Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník 1. Futsal ligy 2021/2022
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014, 2014/2015, 2018/2019
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

Tabulka a rozpis sezóny

Tabulka

Mužstvo Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 22 18 3 1 140:40 57
2. FK Chrudim FK Chrudim 22 18 3 1 104:21 57
3. Svarog FC Svarog FC 22 18 0 4 102:56 54
4. AC Sparta Praha 17 AC Sparta Praha 17 22 15 1 6 99:63 46
5. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 22 13 3 6 120:69 42
6. Helas Brno Helas Brno 22 9 1 12 84:93 28
7. FTZS Liberec FTZS Liberec 22 8 2 12 73:97 26
8. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 22 7 1 14 65:118 22
9. SK Dynamo PCO České Budějovice SK Dynamo PCO České Budějovice 22 6 0 16 61:106 18
10. Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno 22 5 2 15 70:126 17
11. FC Rapid Ústí nad Labem FC Rapid Ústí nad Labem 22 2 4 16 83:160 10
12. FC Démoni Česká Lípa FC Démoni Česká Lípa 22 2 2 18 61:113 8

Rozpis zápasů

Kolo Termín Domácí Hosté Online
1.kolo 04.09.2020 | 20:00 Žabinští Vlci Brno 5:7 Svarog FC
2.kolo 28.09.2020 | 19:00 AC Sparta Praha 17 2:3 Svarog FC
3.kolo 25.09.2020 | 19:30 Helas Brno 3:5 Svarog FC
4.kolo 02.10.2020 | 20:00 SK Interobal Plzeň 4:3 Svarog FC
5.kolo 09.10.2020 | 20:00 Svarog FC 6:2 FC Démoni Česká Lípa
6.kolo 13.01.2021 | 19:00 FC Rapid Ústí nad Labem 5:6 Svarog FC
7.kolo 20.01.2021 | 20:00 Svarog FC 6:0 FTZS Liberec
8.kolo 05.02.2021 | 19:00 FK Chrudim 3:0 Svarog FC
9.kolo 23.02.2021 | 20:00 SK Slavia Praha 3:5 Svarog FC
10.kolo 12.03.2021 | 20:00 Svarog FC 7:0 SK Olympik Mělník
11.kolo 24.03.2021 | 19:00 SK Dynamo PCO České Budějovice 1:7 Svarog FC
12.kolo 03.04.2021 | 12:00 Svarog FC 6:2 Žabinští Vlci Brno
13.kolo 16.04.2021 | 20:00 Svarog FC 6:3 AC Sparta Praha 17
14.kolo 08.01.2021 | 20:00 Svarog FC 7:2 Helas Brno
15.kolo 15.01.2021 | 20:00 Svarog FC 1:9 SK Interobal Plzeň
16.kolo 22.01.2021 | 20:30 FC Démoni Česká Lípa 1:4 Svarog FC
17.kolo 12.02.2021 | 20:00 Svarog FC 8:4 FC Rapid Ústí nad Labem
18.kolo 19.02.2021 | 19:30 FTZS Liberec 1:2 Svarog FC
19.kolo 26.02.2021 | 20:00 Svarog FC 2:0 FK Chrudim
20.kolo 19.03.2021 | 20:00 Svarog FC 5:2 SK Slavia Praha
21.kolo 26.03.2021 | 20:00 SK Olympik Mělník 3:2 Svarog FC
22.kolo 01.04.2021 | 20:30 Svarog FC 4:1 SK Dynamo PCO České Budějovice

Rozpis kol

1.kolo
SK Interobal Plzeň

04.09.2020 | 20:00

5:0
FTZS Liberec
SK Slavia Praha

04.09.2020 | 20:00

9:3
SK Olympik Mělník
FK Chrudim

04.09.2020 | 20:00

2:1
SK Dynamo PCO České Budějovice
Žabinští Vlci Brno

04.09.2020 | 20:00

5:7
Svarog FC
FC Démoni Česká Lípa

04.09.2020 | 20:30

5:3
Helas Brno
FC Rapid Ústí nad Labem

05.09.2020 | 20:30

1:6
AC Sparta Praha 17
3.kolo
FK Chrudim

12.09.2020 | 18:30

2:2
AC Sparta Praha 17
Helas Brno

25.09.2020 | 19:30

3:5
Svarog FC
FC Démoni Česká Lípa

27.09.2020 | 20:30

4:4
FTZS Liberec
FC Rapid Ústí nad Labem

28.09.2020 | 19:30

2:16
SK Interobal Plzeň
SK Slavia Praha

28.09.2020 | 20:00

7:1
Žabinští Vlci Brno
SK Olympik Mělník

28.09.2020 | 20:00

5:4
SK Dynamo PCO České Budějovice
2.kolo
FTZS Liberec

11.09.2020 | 19:30

4:1
SK Olympik Mělník
Žabinští Vlci Brno

16.09.2020 | 20:00

0:3
FK Chrudim
SK Interobal Plzeň

11.09.2020 | 20:00

8:0
FC Démoni Česká Lípa
Helas Brno

11.09.2020 | 20:30

12:5
FC Rapid Ústí nad Labem
SK Dynamo PCO České Budějovice

13.09.2020 | 19:00

1:10
SK Slavia Praha
AC Sparta Praha 17

28.09.2020 | 19:00

2:3
Svarog FC
4.kolo
FTZS Liberec

02.10.2020 | 19:30

5:3
SK Dynamo PCO České Budějovice
Žabinští Vlci Brno

02.10.2020 | 20:00

4:2
SK Olympik Mělník
AC Sparta Praha 17

07.01.2021 | 18:10

2:4
SK Slavia Praha
SK Interobal Plzeň

02.10.2020 | 20:00

4:3
Svarog FC
Helas Brno

05.10.2020 | 19:30

0:6
FK Chrudim
FC Démoni Česká Lípa

02.10.2020 | 20:30

7:3
FC Rapid Ústí nad Labem
5.kolo
FC Rapid Ústí nad Labem

16.02.2021 | 19:00

2:6
FTZS Liberec
Svarog FC

09.10.2020 | 20:00

6:2
FC Démoni Česká Lípa
FK Chrudim

17.03.2021 | 20:10

2:2
SK Interobal Plzeň
SK Slavia Praha

05.01.2021 | 20:00

5:1
Helas Brno
SK Olympik Mělník

09.10.2020 | 20:30

5:3
AC Sparta Praha 17
SK Dynamo PCO České Budějovice

06.01.2021 | 19:00

1:5
Žabinští Vlci Brno
14.kolo
FTZS Liberec

08.01.2021 | 19:30

6:5
FC Démoni Česká Lípa
SK Interobal Plzeň

10.01.2021 | 18:00

10:2
FC Rapid Ústí nad Labem
Svarog FC

08.01.2021 | 20:00

7:2
Helas Brno
AC Sparta Praha 17

29.03.2021 | 20:00

0:2
FK Chrudim
Žabinští Vlci Brno

14.02.2021 | 19:00

1:5
SK Slavia Praha
SK Dynamo PCO České Budějovice

10.01.2021 | 19:00

5:0
SK Olympik Mělník
6.kolo
Helas Brno

13.01.2021 | 20:00

8:2
SK Olympik Mělník
AC Sparta Praha 17

12.01.2021 | 20:00

4:1
SK Dynamo PCO České Budějovice
SK Interobal Plzeň

12.01.2021 | 19:00

5:5
SK Slavia Praha
FC Démoni Česká Lípa

11.01.2021 | 20:30

1:3
FK Chrudim
FC Rapid Ústí nad Labem

13.01.2021 | 19:00

5:6
Svarog FC
FTZS Liberec

13.01.2021 | 19:30

8:5
Žabinští Vlci Brno
15.kolo
SK Slavia Praha

15.01.2021 | 20:00

2:7
AC Sparta Praha 17
FK Chrudim

10.02.2021 | 19:00

8:1
Helas Brno
Svarog FC

15.01.2021 | 20:00

1:9
SK Interobal Plzeň
SK Olympik Mělník

15.01.2021 | 20:30

7:2
Žabinští Vlci Brno
FC Rapid Ústí nad Labem

17.01.2021 | 19:00

9:8
FC Démoni Česká Lípa
SK Dynamo PCO České Budějovice

17.01.2021 | 19:00

5:1
FTZS Liberec
7.kolo
FK Chrudim

29.01.2021 | 19:00

4:3
FC Rapid Ústí nad Labem
SK Slavia Praha

19.01.2021 | 20:00

7:0
FC Démoni Česká Lípa
Žabinští Vlci Brno

20.01.2021 | 19:00

3:4
AC Sparta Praha 17
SK Olympik Mělník

02.02.2021 | 20:00

3:4
SK Interobal Plzeň
SK Dynamo PCO České Budějovice

19.01.2021 | 19:00

3:5
Helas Brno
Svarog FC

20.01.2021 | 20:00

6:0
FTZS Liberec
16.kolo
FTZS Liberec

24.01.2021 | 19:30

4:4
FC Rapid Ústí nad Labem
SK Interobal Plzeň

08.02.2021 | 20:00

3:3
FK Chrudim
AC Sparta Praha 17

22.01.2021 | 20:00

9:4
SK Olympik Mělník
Žabinští Vlci Brno

23.01.2021 | 14:00

2:8
SK Dynamo PCO České Budějovice
FC Démoni Česká Lípa

22.01.2021 | 20:30

1:4
Svarog FC
Helas Brno

22.01.2021 | 19:30

1:6
SK Slavia Praha
8.kolo
FC Démoni Česká Lípa

05.02.2021 | 20:30

4:6
SK Olympik Mělník
FTZS Liberec

07.02.2021 | 19:30

3:4
AC Sparta Praha 17
Helas Brno

06.02.2021 | 19:00

3:3
Žabinští Vlci Brno
SK Interobal Plzeň

05.02.2021 | 20:00

7:1
SK Dynamo PCO České Budějovice
FC Rapid Ústí nad Labem

07.02.2021 | 19:00

8:8
SK Slavia Praha
FK Chrudim

05.02.2021 | 19:00

3:0
Svarog FC
17.kolo
Žabinští Vlci Brno

12.02.2021 | 20:00

3:6
FTZS Liberec
SK Slavia Praha

16.02.2021 | 20:10

3:5
SK Interobal Plzeň
FK Chrudim

12.02.2021 | 19:00

4:0
FC Démoni Česká Lípa
Svarog FC

12.02.2021 | 20:00

8:4
FC Rapid Ústí nad Labem
SK Olympik Mělník

12.02.2021 | 20:30

1:6
Helas Brno
SK Dynamo PCO České Budějovice

14.02.2021 | 19:00

4:6
AC Sparta Praha 17
18.kolo
FTZS Liberec

19.02.2021 | 19:30

1:2
Svarog FC
Helas Brno

19.02.2021 | 19:30

2:0
SK Dynamo PCO České Budějovice
SK Interobal Plzeň

19.02.2021 | 20:00

9:2
SK Olympik Mělník
AC Sparta Praha 17

19.02.2021 | 20:00

4:2
Žabinští Vlci Brno
FC Démoni Česká Lípa

19.02.2021 | 20:30

3:4
SK Slavia Praha
FC Rapid Ústí nad Labem

31.01.2021 | 20:00

0:9
FK Chrudim
9.kolo
FK Chrudim

24.02.2021 | 19:00

8:2
FTZS Liberec
SK Slavia Praha

23.02.2021 | 20:00

3:5
Svarog FC
Žabinští Vlci Brno

21.02.2021 | 19:00

3:8
SK Interobal Plzeň
AC Sparta Praha 17

21.02.2021 | 17:00

4:2
Helas Brno
SK Olympik Mělník

23.02.2021 | 20:30

5:4
FC Rapid Ústí nad Labem
SK Dynamo PCO České Budějovice

24.02.2021 | 19:00

3:2
FC Démoni Česká Lípa
19.kolo
AC Sparta Praha 17

12.04.2021 | 20:00

5:3
FTZS Liberec
Žabinští Vlci Brno

28.02.2021 | 19:00

2:9
Helas Brno
SK Slavia Praha

26.02.2021 | 20:00

5:5
FC Rapid Ústí nad Labem
SK Olympik Mělník

26.02.2021 | 20:30

5:0
FC Démoni Česká Lípa
SK Dynamo PCO České Budějovice

26.02.2021 | 19:00

2:11
SK Interobal Plzeň
Svarog FC

26.02.2021 | 20:00

2:0
FK Chrudim
10.kolo
SK Interobal Plzeň

24.02.2021 | 20:10

5:1
AC Sparta Praha 17
Svarog FC

12.03.2021 | 20:00

7:0
SK Olympik Mělník
FK Chrudim

14.03.2021 | 19:00

3:0
SK Slavia Praha
FC Démoni Česká Lípa

12.03.2021 | 20:30

3:3
Žabinští Vlci Brno
FTZS Liberec

14.03.2021 | 19:30

3:1
Helas Brno
FC Rapid Ústí nad Labem

14.03.2021 | 19:00

7:6
SK Dynamo PCO České Budějovice
20.kolo
FTZS Liberec

19.03.2021 | 19:30

0:7
FK Chrudim
Helas Brno

19.03.2021 | 19:30

2:8
AC Sparta Praha 17
Svarog FC

19.03.2021 | 20:00

5:2
SK Slavia Praha
FC Rapid Ústí nad Labem

19.03.2021 | 20:00

4:4
SK Olympik Mělník
SK Interobal Plzeň

19.03.2021 | 20:00

11:0
Žabinští Vlci Brno
FC Démoni Česká Lípa

19.03.2021 | 20:30

2:4
SK Dynamo PCO České Budějovice
11.kolo
SK Slavia Praha

23.03.2021 | 20:00

7:2
FTZS Liberec
Žabinští Vlci Brno

07.03.2021 | 19:00

5:3
FC Rapid Ústí nad Labem
AC Sparta Praha 17

22.03.2021 | 20:00

6:4
FC Démoni Česká Lípa
SK Olympik Mělník

23.03.2021 | 20:30

2:8
FK Chrudim
SK Dynamo PCO České Budějovice

24.03.2021 | 19:00

1:7
Svarog FC
Helas Brno

24.03.2021 | 19:30

1:3
SK Interobal Plzeň
21.kolo
Helas Brno

26.03.2021 | 20:00

5:4
FTZS Liberec
AC Sparta Praha 17

26.03.2021 | 20:00

4:0
SK Interobal Plzeň
Žabinští Vlci Brno

28.03.2021 | 19:00

7:4
FC Démoni Česká Lípa
SK Dynamo PCO České Budějovice

26.03.2021 | 20:00

5:2
FC Rapid Ústí nad Labem
SK Olympik Mělník

26.03.2021 | 20:00

3:2
Svarog FC
SK Slavia Praha

26.03.2021 | 20:00

1:2
FK Chrudim
22.kolo
FTZS Liberec

02.04.2021 | 20:00

5:9
SK Slavia Praha
FK Chrudim

04.04.2021 | 18:00

10:0
SK Olympik Mělník
Svarog FC

01.04.2021 | 20:30

4:1
SK Dynamo PCO České Budějovice
FC Rapid Ústí nad Labem

10.04.2021 | 18:00

7:12
Žabinští Vlci Brno
FC Démoni Česká Lípa

02.04.2021 | 20:00

3:8
AC Sparta Praha 17
SK Interobal Plzeň

02.04.2021 | 20:00

9:2
Helas Brno
12.kolo
FTZS Liberec

30.03.2021 | 19:30

0:4
SK Interobal Plzeň
Helas Brno

31.03.2021 | 19:30

8:3
FC Démoni Česká Lípa
AC Sparta Praha 17

17.03.2021 | 20:00

7:2
FC Rapid Ústí nad Labem
Svarog FC

03.04.2021 | 12:00

6:2
Žabinští Vlci Brno
SK Olympik Mělník

30.03.2021 | 20:30

3:6
SK Slavia Praha
SK Dynamo PCO České Budějovice

31.03.2021 | 19:00

1:5
FK Chrudim
13.kolo
SK Olympik Mělník

16.04.2021 | 20:30

2:6
FTZS Liberec
SK Slavia Praha

16.04.2021 | 20:00

12:1
SK Dynamo PCO České Budějovice
FK Chrudim

08.01.2021 | 20:00

10:0
Žabinští Vlci Brno
Svarog FC

16.04.2021 | 20:00

6:3
AC Sparta Praha 17
FC Démoni Česká Lípa

10.02.2021 | 20:30

0:2
SK Interobal Plzeň
FC Rapid Ústí nad Labem

17.04.2021 | 19:00

1:7
Helas Brno

ligová tabulka

1. FK Chrudim 2 17:2 6
2. SK Olympik Mělník 2 15:4 6
3. FTZS Liberec 3 14:6 6
4. Svarog FC 2 8:5 4
5. SK Slavia Praha 2 6:5 4
6. SK Interobal Plzeň 2 10:6 3
7. AC Sparta Praha 17 2 10:8 3
8. SK Dynamo PCO České Budějovice 2 3:3 3
9. Helas Brno 2 4:6 3
10. FC Rapid Ústí nad Labem 3 5:19 3
11. FC Démoni Česká Lípa 3 3:16 0
12. Žabinští Vlci Brno 3 2:17 0

Kompletní tabulka

1. Futsal Liga Futsal za život

nejlepší střelci

1Jair Varela3

2 Adriano2

3Michal Hůla1

4Diece 1

5Pedro Senra1

nejlepší nahrávači

1 Adriano3

2Diece 1

3Tomáš Abrham1

4Jair Varela1

Nejbližší narozeniny

25/10 Martina Oliveriusová
PR manažer
(27)

05/12 Tomáš Abrham
A tým - Univerzál
(30)

25/12 Tomáš Šebl
Sportovní manažer
(37)

26/12 Martin Mareš
A tým - Brankář
(30)

01/01 Jair Varela
A tým - Univerzál
(25)

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2021 Svarog Futsal Club