Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník 1. Futsal ligy 2021/2022
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014, 2014/2015, 2018/2019
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

Tabulka a rozpis sezóny

Tabulka

Mužstvo Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FK Chrudim FK Chrudim 11 10 1 0 95:9 31
2. Svarog FC Svarog FC 12 9 3 0 60:28 30
3. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 10 8 1 1 64:16 25
4. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 12 8 1 3 51:25 25
5. Helas Brno Helas Brno 13 6 1 6 41:54 19
6. AC Sparta Praha 17 AC Sparta Praha 17 11 6 0 5 46:38 18
7. FTZS Liberec FTZS Liberec 14 5 1 8 46:48 16
8. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 11 4 1 6 41:52 13
9. Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno 12 3 1 8 26:66 10
10. FC Rapid Ústí nad Labem FC Rapid Ústí nad Labem 12 3 1 8 25:71 10
11. FC Démoni Česká Lípa FC Démoni Česká Lípa 14 3 0 11 29:68 9
12. SK Dynamo PCO České Budějovice SK Dynamo PCO České Budějovice 12 1 1 10 29:78 4

Rozpis zápasů

Kolo Termín Domácí Hosté Online
1.kolo 27.08.2021 | 20:00 SK Slavia Praha 1:1 Svarog FC
2.kolo 03.09.2021 | 20:00 Svarog FC 7:4 AC Sparta Praha 17
3.kolo 19.10.2021 | 20:15 FK Chrudim 2:2 Svarog FC
3.kolo 30.06.2022 | 00:00 FK Chrudim -:- Svarog FC
4.kolo 24.09.2021 | 20:00 Svarog FC 4:2 FTZS Liberec
5.kolo 01.10.2021 | 20:00 Žabinští Vlci Brno 3:8 Svarog FC
6.kolo 10.10.2021 | 19:00 SK Dynamo PCO České Budějovice 4:7 Svarog FC
7.kolo 15.10.2021 | 20:00 SK Olympik Mělník 1:5 Svarog FC
8.kolo 22.10.2021 | 20:00 Svarog FC 8:2 FC Rapid Ústí nad Labem
9.kolo 29.10.2021 | 20:30 FC Démoni Česká Lípa 2:8 Svarog FC
10.kolo 05.11.2021 | 19:30 Helas Brno 2:4 Svarog FC
11.kolo 12.11.2021 | 20:00 Svarog FC 3:3 SK Interobal Plzeň
12.kolo 19.11.2021 | 20:00 Svarog FC 3:2 SK Slavia Praha
13.kolo 17.12.2021 | 20:00 AC Sparta Praha 17 -:- Svarog FC
14.kolo 03.12.2021 | 20:00 Svarog FC -:- FK Chrudim
15.kolo 12.12.2021 | 20:00 FTZS Liberec -:- Svarog FC
16.kolo 07.01.2022 | 20:00 Svarog FC -:- Žabinští Vlci Brno
17.kolo 16.01.2022 | 19:00 SK Dynamo PCO České Budějovice -:- Svarog FC
17.kolo 16.01.2022 | 19:00 Svarog FC -:- SK Dynamo PCO České Budějovice
18.kolo 11.02.2022 | 20:00 Svarog FC -:- SK Olympik Mělník
19.kolo 20.02.2022 | 19:00 FC Rapid Ústí nad Labem -:- Svarog FC
20.kolo 25.02.2022 | 20:00 Svarog FC -:- FC Démoni Česká Lípa
21.kolo 04.03.2022 | 20:00 Svarog FC -:- Helas Brno
22.kolo 11.03.2022 | 20:00 SK Interobal Plzeň -:- Svarog FC

Rozpis kol

1.kolo
SK Interobal Plzeň

27.08.2021 | 19:00

6:1
Helas Brno
SK Slavia Praha

27.08.2021 | 20:00

1:1
Svarog FC
FC Démoni Česká Lípa

27.08.2021 | 20:30

1:6
AC Sparta Praha 17
FK Chrudim

27.08.2021 | 20:00

13:1
FC Rapid Ústí nad Labem
FTZS Liberec

27.08.2021 | 20:00

3:5
SK Olympik Mělník
Žabinští Vlci Brno

30.08.2021 | 19:00

0:3
SK Dynamo PCO České Budějovice
2.kolo
SK Olympik Mělník

03.09.2021 | 20:00

10:1
Žabinští Vlci Brno
FC Démoni Česká Lípa

03.09.2021 | 20:30

1:4
FK Chrudim
Svarog FC

03.09.2021 | 20:00

7:4
AC Sparta Praha 17
SK Interobal Plzeň

31.08.2021 | 20:00

4:5
SK Slavia Praha
FC Rapid Ústí nad Labem

05.09.2021 | 20:00

0:5
FTZS Liberec
Helas Brno

06.09.2021 | 19:30

3:0
SK Dynamo PCO České Budějovice
4.kolo
Helas Brno

11.10.2021 | 20:00

7:5
SK Olympik Mělník
FC Démoni Česká Lípa

24.09.2021 | 20:30

7:2
Žabinští Vlci Brno
Svarog FC

24.09.2021 | 20:00

4:2
FTZS Liberec
FC Rapid Ústí nad Labem

26.09.2021 | 19:00

4:2
SK Dynamo PCO České Budějovice
SK Slavia Praha

09.11.2021 | 17:10

3:1
AC Sparta Praha 17
SK Interobal Plzeň

30.06.2022 | 20:00

-:-
FK Chrudim
SK Interobal Plzeň

30.06.2022 | 00:00

-:-
FK Chrudim
5.kolo
FK Chrudim

01.10.2021 | 20:00

6:0
SK Slavia Praha
Žabinští Vlci Brno

01.10.2021 | 20:00

3:8
Svarog FC
SK Olympik Mělník

01.10.2021 | 20:00

8:3
FC Rapid Ústí nad Labem
FTZS Liberec

01.10.2021 | 20:00

1:4
SK Interobal Plzeň
SK Dynamo PCO České Budějovice

03.10.2021 | 19:00

1:4
FC Démoni Česká Lípa
AC Sparta Praha 17

04.10.2021 | 20:00

6:2
Helas Brno
6.kolo
FC Démoni Česká Lípa

06.10.2021 | 20:30

5:3
SK Olympik Mělník
Helas Brno

08.10.2021 | 19:30

5:3
FC Rapid Ústí nad Labem
SK Interobal Plzeň

08.10.2021 | 20:00

15:2
Žabinští Vlci Brno
SK Slavia Praha

08.10.2021 | 20:00

3:2
FTZS Liberec
AC Sparta Praha 17

11.10.2021 | 20:00

2:8
FK Chrudim
SK Dynamo PCO České Budějovice

10.10.2021 | 19:00

4:7
Svarog FC
7.kolo
FK Chrudim

10.11.2021 | 20:00

8:0
Helas Brno
Žabinští Vlci Brno

15.10.2021 | 20:00

4:2
SK Slavia Praha
SK Olympik Mělník

15.10.2021 | 20:00

1:5
Svarog FC
FTZS Liberec

17.10.2021 | 20:00

2:5
AC Sparta Praha 17
SK Dynamo PCO České Budějovice

17.10.2021 | 19:00

2:11
SK Interobal Plzeň
FC Rapid Ústí nad Labem

17.10.2021 | 19:30

2:1
FC Démoni Česká Lípa
8.kolo
Helas Brno

22.10.2021 | 19:30

5:4
FC Démoni Česká Lípa
Svarog FC

22.10.2021 | 20:00

8:2
FC Rapid Ústí nad Labem
SK Olympik Mělník

30.06.2022 | 00:00

-:-
SK Interobal Plzeň
SK Slavia Praha

22.10.2021 | 20:00

11:0
SK Dynamo PCO České Budějovice
FK Chrudim

24.10.2021 | 19:00

5:0
FTZS Liberec
AC Sparta Praha 17

25.10.2021 | 20:00

3:4
Žabinští Vlci Brno
9.kolo
Žabinští Vlci Brno

05.01.2022 | 18:45

-:-
FK Chrudim
SK Olympik Mělník

29.10.2021 | 20:00

3:5
SK Slavia Praha
FC Démoni Česká Lípa

29.10.2021 | 20:30

2:8
Svarog FC
FTZS Liberec

31.10.2021 | 20:00

3:6
Helas Brno
SK Dynamo PCO České Budějovice

31.10.2021 | 19:00

5:6
AC Sparta Praha 17
SK Interobal Plzeň

25.11.2021 | 20:00

7:0
FC Rapid Ústí nad Labem
10.kolo
Helas Brno

05.11.2021 | 19:30

2:4
Svarog FC
SK Interobal Plzeň

05.11.2021 | 20:00

6:0
FC Démoni Česká Lípa
SK Slavia Praha

05.11.2021 | 20:00

5:1
FC Rapid Ústí nad Labem
AC Sparta Praha 17

05.11.2021 | 20:00

8:0
SK Olympik Mělník
FK Chrudim

05.11.2021 | 20:00

20:2
SK Dynamo PCO České Budějovice
FTZS Liberec

07.11.2021 | 20:00

5:2
Žabinští Vlci Brno
11.kolo
SK Olympik Mělník

12.11.2021 | 20:00

0:11
FK Chrudim
FC Démoni Česká Lípa

12.11.2021 | 20:30

0:9
SK Slavia Praha
Svarog FC

12.11.2021 | 20:00

3:3
SK Interobal Plzeň
SK Dynamo PCO České Budějovice

14.11.2021 | 19:00

3:4
FTZS Liberec
FC Rapid Ústí nad Labem

15.12.2021 | 20:30

-:-
AC Sparta Praha 17
Helas Brno

28.10.2021 | 15:20

5:2
Žabinští Vlci Brno
12.kolo
Helas Brno

19.11.2021 | 19:30

0:3
SK Interobal Plzeň
Svarog FC

19.11.2021 | 20:00

3:2
SK Slavia Praha
AC Sparta Praha 17

19.11.2021 | 20:00

3:1
FC Démoni Česká Lípa
SK Olympik Mělník

19.11.2021 | 20:00

4:2
FTZS Liberec
FC Rapid Ústí nad Labem

21.11.2021 | 19:00

0:11
FK Chrudim
SK Dynamo PCO České Budějovice

21.11.2021 | 19:00

2:3
Žabinští Vlci Brno
14.kolo
Helas Brno

03.12.2021 | 19:30

-:-
SK Slavia Praha
SK Interobal Plzeň

30.06.2022 | 00:00

-:-
AC Sparta Praha 17
Svarog FC

03.12.2021 | 20:00

-:-
FK Chrudim
FC Démoni Česká Lípa

23.11.2021 | 20:10

1:6
FTZS Liberec
SK Olympik Mělník

03.12.2021 | 20:00

-:-
SK Dynamo PCO České Budějovice
FC Rapid Ústí nad Labem

05.12.2021 | 19:00

-:-
Žabinští Vlci Brno
15.kolo
SK Olympik Mělník

10.12.2021 | 20:00

-:-
Helas Brno
FK Chrudim

10.12.2021 | 20:00

-:-
SK Interobal Plzeň
SK Dynamo PCO České Budějovice

12.12.2021 | 19:00

-:-
FC Rapid Ústí nad Labem
FTZS Liberec

12.12.2021 | 20:00

-:-
Svarog FC
AC Sparta Praha 17

10.12.2021 | 20:00

-:-
SK Slavia Praha
Žabinští Vlci Brno

10.12.2021 | 19:45

-:-
FC Démoni Česká Lípa
13.kolo
Žabinští Vlci Brno

26.11.2021 | 20:00

2:2
SK Olympik Mělník
SK Dynamo PCO České Budějovice

28.11.2021 | 19:00

5:5
Helas Brno
FTZS Liberec

01.12.2021 | 20:30

5:5
FC Rapid Ústí nad Labem
FK Chrudim

28.11.2021 | 19:00

7:1
FC Démoni Česká Lípa
AC Sparta Praha 17

17.12.2021 | 20:00

-:-
Svarog FC
SK Slavia Praha

30.06.2022 | 00:00

-:-
SK Interobal Plzeň
16.kolo
Helas Brno

07.01.2022 | 19:30

-:-
AC Sparta Praha 17
SK Slavia Praha

07.01.2022 | 20:00

-:-
FK Chrudim
SK Interobal Plzeň

07.01.2022 | 20:00

-:-
FTZS Liberec
Svarog FC

07.01.2022 | 20:00

-:-
Žabinští Vlci Brno
FC Démoni Česká Lípa

07.01.2022 | 20:30

-:-
SK Dynamo PCO České Budějovice
FC Rapid Ústí nad Labem

09.01.2022 | 19:00

-:-
SK Olympik Mělník
17.kolo
SK Olympik Mělník

14.01.2022 | 20:00

-:-
FC Démoni Česká Lípa
Žabinští Vlci Brno

14.01.2022 | 20:00

-:-
SK Interobal Plzeň
FK Chrudim

14.01.2022 | 20:00

-:-
AC Sparta Praha 17
FC Rapid Ústí nad Labem

15.01.2022 | 19:00

-:-
Helas Brno
SK Dynamo PCO České Budějovice

16.01.2022 | 19:00

-:-
Svarog FC
FTZS Liberec

16.01.2022 | 20:30

-:-
SK Slavia Praha
Svarog FC

16.01.2022 | 19:00

-:-
SK Dynamo PCO České Budějovice
18.kolo
Helas Brno

11.02.2022 | 19:30

-:-
FK Chrudim
AC Sparta Praha 17

11.02.2022 | 20:00

-:-
FTZS Liberec
SK Slavia Praha

11.02.2022 | 20:00

-:-
Žabinští Vlci Brno
SK Interobal Plzeň

11.02.2022 | 20:00

-:-
SK Dynamo PCO České Budějovice
Svarog FC

11.02.2022 | 20:00

-:-
SK Olympik Mělník
FC Démoni Česká Lípa

11.02.2022 | 20:30

-:-
FC Rapid Ústí nad Labem
19.kolo
FC Démoni Česká Lípa

18.02.2022 | 20:30

-:-
Helas Brno
SK Interobal Plzeň

18.02.2022 | 20:00

-:-
SK Olympik Mělník
Žabinští Vlci Brno

19.02.2022 | 19:00

-:-
AC Sparta Praha 17
FC Rapid Ústí nad Labem

20.02.2022 | 19:00

-:-
Svarog FC
SK Dynamo PCO České Budějovice

20.02.2022 | 19:00

-:-
SK Slavia Praha
FTZS Liberec

20.02.2022 | 20:00

-:-
FK Chrudim
20.kolo
FC Rapid Ústí nad Labem

30.06.2022 | 00:00

-:-
SK Interobal Plzeň
Helas Brno

25.02.2022 | 19:30

-:-
FTZS Liberec
FK Chrudim

25.02.2022 | 20:00

-:-
Žabinští Vlci Brno
SK Slavia Praha

25.02.2022 | 20:00

-:-
SK Olympik Mělník
Svarog FC

25.02.2022 | 20:00

-:-
FC Démoni Česká Lípa
AC Sparta Praha 17

25.02.2022 | 20:00

-:-
SK Dynamo PCO České Budějovice
21.kolo
Svarog FC

04.03.2022 | 20:00

-:-
Helas Brno
FC Démoni Česká Lípa

04.03.2022 | 20:00

-:-
SK Interobal Plzeň
FC Rapid Ústí nad Labem

04.03.2022 | 20:00

-:-
SK Slavia Praha
SK Olympik Mělník

04.03.2022 | 20:00

-:-
AC Sparta Praha 17
SK Dynamo PCO České Budějovice

04.03.2022 | 20:00

-:-
FK Chrudim
Žabinští Vlci Brno

04.03.2022 | 20:00

-:-
FTZS Liberec
22.kolo
Žabinští Vlci Brno

11.03.2022 | 20:00

-:-
Helas Brno
FTZS Liberec

11.03.2022 | 20:00

-:-
SK Dynamo PCO České Budějovice
FK Chrudim

11.03.2022 | 20:00

-:-
SK Olympik Mělník
AC Sparta Praha 17

11.03.2022 | 20:00

-:-
FC Rapid Ústí nad Labem
SK Slavia Praha

11.03.2022 | 20:00

-:-
FC Démoni Česká Lípa
SK Interobal Plzeň

11.03.2022 | 20:00

-:-
Svarog FC
3.kolo
Žabinští Vlci Brno

10.09.2021 | 20:00

1:4
FC Rapid Ústí nad Labem
FTZS Liberec

12.09.2021 | 20:00

6:1
FC Démoni Česká Lípa
SK Dynamo PCO České Budějovice

18.12.2021 | 19:00

-:-
SK Olympik Mělník
SK Slavia Praha

19.10.2021 | 19:30

5:0
Helas Brno
AC Sparta Praha 17

20.10.2021 | 20:00

2:5
SK Interobal Plzeň
FK Chrudim

19.10.2021 | 20:15

2:2
Svarog FC
FK Chrudim

30.06.2022 | 00:00

-:-
Svarog FC

ligová tabulka

1. FK Chrudim 11 95:9 31
2. Svarog FC 12 60:28 30
3. SK Interobal Plzeň 10 64:16 25
4. SK Slavia Praha 12 51:25 25
5. Helas Brno 13 41:54 19
6. AC Sparta Praha 17 11 46:38 18
7. FTZS Liberec 14 46:48 16
8. SK Olympik Mělník 11 41:52 13
9. Žabinští Vlci Brno 12 26:66 10
10. FC Rapid Ústí nad Labem 12 25:71 10
11. FC Démoni Česká Lípa 14 29:68 9
12. SK Dynamo PCO České Budějovice 12 29:78 4

Kompletní tabulka

1. Futsal Liga Futsal za život

nejlepší střelci

1 Adriano16

2Felipinho 7

3Jair Varela6

4Diece 4

5Jaroslav Slavík3

nejlepší nahrávači

1Diece 8

2Jair Varela8

3 Adriano7

4Alvaro Pacheco7

5Pedro Senra6

Nejbližší narozeniny

05/12 Tomáš Abrham
A tým - Univerzál
(30)

25/12 Tomáš Šebl
Sportovní manažer
(37)

26/12 Martin Mareš
A tým - Brankář
(30)

01/01 Jair Varela
A tým - Univerzál
(25)

15/02 André Guimaraes
Trenér
(46)

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2021 Svarog Futsal Club