinále 19.04.2022 | 20:00 Svarog FC 4:2 SK Interobal Plzeň
semifinále 22.04.2022 | 20:00 SK Interobal Plzeň 3:2 Svarog FC
semifinále 25.04.2022 | 20:00 Svarog FC 5:6 SK Interobal Plzeň
semifinále 28.04.2022 | 20:00 SK Interobal Plzeň 6:4 Svarog FC

Rozpis kol

1.kolo
SK Interobal Plzeň

27.08.2021 | 19:00

6:1
Helas Brno
SK Slavia Praha

27.08.2021 | 20:00

1:1
Svarog FC
FC Démoni Česká Lípa

27.08.2021 | 20:30

1:6
AC Sparta Praha 17
FK Chrudim

27.08.2021 | 20:00

13:1
FC Rapid Ústí nad Labem
FTZS Liberec

27.08.2021 | 20:00

3:5
SK Olympik Mělník
Žabinští Vlci Brno

30.08.2021 | 19:00

0:3
SK Dynamo PCO České Budějovice
2.kolo
SK Olympik Mělník

03.09.2021 | 20:00

10:1
Žabinští Vlci Brno
FC Démoni Česká Lípa

03.09.2021 | 20:30

1:4
FK Chrudim
Svarog FC

03.09.2021 | 20:00

7:4
AC Sparta Praha 17
SK Interobal Plzeň

31.08.2021 | 20:00

4:5
SK Slavia Praha
FC Rapid Ústí nad Labem

05.09.2021 | 20:00

0:5
FTZS Liberec
Helas Brno

06.09.2021 | 19:30

3:0
SK Dynamo PCO České Budějovice
4.kolo
Helas Brno

11.10.2021 | 20:00

7:5
SK Olympik Mělník
FC Démoni Česká Lípa

24.09.2021 | 20:30

7:2
Žabinští Vlci Brno
Svarog FC

24.09.2021 | 20:00

4:2
FTZS Liberec
FC Rapid Ústí nad Labem

26.09.2021 | 19:00

4:2
SK Dynamo PCO České Budějovice
SK Slavia Praha

09.11.2021 | 17:10

3:1
AC Sparta Praha 17
SK Interobal Plzeň

30.06.2022 | 20:00

-:-
FK Chrudim
SK Interobal Plzeň

29.12.2021 | 19:30

2:1
FK Chrudim
5.kolo
FK Chrudim

01.10.2021 | 20:00

6:0
SK Slavia Praha
Žabinští Vlci Brno

01.10.2021 | 20:00

3:8
Svarog FC
SK Olympik Mělník

01.10.2021 | 20:00

8:3
FC Rapid Ústí nad Labem
FTZS Liberec

01.10.2021 | 20:00

1:4
SK Interobal Plzeň
SK Dynamo PCO České Budějovice

03.10.2021 | 19:00

1:4
FC Démoni Česká Lípa
AC Sparta Praha 17

04.10.2021 | 20:00

6:2
Helas Brno
6.kolo
FC Démoni Česká Lípa

06.10.2021 | 20:30

5:3
SK Olympik Mělník
Helas Brno

08.10.2021 | 19:30

5:3
FC Rapid Ústí nad Labem
SK Interobal Plzeň

08.10.2021 | 20:00

15:2
Žabinští Vlci Brno
SK Slavia Praha

08.10.2021 | 20:00

3:2
FTZS Liberec
AC Sparta Praha 17

11.10.2021 | 20:00

2:8
FK Chrudim
SK Dynamo PCO České Budějovice

10.10.2021 | 19:00

4:7
Svarog FC
7.kolo
FK Chrudim

10.11.2021 | 20:00

8:0
Helas Brno
Žabinští Vlci Brno

15.10.2021 | 20:00

4:2
SK Slavia Praha
SK Olympik Mělník

15.10.2021 | 20:00

1:5
Svarog FC
FTZS Liberec

17.10.2021 | 20:00

2:5
AC Sparta Praha 17
SK Dynamo PCO České Budějovice

17.10.2021 | 19:00

2:11
SK Interobal Plzeň
FC Rapid Ústí nad Labem

17.10.2021 | 19:30

2:1
FC Démoni Česká Lípa
8.kolo
Helas Brno

22.10.2021 | 19:30

5:4
FC Démoni Česká Lípa
Svarog FC

22.10.2021 | 20:00

8:2
FC Rapid Ústí nad Labem
SK Olympik Mělník

08.02.2022 | 20:30

4:6
SK Interobal Plzeň
SK Slavia Praha

22.10.2021 | 20:00

11:0
SK Dynamo PCO České Budějovice
FK Chrudim

24.10.2021 | 19:00

5:0
FTZS Liberec
AC Sparta Praha 17

25.10.2021 | 20:00

3:4
Žabinští Vlci Brno
9.kolo
Žabinští Vlci Brno

05.01.2022 | 18:45

1:8
FK Chrudim
SK Olympik Mělník

29.10.2021 | 20:00

3:5
SK Slavia Praha
FC Démoni Česká Lípa

29.10.2021 | 20:30

2:8
Svarog FC
FTZS Liberec

31.10.2021 | 20:00

3:6
Helas Brno
SK Dynamo PCO České Budějovice

31.10.2021 | 19:00

5:6
AC Sparta Praha 17
SK Interobal Plzeň

25.11.2021 | 20:00

7:0
FC Rapid Ústí nad Labem
10.kolo
Helas Brno

05.11.2021 | 19:30

2:4
Svarog FC
SK Interobal Plzeň

05.11.2021 | 20:00

6:0
FC Démoni Česká Lípa
SK Slavia Praha

05.11.2021 | 20:00

5:1
FC Rapid Ústí nad Labem
AC Sparta Praha 17

05.11.2021 | 20:00

8:0
SK Olympik Mělník
FK Chrudim

05.11.2021 | 20:00

20:2
SK Dynamo PCO České Budějovice
FTZS Liberec

07.11.2021 | 20:00

5:2
Žabinští Vlci Brno
11.kolo
SK Olympik Mělník

12.11.2021 | 20:00

0:11
FK Chrudim
FC Démoni Česká Lípa

12.11.2021 | 20:30

0:9
SK Slavia Praha
Svarog FC

12.11.2021 | 20:00

3:3
SK Interobal Plzeň
SK Dynamo PCO České Budějovice

14.11.2021 | 19:00

3:4
FTZS Liberec
FC Rapid Ústí nad Labem

15.12.2021 | 20:30

2:3
AC Sparta Praha 17
Helas Brno

28.10.2021 | 15:20

5:2
Žabinští Vlci Brno
12.kolo
Helas Brno

19.11.2021 | 19:30

0:3
SK Interobal Plzeň
Svarog FC

19.11.2021 | 20:00

3:2
SK Slavia Praha
AC Sparta Praha 17

19.11.2021 | 20:00

3:1
FC Démoni Česká Lípa
SK Olympik Mělník

19.11.2021 | 20:00

4:2
FTZS Liberec
FC Rapid Ústí nad Labem

21.11.2021 | 19:00

0:11
FK Chrudim
SK Dynamo PCO České Budějovice

21.11.2021 | 19:00

2:3
Žabinští Vlci Brno
14.kolo
Helas Brno

03.12.2021 | 19:30

3:1
SK Slavia Praha
SK Interobal Plzeň

08.03.2022 | 20:30

2:3
AC Sparta Praha 17
Svarog FC

03.12.2021 | 20:00

2:3
FK Chrudim
FC Démoni Česká Lípa

23.11.2021 | 20:10

1:6
FTZS Liberec
SK Olympik Mělník

03.12.2021 | 20:00

4:1
SK Dynamo PCO České Budějovice
FC Rapid Ústí nad Labem

05.12.2021 | 19:00

7:3
Žabinští Vlci Brno
15.kolo
SK Olympik Mělník

10.12.2021 | 20:00

1:1
Helas Brno
FK Chrudim

10.12.2021 | 20:00

5:1
SK Interobal Plzeň
SK Dynamo PCO České Budějovice

12.12.2021 | 19:00

1:2
FC Rapid Ústí nad Labem
FTZS Liberec

12.12.2021 | 20:00

2:4
Svarog FC
AC Sparta Praha 17

10.12.2021 | 20:00

1:10
SK Slavia Praha
Žabinští Vlci Brno

10.12.2021 | 19:45

7:1
FC Démoni Česká Lípa
13.kolo
Žabinští Vlci Brno

26.11.2021 | 20:00

2:2
SK Olympik Mělník
SK Dynamo PCO České Budějovice

28.11.2021 | 19:00

5:5
Helas Brno
FTZS Liberec

01.12.2021 | 20:30

5:5
FC Rapid Ústí nad Labem
FK Chrudim

28.11.2021 | 19:00

7:1
FC Démoni Česká Lípa
AC Sparta Praha 17

17.12.2021 | 20:00

1:4
Svarog FC
SK Slavia Praha

15.02.2022 | 19:30

1:4
SK Interobal Plzeň
16.kolo
Helas Brno

11.01.2022 | 20:00

7:1
AC Sparta Praha 17
SK Slavia Praha

06.03.2022 | 19:30

1:2
FK Chrudim
SK Interobal Plzeň

07.01.2022 | 20:00

12:0
FTZS Liberec
Svarog FC

07.01.2022 | 20:00

8:1
Žabinští Vlci Brno
FC Démoni Česká Lípa

07.01.2022 | 20:30

7:7
SK Dynamo PCO České Budějovice
FC Rapid Ústí nad Labem

09.01.2022 | 19:30

1:7
SK Olympik Mělník
17.kolo
SK Olympik Mělník

14.01.2022 | 20:00

3:2
FC Démoni Česká Lípa
Žabinští Vlci Brno

14.01.2022 | 20:00

2:6
SK Interobal Plzeň
FK Chrudim

14.01.2022 | 20:00

7:0
AC Sparta Praha 17
FC Rapid Ústí nad Labem

15.01.2022 | 19:00

2:4
Helas Brno
FTZS Liberec

28.02.2022 | 19:30

1:7
SK Slavia Praha
Svarog FC

16.01.2022 | 19:00

15:1
SK Dynamo PCO České Budějovice
18.kolo
Helas Brno

11.02.2022 | 19:30

1:9
FK Chrudim
AC Sparta Praha 17

11.02.2022 | 20:00

2:5
FTZS Liberec
SK Slavia Praha

11.02.2022 | 20:00

9:0
Žabinští Vlci Brno
SK Interobal Plzeň

11.02.2022 | 20:00

8:3
SK Dynamo PCO České Budějovice
Svarog FC

11.02.2022 | 20:00

13:2
SK Olympik Mělník
FC Démoni Česká Lípa

11.02.2022 | 20:30

4:1
FC Rapid Ústí nad Labem
19.kolo
FC Démoni Česká Lípa

18.02.2022 | 20:30

5:3
Helas Brno
SK Interobal Plzeň

18.02.2022 | 20:00

8:1
SK Olympik Mělník
Žabinští Vlci Brno

19.02.2022 | 19:00

4:9
AC Sparta Praha 17
FC Rapid Ústí nad Labem

20.02.2022 | 19:00

3:8
Svarog FC
SK Dynamo PCO České Budějovice

20.02.2022 | 19:00

0:6
SK Slavia Praha
FTZS Liberec

20.02.2022 | 20:30

0:9
FK Chrudim
20.kolo
FC Rapid Ústí nad Labem

25.02.2022 | 20:00

0:9
SK Interobal Plzeň
Helas Brno

25.02.2022 | 19:30

4:5
FTZS Liberec
FK Chrudim

25.02.2022 | 20:00

11:1
Žabinští Vlci Brno
SK Slavia Praha

25.02.2022 | 20:00

6:2
SK Olympik Mělník
Svarog FC

25.02.2022 | 20:00

5:2
FC Démoni Česká Lípa
AC Sparta Praha 17

25.02.2022 | 20:00

10:2
SK Dynamo PCO České Budějovice
21.kolo
Svarog FC

04.03.2022 | 20:00

4:2
Helas Brno
FC Démoni Česká Lípa

04.03.2022 | 20:00

1:5
SK Interobal Plzeň
FC Rapid Ústí nad Labem

04.03.2022 | 20:00

1:9
SK Slavia Praha
SK Olympik Mělník

04.03.2022 | 20:00

2:5
AC Sparta Praha 17
SK Dynamo PCO České Budějovice

04.03.2022 | 20:00

0:5
FK Chrudim
Žabinští Vlci Brno

04.03.2022 | 20:00

2:3
FTZS Liberec
22.kolo
Žabinští Vlci Brno

11.03.2022 | 20:00

3:6
Helas Brno
FTZS Liberec

11.03.2022 | 20:00

6:2
SK Dynamo PCO České Budějovice
FK Chrudim

11.03.2022 | 20:00

10:0
SK Olympik Mělník
AC Sparta Praha 17

11.03.2022 | 20:00

3:1
FC Rapid Ústí nad Labem
SK Slavia Praha

11.03.2022 | 20:00

7:1
FC Démoni Česká Lípa
SK Interobal Plzeň

11.03.2022 | 20:00

6:4
Svarog FC
čtvrtfinále
Svarog FC

15.03.2022 | 20:15

3:2
Helas Brno
Helas Brno

21.03.2022 | 19:30

1:6
Svarog FC
Svarog FC

23.03.2022 | 20:00

6:4
Helas Brno
semifinále
SK Interobal Plzeň

15.04.2022 | 20:00

0:2
Svarog FC
Svarog FC

19.04.2022 | 20:00

4:2
SK Interobal Plzeň
SK Interobal Plzeň

22.04.2022 | 20:00

3:2
Svarog FC
Svarog FC

25.04.2022 | 20:00

5:6
SK Interobal Plzeň
SK Interobal Plzeň

28.04.2022 | 20:00

6:4
Svarog FC
1. Futsal Liga Futsal za život

nejlepší střelci

nejlepší nahrávači

Nejbližší narozeniny

31/07 Xenie Sampaio
Organizační pracovnice, překladatelka
(34)

03/08 Michal Hůla
A tým - Brankář
(24)

06/08 Alvaro Pacheco
A tým - Univerzál
(28)

11/08 Radek Turišin
Sportovní ředitel
(52)

16/08 Ben Sellam
A tým - Brankář
(22)

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2022 Svarog Futsal Club