Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník 1. Futsal ligy 2021/2022
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014, 2014/2015, 2018/2019
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

Tabulka a rozpis sezóny

Tabulka

Mužstvo Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Svarog FC Svarog FC 20 18 0 2 122:51 54
2. AC Sparta Praha 17 AC Sparta Praha 17 20 17 0 3 194:48 51
3. FK Chrudim FK Chrudim 20 16 2 2 116:27 50
4. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 20 13 3 4 101:59 42
5. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 20 10 1 9 110:62 31
6. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 20 8 2 10 82:129 26
7. FC Démoni Česká Lípa FC Démoni Česká Lípa 20 6 1 13 61:108 19
8. Helas Brno Helas Brno 20 5 2 13 56:87 17
9. Bazooka CF Uherské Hradiště Bazooka CF Uherské Hradiště 20 4 2 14 67:102 14
10. FTZS Liberec FTZS Liberec 20 4 1 15 68:151 13
11. VŠB TU Ostrava VŠB TU Ostrava 20 2 0 18 45:198 6
12. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 0 0 0 0 0:0 0

Rozpis zápasů

Kolo Termín Domácí Hosté Online
1.kolo 07.09.2018 | 20:30 Svarog FC 6:2 SK Olympik Mělník
2.kolo 17.09.2018 | 19:30 Helas Brno 4:5 Svarog FC
3.kolo 28.09.2018 | 20:30 Svarog FC 7:3 AC Sparta Praha 17
4.kolo 06.10.2018 | 15:00 SK Slavia Praha 2:4 Svarog FC
5.kolo 19.10.2018 | 20:30 Svarog FC 9:3 FTZS Liberec
6.kolo 02.11.2018 | 20:30 Svarog FC 3:0 SK Interobal Plzeň
7.kolo 09.11.2018 | 20:00 Ostrava 3:5 Svarog FC
9.kolo 23.11.2018 | 20:30 FC Démoni Česká Lípa 5:7 Svarog FC
10.kolo 07.12.2018 | 20:30 Svarog FC 5:1 Uherské Hradiště
11.kolo 14.12.2018 | 20:00 FK Chrudim 3:1 Svarog FC
12.kolo 04.01.2019 | 20:00 SK Olympik Mělník 1:9 Svarog FC
13.kolo 11.01.2019 | 20:30 Svarog FC 4:2 Helas Brno
14.kolo 18.01.2019 | 20:10 AC Sparta Praha 17 7:1 Svarog FC
15.kolo 25.01.2019 | 20:30 Svarog FC 5:0 SK Slavia Praha
16.kolo 08.02.2019 | 19:30 FTZS Liberec 4:9 Svarog FC
17.kolo 26.02.2019 | 20:10 SK Interobal Plzeň 4:5 Svarog FC
18.kolo 01.03.2019 | 20:30 Svarog FC 19:2 Ostrava
20.kolo 15.03.2019 | 20:30 Svarog FC 9:1 FC Démoni Česká Lípa
21.kolo 22.03.2019 | 20:00 Uherské Hradiště 3:7 Svarog FC
22.kolo 29.03.2019 | 20:00 Svarog FC 2:1 FK Chrudim
čtvrtfinále 03.04.2019 | 20:30 Svarog FC 6:4 Helas Brno
čtvrtfinále 05.04.2019 | 19:30 Helas Brno 0:10 Svarog FC
čtvrtfinále 12.04.2019 | 20:30 Svarog FC 4:3 Helas Brno
semifinále 25.04.2019 | 20:10 Svarog FC 5:3 SK Slavia Praha
semifinále 05.05.2019 | 20:00 SK Slavia Praha 4:9 Svarog FC
semifinále 10.05.2019 | 19:00 Svarog FC 4:2 SK Slavia Praha
finále 24.05.2019 | 19:00 Svarog FC 1:6 AC Sparta Praha 17
finále 27.05.2019 | 20:10 AC Sparta Praha 17 4:0 Svarog FC
finále 03.06.2019 | 20:10 Svarog FC 0:6 AC Sparta Praha 17

Rozpis kol

1.kolo
AC Sparta Praha 17

04.09.2018 | 18:10

13:1
FTZS Liberec
SK Slavia Praha

07.09.2018 | 20:00

7:3
Helas Brno
SK Interobal Plzeň

07.09.2018 | 20:00

4:8
FK Chrudim
Ostrava

07.09.2018 | 20:00

1:3
Uherské Hradiště
Svarog FC

07.09.2018 | 20:30

6:2
SK Olympik Mělník
2.kolo
AC Sparta Praha 17

12.10.2018 | 18:10

3:1
SK Slavia Praha
FK Chrudim

14.09.2018 | 20:00

11:2
Ostrava
SK Olympik Mělník

14.09.2018 | 20:00

4:2
SK Interobal Plzeň
FTZS Liberec

16.09.2018 | 19:30

7:3
FC Démoni Česká Lípa
Helas Brno

17.09.2018 | 19:30

4:5
Svarog FC
3.kolo
Svarog FC

28.09.2018 | 20:30

7:3
AC Sparta Praha 17
SK Interobal Plzeň

28.09.2018 | 21:00

6:2
Helas Brno
Ostrava

28.09.2018 | 20:00

3:4
SK Olympik Mělník
FC Démoni Česká Lípa

28.09.2018 | 20:30

5:9
Uherské Hradiště
FTZS Liberec

28.09.2018 | 19:30

1:10
SK Slavia Praha
4.kolo
FTZS Liberec

05.10.2018 | 19:30

5:5
Uherské Hradiště
FK Chrudim

24.09.2018 | 20:00

4:0
FC Démoni Česká Lípa
Helas Brno

05.10.2018 | 19:30

8:2
Ostrava
AC Sparta Praha 17

03.10.2018 | 19:30

5:2
SK Interobal Plzeň
SK Slavia Praha

06.10.2018 | 15:00

2:4
Svarog FC
5.kolo
Svarog FC

19.10.2018 | 20:30

9:3
FTZS Liberec
SK Interobal Plzeň

15.11.2018 | 20:15

0:4
SK Slavia Praha
FC Démoni Česká Lípa

19.10.2018 | 20:30

4:3
SK Olympik Mělník
Uherské Hradiště

19.10.2018 | 20:00

1:4
FK Chrudim
AC Sparta Praha 17

19.10.2018 | 20:30

26:2
Ostrava
6.kolo
FTZS Liberec

02.11.2018 | 20:30

1:12
FK Chrudim
SK Olympik Mělník

02.11.2018 | 20:30

6:5
Uherské Hradiště
Helas Brno

02.11.2018 | 19:30

5:1
FC Démoni Česká Lípa
SK Slavia Praha

03.11.2018 | 15:00

10:2
Ostrava
Svarog FC

02.11.2018 | 20:30

3:0
SK Interobal Plzeň
7.kolo
SK Interobal Plzeň

09.11.2018 | 20:00

11:4
FTZS Liberec
Ostrava

09.11.2018 | 20:00

3:5
Svarog FC
FC Démoni Česká Lípa

09.11.2018 | 20:30

0:9
AC Sparta Praha 17
Uherské Hradiště

09.11.2018 | 20:00

1:1
Helas Brno
FK Chrudim

09.11.2018 | 20:00

9:0
SK Olympik Mělník
8.kolo
FTZS Liberec

16.11.2018 | 19:30

5:7
SK Olympik Mělník
Helas Brno

07.01.2019 | 20:00

0:4
FK Chrudim
SK Slavia Praha

17.11.2018 | 13:00

3:2
FC Démoni Česká Lípa
SK Interobal Plzeň

19.11.2018 | 19:30

12:0
Ostrava
Uherské Hradiště

16.11.2018 | 20:00

3:9
AC Sparta Praha 17
9.kolo
FC Démoni Česká Lípa

23.11.2018 | 20:30

5:7
Svarog FC
Uherské Hradiště

23.11.2018 | 20:00

2:4
SK Slavia Praha
FK Chrudim

22.11.2018 | 18:10

3:2
AC Sparta Praha 17
SK Olympik Mělník

23.11.2018 | 20:30

2:4
Helas Brno
FTZS Liberec

23.11.2018 | 19:30

10:5
Ostrava
10.kolo
FTZS Liberec

07.12.2018 | 19:30

5:1
Helas Brno
SK Slavia Praha

12.02.2019 | 19:30

2:2
FK Chrudim
Svarog FC

07.12.2018 | 20:30

5:1
Uherské Hradiště
SK Interobal Plzeň

07.12.2018 | 20:00

7:0
FC Démoni Česká Lípa
SK Olympik Mělník

07.12.2018 | 20:30

7:5
AC Sparta Praha 17
11.kolo
FC Démoni Česká Lípa

14.12.2018 | 20:30

6:4
Ostrava
Uherské Hradiště

14.12.2018 | 20:00

7:5
SK Interobal Plzeň
FK Chrudim

14.12.2018 | 20:00

3:1
Svarog FC
SK Olympik Mělník

14.12.2018 | 20:30

4:8
SK Slavia Praha
Helas Brno

04.02.2019 | 20:00

1:4
AC Sparta Praha 17
12.kolo
FTZS Liberec

04.01.2019 | 20:30

2:12
AC Sparta Praha 17
Helas Brno

27.11.2018 | 20:15

1:3
SK Slavia Praha
SK Olympik Mělník

04.01.2019 | 20:00

1:9
Svarog FC
FK Chrudim

04.01.2019 | 20:00

3:1
SK Interobal Plzeň
Uherské Hradiště

21.12.2018 | 20:00

10:2
Ostrava
13.kolo
FC Démoni Česká Lípa

27.12.2018 | 18:00

2:1
FTZS Liberec
Ostrava

11.01.2019 | 20:00

2:11
FK Chrudim
SK Interobal Plzeň

11.01.2019 | 20:00

14:0
SK Olympik Mělník
Svarog FC

11.01.2019 | 20:30

4:2
Helas Brno
SK Slavia Praha

12.01.2019 | 15:00

2:5
AC Sparta Praha 17
14.kolo
AC Sparta Praha 17

18.01.2019 | 20:10

7:1
Svarog FC
Helas Brno

18.01.2019 | 19:30

1:9
SK Interobal Plzeň
SK Olympik Mělník

18.01.2019 | 20:00

9:1
Ostrava
Uherské Hradiště

18.01.2019 | 20:00

3:6
FC Démoni Česká Lípa
SK Slavia Praha

19.01.2019 | 15:00

9:2
FTZS Liberec
15.kolo
Uherské Hradiště

25.01.2019 | 20:30

2:4
FTZS Liberec
FC Démoni Česká Lípa

25.01.2019 | 20:30

2:7
FK Chrudim
Ostrava

25.01.2019 | 20:00

4:3
Helas Brno
SK Interobal Plzeň

25.01.2019 | 20:00

4:5
AC Sparta Praha 17
Svarog FC

25.01.2019 | 20:30

5:0
SK Slavia Praha
16.kolo
FTZS Liberec

08.02.2019 | 19:30

4:9
Svarog FC
SK Slavia Praha

09.02.2019 | 15:00

3:3
SK Interobal Plzeň
SK Olympik Mělník

08.02.2019 | 20:30

3:3
FC Démoni Česká Lípa
FK Chrudim

18.02.2019 | 17:00

6:0
Uherské Hradiště
Ostrava

08.02.2019 | 20:00

2:26
AC Sparta Praha 17
17.kolo
FK Chrudim

22.02.2019 | 20:00

13:0
FTZS Liberec
Uherské Hradiště

22.02.2019 | 20:00

4:7
SK Olympik Mělník
FC Démoni Česká Lípa

22.02.2019 | 20:30

3:2
Helas Brno
Ostrava

22.02.2019 | 20:00

2:6
SK Slavia Praha
SK Interobal Plzeň

26.02.2019 | 20:10

4:5
Svarog FC
18.kolo
FTZS Liberec

01.03.2019 | 20:30

2:10
SK Interobal Plzeň
Svarog FC

01.03.2019 | 20:30

19:2
Ostrava
AC Sparta Praha 17

27.02.2019 | 19:30

11:0
FC Démoni Česká Lípa
Helas Brno

20.02.2019 | 19:30

2:0
Uherské Hradiště
SK Olympik Mělník

01.03.2019 | 20:00

1:6
FK Chrudim
19.kolo
SK Olympik Mělník

08.03.2019 | 20:00

6:5
FTZS Liberec
FK Chrudim

08.03.2019 | 20:00

4:0
Helas Brno
FC Démoni Česká Lípa

06.03.2019 | 17:10

4:7
SK Slavia Praha
Ostrava

08.03.2019 | 20:00

1:4
SK Interobal Plzeň
AC Sparta Praha 17

08.03.2019 | 20:30

9:0
Uherské Hradiště
20.kolo
Svarog FC

15.03.2019 | 20:30

9:1
FC Démoni Česká Lípa
SK Slavia Praha

15.03.2019 | 20:00

8:5
Uherské Hradiště
AC Sparta Praha 17

15.03.2019 | 20:30

3:2
FK Chrudim
Helas Brno

15.03.2019 | 19:30

5:5
SK Olympik Mělník
Ostrava

15.03.2019 | 20:00

4:3
FTZS Liberec
21.kolo
Helas Brno

22.03.2019 | 20:00

8:3
FTZS Liberec
FK Chrudim

12.03.2019 | 20:15

3:3
SK Slavia Praha
Uherské Hradiště

22.03.2019 | 20:00

3:7
Svarog FC
FC Démoni Česká Lípa

22.03.2019 | 20:00

2:6
SK Interobal Plzeň
AC Sparta Praha 17

27.03.2019 | 20:15

22:5
SK Olympik Mělník
22.kolo
Ostrava

29.03.2019 | 20:00

1:12
FC Démoni Česká Lípa
SK Interobal Plzeň

29.03.2019 | 20:00

6:3
Uherské Hradiště
Svarog FC

29.03.2019 | 20:00

2:1
FK Chrudim
SK Slavia Praha

29.03.2019 | 20:00

9:6
SK Olympik Mělník
AC Sparta Praha 17

29.03.2019 | 20:00

15:3
Helas Brno
čtvrtfinále
Svarog FC

03.04.2019 | 20:30

6:4
Helas Brno
Helas Brno

05.04.2019 | 19:30

0:10
Svarog FC
Svarog FC

12.04.2019 | 20:30

4:3
Helas Brno
semifinále
Svarog FC

25.04.2019 | 20:10

5:3
SK Slavia Praha
SK Slavia Praha

05.05.2019 | 20:00

4:9
Svarog FC
Svarog FC

10.05.2019 | 19:00

4:2
SK Slavia Praha
finále
Svarog FC

24.05.2019 | 19:00

1:6
AC Sparta Praha 17
AC Sparta Praha 17

27.05.2019 | 20:10

4:0
Svarog FC
Svarog FC

03.06.2019 | 20:10

0:6
AC Sparta Praha 17

ligová tabulka

1. Svarog FC 7 34:17 17
2. SK Interobal Plzeň 6 45:13 15
3. FK Chrudim 5 33:6 13
4. SK Slavia Praha 6 16:17 10
5. SK Olympik Mělník 6 32:24 9
6. AC Sparta Praha 17 6 25:25 9
7. FC Démoni Česká Lípa 7 20:24 9
8. Helas Brno 6 18:25 9
9. FC Rapid Ústí nad Labem 7 17:35 9
10. FTZS Liberec 7 21:22 6
11. SK Dynamo PCO České Budějovice 6 12:29 3
12. Žabinští Vlci Brno 7 13:49 3

Kompletní tabulka

1. Futsal Liga Futsal za život

nejlepší střelci

1 Adriano11

2Felipinho 5

3Jair Varela4

4William 3

5Jaroslav Slavík2

nejlepší nahrávači

1Jair Varela6

2 Adriano5

3Diece 5

4Alvaro Pacheco4

5Tomáš Abrham3

Nejbližší narozeniny

25/10 Martina Oliveriusová
PR manažer
(27)

08/11 Felipinho
A tým - Univerzál
(32)

05/12 Tomáš Abrham
A tým - Univerzál
(30)

25/12 Tomáš Šebl
Sportovní manažer
(37)

26/12 Martin Mareš
A tým - Brankář
(30)

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2021 Svarog Futsal Club