Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník 1. Futsal ligy 2021/2022
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014, 2014/2015, 2018/2019
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

Tabulka a rozpis sezóny

Tabulka

Mužstvo Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FK Chrudim FK Chrudim 20 18 1 1 129:23 55
2. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 20 17 1 2 121:47 52
3. AC Sparta Praha 17 AC Sparta Praha 17 20 16 2 2 158:53 50
4. Svarog FC Svarog FC 20 14 1 5 107:59 43
5. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 20 13 0 7 109:83 39
6. Helas Brno Helas Brno 20 7 3 10 73:87 24
7. FTZS Liberec FTZS Liberec 20 5 3 12 63:117 18
8. SK Dynamo PCO České Budějovice SK Dynamo PCO České Budějovice 20 5 2 13 69:123 17
9. FC Démoni Česká Lípa FC Démoni Česká Lípa 20 4 4 12 67:103 16
10. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 20 5 1 14 84:127 16
11. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 20 4 0 16 56:104 12
12. FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 20 2 2 16 52:162 8

Rozpis zápasů

Kolo Termín Domácí Hosté Online
1.kolo 05.09.2019 | 18:10 FK Chrudim 1:5 Svarog FC
2.kolo 13.09.2019 | 20:00 Svarog FC 11:1 Vysoké Mýto
3.kolo 14.10.2019 | 19:30 Helas Brno 1:4 Svarog FC
4.kolo 04.10.2019 | 20:00 Svarog FC 4:5 SK Interobal Plzeň
5.kolo 11.10.2019 | 20:30 SK Olympik Mělník 4:8 Svarog FC
6.kolo 18.10.2019 | 20:00 Svarog FC 8:4 SK Dynamo PCO České Budějovice
7.kolo 31.10.2019 | 18:10 AC Sparta Praha 17 9:1 Svarog FC
8.kolo 08.11.2019 | 20:00 Svarog FC 7:1 FTZS Liberec
9.kolo 15.11.2019 | 20:30 FC Tango Hodonín 3:5 Svarog FC
10.kolo 22.11.2019 | 20:00 Svarog FC 9:4 FC Démoni Česká Lípa
11.kolo 13.12.2019 | 20:00 SK Slavia Praha 6:5 Svarog FC
12.kolo 20.12.2019 | 20:00 Svarog FC 2:4 FK Chrudim
13.kolo 10.01.2020 | 20:00 Vysoké Mýto 0:3 Svarog FC
14.kolo 11.02.2020 | 20:00 Svarog FC 7:4 Helas Brno
15.kolo 16.01.2020 | 18:00 SK Interobal Plzeň 3:1 Svarog FC
16.kolo 07.02.2020 | 20:00 Svarog FC 6:2 SK Olympik Mělník
17.kolo 16.02.2020 | 19:00 SK Dynamo PCO České Budějovice 2:5 Svarog FC
18.kolo 05.03.2020 | 19:30 Svarog FC 4:4 AC Sparta Praha 17
19.kolo 01.03.2020 | 19:30 FTZS Liberec 0:4 Svarog FC
20.kolo 08.03.2020 | 18:00 Svarog FC 8:1 FC Tango Hodonín
21.kolo 13.03.2020 | 20:00 FC Démoni Česká Lípa -:- Svarog FC
22.kolo 27.03.2020 | 20:00 Svarog FC -:- SK Slavia Praha

Rozpis kol

1.kolo
FK Chrudim

05.09.2019 | 18:10

1:5
Svarog FC
Helas Brno

06.09.2019 | 20:00

2:2
FC Démoni Česká Lípa
SK Olympik Mělník

06.09.2019 | 20:00

5:6
FTZS Liberec
AC Sparta Praha 17

05.09.2019 | 20:00

10:2
SK Dynamo PCO České Budějovice
FC Tango Hodonín

06.09.2019 | 20:30

2:9
SK Interobal Plzeň
SK Slavia Praha

06.09.2019 | 20:00

5:3
Vysoké Mýto
2.kolo
Svarog FC

13.09.2019 | 20:00

11:1
Vysoké Mýto
SK Interobal Plzeň

13.09.2019 | 20:00

5:2
SK Slavia Praha
SK Dynamo PCO České Budějovice

15.09.2019 | 19:00

7:2
FC Tango Hodonín
FTZS Liberec

15.09.2019 | 19:30

2:10
AC Sparta Praha 17
FC Démoni Česká Lípa

13.09.2019 | 20:30

10:7
SK Olympik Mělník
FK Chrudim

13.09.2019 | 20:00

4:0
Helas Brno
4.kolo
Svarog FC

04.10.2019 | 20:00

4:5
SK Interobal Plzeň
SK Dynamo PCO České Budějovice

06.10.2019 | 19:00

6:3
Vysoké Mýto
FTZS Liberec

06.10.2019 | 19:30

5:7
SK Slavia Praha
FC Démoni Česká Lípa

04.10.2019 | 20:30

11:3
FC Tango Hodonín
FK Chrudim

04.10.2019 | 20:00

5:3
AC Sparta Praha 17
Helas Brno

04.10.2019 | 19:30

7:3
SK Olympik Mělník
5.kolo
SK Olympik Mělník

11.10.2019 | 20:30

4:8
Svarog FC
AC Sparta Praha 17

04.11.2019 | 20:30

12:2
Helas Brno
FC Tango Hodonín

11.10.2019 | 20:30

0:10
FK Chrudim
SK Slavia Praha

10.10.2019 | 20:00

4:1
FC Démoni Česká Lípa
Vysoké Mýto

11.10.2019 | 20:00

8:2
FTZS Liberec
SK Interobal Plzeň

11.10.2019 | 20:00

11:2
SK Dynamo PCO České Budějovice
3.kolo
Helas Brno

14.10.2019 | 19:30

1:4
Svarog FC
SK Olympik Mělník

20.09.2019 | 20:30

0:13
FK Chrudim
AC Sparta Praha 17

20.09.2019 | 20:00

5:2
FC Démoni Česká Lípa
FC Tango Hodonín

22.09.2019 | 19:30

2:4
FTZS Liberec
SK Slavia Praha

20.09.2019 | 20:00

17:0
SK Dynamo PCO České Budějovice
Vysoké Mýto

20.09.2019 | 20:00

0:7
SK Interobal Plzeň
6.kolo
Svarog FC

18.10.2019 | 20:00

8:4
SK Dynamo PCO České Budějovice
FTZS Liberec

16.10.2019 | 20:00

3:7
SK Interobal Plzeň
FC Démoni Česká Lípa

25.10.2019 | 20:30

2:3
Vysoké Mýto
FK Chrudim

17.10.2019 | 18:10

4:1
SK Slavia Praha
Helas Brno

18.10.2019 | 19:30

6:2
FC Tango Hodonín
SK Olympik Mělník

18.10.2019 | 20:30

2:4
AC Sparta Praha 17
7.kolo
AC Sparta Praha 17

31.10.2019 | 18:10

9:1
Svarog FC
FC Tango Hodonín

01.11.2019 | 20:30

9:4
SK Olympik Mělník
SK Slavia Praha

01.11.2019 | 20:00

7:6
Helas Brno
Vysoké Mýto

01.11.2019 | 20:00

1:3
FK Chrudim
SK Interobal Plzeň

01.11.2019 | 20:00

7:0
FC Démoni Česká Lípa
SK Dynamo PCO České Budějovice

03.11.2019 | 19:00

5:2
FTZS Liberec
8.kolo
Svarog FC

08.11.2019 | 20:00

7:1
FTZS Liberec
FC Démoni Česká Lípa

08.11.2019 | 20:30

7:6
SK Dynamo PCO České Budějovice
FK Chrudim

08.11.2019 | 20:00

1:1
SK Interobal Plzeň
Helas Brno

11.11.2019 | 19:30

5:2
Vysoké Mýto
SK Olympik Mělník

08.11.2019 | 20:30

4:9
SK Slavia Praha
AC Sparta Praha 17

08.11.2019 | 20:00

13:2
FC Tango Hodonín
9.kolo
FC Tango Hodonín

15.11.2019 | 20:30

3:5
Svarog FC
SK Slavia Praha

15.11.2019 | 20:00

0:9
AC Sparta Praha 17
Vysoké Mýto

15.11.2019 | 20:15

3:4
SK Olympik Mělník
SK Interobal Plzeň

19.11.2019 | 20:15

2:1
Helas Brno
SK Dynamo PCO České Budějovice

17.11.2019 | 19:00

1:7
FK Chrudim
FTZS Liberec

17.11.2019 | 19:30

3:2
FC Démoni Česká Lípa
10.kolo
Svarog FC

22.11.2019 | 20:00

9:4
FC Démoni Česká Lípa
FK Chrudim

22.11.2019 | 20:00

5:0
FTZS Liberec
Helas Brno

22.11.2019 | 19:30

8:6
SK Dynamo PCO České Budějovice
SK Olympik Mělník

22.11.2019 | 20:30

5:9
SK Interobal Plzeň
AC Sparta Praha 17

29.11.2019 | 20:00

14:2
Vysoké Mýto
FC Tango Hodonín

22.11.2019 | 20:30

1:7
SK Slavia Praha
11.kolo
SK Slavia Praha

13.12.2019 | 20:00

6:5
Svarog FC
Vysoké Mýto

13.12.2019 | 20:00

10:3
FC Tango Hodonín
SK Interobal Plzeň

15.12.2019 | 20:00

2:6
AC Sparta Praha 17
SK Dynamo PCO České Budějovice

05.12.2019 | 20:15

4:4
SK Olympik Mělník
FTZS Liberec

15.12.2019 | 19:30

2:2
Helas Brno
FC Démoni Česká Lípa

13.12.2019 | 20:30

1:7
FK Chrudim
12.kolo
Svarog FC

20.12.2019 | 20:00

2:4
FK Chrudim
FC Démoni Česká Lípa

20.12.2019 | 20:30

4:4
Helas Brno
FTZS Liberec

22.12.2019 | 19:30

3:9
SK Olympik Mělník
SK Dynamo PCO České Budějovice

21.12.2019 | 19:00

4:4
AC Sparta Praha 17
SK Interobal Plzeň

21.12.2019 | 20:00

13:1
FC Tango Hodonín
Vysoké Mýto

20.12.2019 | 20:00

5:4
SK Slavia Praha
13.kolo
Vysoké Mýto

10.01.2020 | 20:00

0:3
Svarog FC
SK Slavia Praha

10.01.2020 | 20:00

1:7
SK Interobal Plzeň
FC Tango Hodonín

09.01.2020 | 18:00

3:1
SK Dynamo PCO České Budějovice
AC Sparta Praha 17

10.01.2020 | 20:00

11:4
FTZS Liberec
SK Olympik Mělník

10.01.2020 | 20:30

9:3
FC Démoni Česká Lípa
Helas Brno

10.01.2020 | 19:30

1:7
FK Chrudim
15.kolo
SK Interobal Plzeň

16.01.2020 | 18:00

3:1
Svarog FC
Vysoké Mýto

24.01.2020 | 20:00

1:4
SK Dynamo PCO České Budějovice
SK Slavia Praha

24.01.2020 | 20:00

12:3
FTZS Liberec
FC Tango Hodonín

24.01.2020 | 20:30

4:4
FC Démoni Česká Lípa
AC Sparta Praha 17

24.01.2020 | 20:00

2:5
FK Chrudim
SK Olympik Mělník

24.01.2020 | 20:30

2:3
Helas Brno
16.kolo
Svarog FC

07.02.2020 | 20:00

6:2
SK Olympik Mělník
Helas Brno

02.03.2020 | 20:00

4:5
AC Sparta Praha 17
FK Chrudim

01.03.2020 | 17:00

16:0
FC Tango Hodonín
FC Démoni Česká Lípa

24.02.2020 | 20:30

2:4
SK Slavia Praha
FTZS Liberec

19.02.2020 | 20:00

4:3
Vysoké Mýto
SK Dynamo PCO České Budějovice

09.02.2020 | 19:00

1:6
SK Interobal Plzeň
14.kolo
Svarog FC

11.02.2020 | 20:00

7:4
Helas Brno
FK Chrudim

16.01.2020 | 20:00

11:1
SK Olympik Mělník
FC Démoni Česká Lípa

17.01.2020 | 20:30

3:8
AC Sparta Praha 17
FTZS Liberec

17.01.2020 | 19:30

7:7
FC Tango Hodonín
SK Dynamo PCO České Budějovice

19.01.2020 | 19:00

3:7
SK Slavia Praha
SK Interobal Plzeň

21.01.2020 | 20:00

7:2
Vysoké Mýto
17.kolo
SK Dynamo PCO České Budějovice

16.02.2020 | 19:00

2:5
Svarog FC
SK Interobal Plzeň

16.02.2020 | 19:00

6:5
FTZS Liberec
Vysoké Mýto

10.02.2020 | 19:30

2:4
FC Démoni Česká Lípa
SK Slavia Praha

14.02.2020 | 20:00

1:2
FK Chrudim
FC Tango Hodonín

18.02.2020 | 20:00

3:7
Helas Brno
AC Sparta Praha 17

15.02.2020 | 20:00

7:1
SK Olympik Mělník
19.kolo
FTZS Liberec

01.03.2020 | 19:30

0:4
Svarog FC
SK Dynamo PCO České Budějovice

01.03.2020 | 19:00

7:1
FC Démoni Česká Lípa
SK Interobal Plzeň

27.02.2020 | 18:30

1:7
FK Chrudim
Vysoké Mýto

28.02.2020 | 20:00

3:6
Helas Brno
SK Slavia Praha

28.02.2020 | 20:00

9:4
SK Olympik Mělník
FC Tango Hodonín

28.02.2020 | 20:30

4:11
AC Sparta Praha 17
18.kolo
Svarog FC

05.03.2020 | 19:30

4:4
AC Sparta Praha 17
SK Olympik Mělník

21.02.2020 | 20:30

9:0
FC Tango Hodonín
Helas Brno

21.02.2020 | 19:30

3:4
SK Slavia Praha
FK Chrudim

21.02.2020 | 20:00

5:1
Vysoké Mýto
FC Démoni Česká Lípa

21.02.2020 | 20:30

2:7
SK Interobal Plzeň
FTZS Liberec

23.02.2020 | 19:00

5:3
SK Dynamo PCO České Budějovice
20.kolo
Svarog FC

08.03.2020 | 18:00

8:1
FC Tango Hodonín
AC Sparta Praha 17

08.03.2020 | 13:30

11:2
SK Slavia Praha
SK Olympik Mělník

06.03.2020 | 20:30

5:3
Vysoké Mýto
Helas Brno

05.03.2020 | 19:30

1:6
SK Interobal Plzeň
FK Chrudim

06.03.2020 | 20:00

12:1
SK Dynamo PCO České Budějovice
FC Démoni Česká Lípa

06.03.2020 | 20:30

2:2
FTZS Liberec
21.kolo
FC Démoni Česká Lípa

13.03.2020 | 20:00

-:-
Svarog FC
FTZS Liberec

13.03.2020 | 20:00

-:-
FK Chrudim
SK Dynamo PCO České Budějovice

13.03.2020 | 20:00

-:-
Helas Brno
SK Interobal Plzeň

13.03.2020 | 20:00

-:-
SK Olympik Mělník
Vysoké Mýto

13.03.2020 | 20:00

-:-
AC Sparta Praha 17
SK Slavia Praha

13.03.2020 | 20:00

-:-
FC Tango Hodonín
22.kolo
Svarog FC

27.03.2020 | 20:00

-:-
SK Slavia Praha
FC Tango Hodonín

27.03.2020 | 20:00

-:-
Vysoké Mýto
AC Sparta Praha 17

27.03.2020 | 20:00

-:-
SK Interobal Plzeň
SK Olympik Mělník

27.03.2020 | 20:00

-:-
SK Dynamo PCO České Budějovice
Helas Brno

27.03.2020 | 20:00

-:-
FTZS Liberec
FK Chrudim

27.03.2020 | 20:00

-:-
FC Démoni Česká Lípa

ligová tabulka

1. FK Chrudim 2 17:2 6
2. SK Olympik Mělník 2 15:4 6
3. FTZS Liberec 3 14:6 6
4. Svarog FC 2 8:5 4
5. SK Slavia Praha 2 6:5 4
6. SK Interobal Plzeň 2 10:6 3
7. AC Sparta Praha 17 2 10:8 3
8. SK Dynamo PCO České Budějovice 2 3:3 3
9. Helas Brno 2 4:6 3
10. FC Rapid Ústí nad Labem 3 5:19 3
11. FC Démoni Česká Lípa 3 3:16 0
12. Žabinští Vlci Brno 3 2:17 0

Kompletní tabulka

1. Futsal Liga Futsal za život

nejlepší střelci

1Jair Varela3

2 Adriano2

3Michal Hůla1

4Diece 1

5Pedro Senra1

nejlepší nahrávači

1 Adriano3

2Diece 1

3Tomáš Abrham1

4Jair Varela1

Nejbližší narozeniny

25/10 Martina Oliveriusová
PR manažer
(27)

05/12 Tomáš Abrham
A tým - Univerzál
(30)

25/12 Tomáš Šebl
Sportovní manažer
(37)

26/12 Martin Mareš
A tým - Brankář
(30)

01/01 Jair Varela
A tým - Univerzál
(25)

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2021 Svarog Futsal Club