Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník 1. Futsal ligy 2021/2022
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014, 2014/2015, 2018/2019
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

Tabulka a rozpis sezóny

Tabulka

Mužstvo Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FK Chrudim FK Chrudim 2 2 0 0 17:2 6
2. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 2 2 0 0 15:4 6
3. FTZS Liberec FTZS Liberec 3 2 0 1 14:6 6
4. Svarog FC Svarog FC 2 1 1 0 8:5 4
5. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 2 1 1 0 6:5 4
6. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 2 1 0 1 10:6 3
7. AC Sparta Praha 17 AC Sparta Praha 17 2 1 0 1 10:8 3
8. SK Dynamo PCO České Budějovice SK Dynamo PCO České Budějovice 2 1 0 1 3:3 3
9. Helas Brno Helas Brno 2 1 0 1 4:6 3
10. FC Rapid Ústí nad Labem FC Rapid Ústí nad Labem 3 1 0 2 5:19 3
11. FC Démoni Česká Lípa FC Démoni Česká Lípa 3 0 0 3 3:16 0
12. Žabinští Vlci Brno Žabinští Vlci Brno 3 0 0 3 2:17 0

Rozpis zápasů

Kolo Termín Domácí Hosté Online
1.kolo 27.08.2021 | 20:00 SK Slavia Praha 1:1 Svarog FC
2.kolo 03.09.2021 | 20:00 Svarog FC 7:4 AC Sparta Praha 17
3.kolo 30.06.2022 | 00:00 FK Chrudim -:- Svarog FC
3.kolo 30.06.2022 | 00:00 FK Chrudim -:- Svarog FC
4.kolo 24.09.2021 | 20:00 Svarog FC -:- FTZS Liberec
5.kolo 01.10.2021 | 20:00 Žabinští Vlci Brno -:- Svarog FC
6.kolo 08.10.2021 | 20:00 Svarog FC -:- SK Dynamo PCO České Budějovice
7.kolo 15.10.2021 | 20:00 SK Olympik Mělník -:- Svarog FC
8.kolo 22.10.2021 | 20:00 Svarog FC -:- FC Rapid Ústí nad Labem
9.kolo 29.10.2021 | 20:30 FC Démoni Česká Lípa -:- Svarog FC
10.kolo 05.11.2021 | 19:30 Helas Brno -:- Svarog FC
11.kolo 12.11.2021 | 20:00 Svarog FC -:- SK Interobal Plzeň
12.kolo 19.11.2021 | 20:00 Svarog FC -:- SK Slavia Praha
13.kolo 28.11.2021 | 19:00 AC Sparta Praha 17 -:- Svarog FC
14.kolo 03.12.2021 | 20:00 Svarog FC -:- FK Chrudim
15.kolo 12.12.2021 | 20:00 FTZS Liberec -:- Svarog FC
16.kolo 07.01.2022 | 20:00 Svarog FC -:- Žabinští Vlci Brno
17.kolo 16.01.2022 | 19:00 SK Dynamo PCO České Budějovice -:- Svarog FC
18.kolo 11.02.2022 | 20:00 Svarog FC -:- SK Olympik Mělník
19.kolo 20.02.2022 | 19:00 FC Rapid Ústí nad Labem -:- Svarog FC
20.kolo 25.02.2022 | 20:00 Svarog FC -:- FC Démoni Česká Lípa
21.kolo 04.03.2022 | 20:00 Svarog FC -:- Helas Brno
22.kolo 11.03.2022 | 20:00 SK Interobal Plzeň -:- Svarog FC

Rozpis kol

1.kolo
SK Interobal Plzeň

27.08.2021 | 19:00

6:1
Helas Brno
SK Slavia Praha

27.08.2021 | 20:00

1:1
Svarog FC
FC Démoni Česká Lípa

27.08.2021 | 20:30

1:6
AC Sparta Praha 17
FK Chrudim

27.08.2021 | 20:00

13:1
FC Rapid Ústí nad Labem
FTZS Liberec

27.08.2021 | 20:00

3:5
SK Olympik Mělník
Žabinští Vlci Brno

30.08.2021 | 19:00

0:3
SK Dynamo PCO České Budějovice
2.kolo
SK Olympik Mělník

03.09.2021 | 20:00

10:1
Žabinští Vlci Brno
FC Démoni Česká Lípa

03.09.2021 | 20:30

1:4
FK Chrudim
Svarog FC

03.09.2021 | 20:00

7:4
AC Sparta Praha 17
SK Interobal Plzeň

31.08.2021 | 20:00

4:5
SK Slavia Praha
FC Rapid Ústí nad Labem

05.09.2021 | 20:00

0:5
FTZS Liberec
Helas Brno

06.09.2021 | 19:30

3:0
SK Dynamo PCO České Budějovice
4.kolo
Helas Brno

30.06.2022 | 00:00

-:-
SK Olympik Mělník
FC Démoni Česká Lípa

24.09.2021 | 20:30

-:-
Žabinští Vlci Brno
Svarog FC

24.09.2021 | 20:00

-:-
FTZS Liberec
FC Rapid Ústí nad Labem

26.09.2021 | 19:00

-:-
SK Dynamo PCO České Budějovice
SK Slavia Praha

09.11.2021 | 19:30

-:-
AC Sparta Praha 17
SK Interobal Plzeň

30.06.2022 | 20:00

-:-
FK Chrudim
SK Interobal Plzeň

16.11.2021 | 20:00

-:-
FK Chrudim
5.kolo
FK Chrudim

01.10.2021 | 20:00

-:-
SK Slavia Praha
Žabinští Vlci Brno

01.10.2021 | 20:00

-:-
Svarog FC
SK Olympik Mělník

01.10.2021 | 20:00

-:-
FC Rapid Ústí nad Labem
FTZS Liberec

03.10.2021 | 20:00

-:-
SK Interobal Plzeň
SK Dynamo PCO České Budějovice

03.10.2021 | 19:00

-:-
FC Démoni Česká Lípa
AC Sparta Praha 17

04.10.2021 | 20:00

-:-
Helas Brno
6.kolo
FC Démoni Česká Lípa

06.10.2021 | 20:30

-:-
SK Olympik Mělník
Helas Brno

08.10.2021 | 19:30

-:-
FC Rapid Ústí nad Labem
Svarog FC

08.10.2021 | 20:00

-:-
SK Dynamo PCO České Budějovice
SK Interobal Plzeň

08.10.2021 | 20:00

-:-
Žabinští Vlci Brno
SK Slavia Praha

08.10.2021 | 20:00

-:-
FTZS Liberec
AC Sparta Praha 17

11.10.2021 | 20:00

-:-
FK Chrudim
7.kolo
FK Chrudim

15.10.2021 | 20:00

-:-
Helas Brno
Žabinští Vlci Brno

15.10.2021 | 20:00

-:-
SK Slavia Praha
SK Olympik Mělník

15.10.2021 | 20:00

-:-
Svarog FC
FTZS Liberec

17.10.2021 | 20:00

-:-
AC Sparta Praha 17
SK Dynamo PCO České Budějovice

17.10.2021 | 19:00

-:-
SK Interobal Plzeň
FC Rapid Ústí nad Labem

17.10.2021 | 19:00

-:-
FC Démoni Česká Lípa
8.kolo
Helas Brno

22.10.2021 | 19:30

-:-
FC Démoni Česká Lípa
Svarog FC

22.10.2021 | 20:00

-:-
FC Rapid Ústí nad Labem
SK Olympik Mělník

22.10.2021 | 20:00

-:-
SK Interobal Plzeň
SK Slavia Praha

22.10.2021 | 20:00

-:-
SK Dynamo PCO České Budějovice
FK Chrudim

24.10.2021 | 19:00

-:-
FTZS Liberec
AC Sparta Praha 17

25.10.2021 | 20:00

-:-
Žabinští Vlci Brno
9.kolo
Žabinští Vlci Brno

29.10.2021 | 20:00

-:-
FK Chrudim
SK Olympik Mělník

29.10.2021 | 20:00

-:-
SK Slavia Praha
FC Démoni Česká Lípa

29.10.2021 | 20:30

-:-
Svarog FC
FTZS Liberec

31.10.2021 | 20:00

-:-
Helas Brno
SK Dynamo PCO České Budějovice

31.10.2021 | 19:00

-:-
AC Sparta Praha 17
FC Rapid Ústí nad Labem

31.10.2021 | 19:00

-:-
SK Interobal Plzeň
10.kolo
Helas Brno

05.11.2021 | 19:30

-:-
Svarog FC
SK Interobal Plzeň

05.11.2021 | 20:00

-:-
FC Démoni Česká Lípa
SK Slavia Praha

05.11.2021 | 20:00

-:-
FC Rapid Ústí nad Labem
AC Sparta Praha 17

05.11.2021 | 20:00

-:-
SK Olympik Mělník
FK Chrudim

05.11.2021 | 20:00

-:-
SK Dynamo PCO České Budějovice
FTZS Liberec

07.11.2021 | 20:00

-:-
Žabinští Vlci Brno
11.kolo
Žabinští Vlci Brno

12.11.2021 | 20:00

-:-
Helas Brno
SK Olympik Mělník

12.11.2021 | 20:00

-:-
FK Chrudim
FC Démoni Česká Lípa

12.11.2021 | 20:30

-:-
SK Slavia Praha
Svarog FC

12.11.2021 | 20:00

-:-
SK Interobal Plzeň
SK Dynamo PCO České Budějovice

14.11.2021 | 19:00

-:-
FTZS Liberec
FC Rapid Ústí nad Labem

14.11.2021 | 19:00

-:-
AC Sparta Praha 17
12.kolo
Helas Brno

19.11.2021 | 19:30

-:-
SK Interobal Plzeň
Svarog FC

19.11.2021 | 20:00

-:-
SK Slavia Praha
AC Sparta Praha 17

19.11.2021 | 20:00

-:-
FC Démoni Česká Lípa
SK Olympik Mělník

19.11.2021 | 20:00

-:-
FTZS Liberec
FC Rapid Ústí nad Labem

21.11.2021 | 19:00

-:-
FK Chrudim
SK Dynamo PCO České Budějovice

21.11.2021 | 19:00

-:-
Žabinští Vlci Brno
13.kolo
Žabinští Vlci Brno

26.11.2021 | 20:00

-:-
SK Olympik Mělník
SK Dynamo PCO České Budějovice

28.11.2021 | 19:00

-:-
Helas Brno
FTZS Liberec

28.11.2021 | 20:00

-:-
FC Rapid Ústí nad Labem
FK Chrudim

28.11.2021 | 19:00

-:-
FC Démoni Česká Lípa
AC Sparta Praha 17

28.11.2021 | 19:00

-:-
Svarog FC
SK Slavia Praha

30.11.2021 | 19:30

-:-
SK Interobal Plzeň
14.kolo
Helas Brno

03.12.2021 | 19:30

-:-
SK Slavia Praha
SK Interobal Plzeň

03.12.2021 | 20:00

-:-
AC Sparta Praha 17
Svarog FC

03.12.2021 | 20:00

-:-
FK Chrudim
FC Démoni Česká Lípa

03.12.2021 | 20:30

-:-
FTZS Liberec
SK Olympik Mělník

03.12.2021 | 20:00

-:-
SK Dynamo PCO České Budějovice
FC Rapid Ústí nad Labem

05.12.2021 | 19:00

-:-
Žabinští Vlci Brno
15.kolo
SK Olympik Mělník

10.12.2021 | 20:00

-:-
Helas Brno
FK Chrudim

10.12.2021 | 20:00

-:-
SK Interobal Plzeň
SK Dynamo PCO České Budějovice

12.12.2021 | 19:00

-:-
FC Rapid Ústí nad Labem
FTZS Liberec

12.12.2021 | 20:00

-:-
Svarog FC
AC Sparta Praha 17

12.12.2021 | 19:00

-:-
SK Slavia Praha
Žabinští Vlci Brno

17.12.2021 | 20:00

-:-
FC Démoni Česká Lípa
16.kolo
Helas Brno

07.01.2022 | 19:30

-:-
AC Sparta Praha 17
SK Slavia Praha

07.01.2022 | 20:00

-:-
FK Chrudim
SK Interobal Plzeň

07.01.2022 | 20:00

-:-
FTZS Liberec
Svarog FC

07.01.2022 | 20:00

-:-
Žabinští Vlci Brno
FC Démoni Česká Lípa

07.01.2022 | 20:30

-:-
SK Dynamo PCO České Budějovice
FC Rapid Ústí nad Labem

09.01.2022 | 19:00

-:-
SK Olympik Mělník
17.kolo
SK Olympik Mělník

14.01.2022 | 20:00

-:-
FC Démoni Česká Lípa
Žabinští Vlci Brno

14.01.2022 | 20:00

-:-
SK Interobal Plzeň
FK Chrudim

14.01.2022 | 20:00

-:-
AC Sparta Praha 17
FC Rapid Ústí nad Labem

16.01.2022 | 19:00

-:-
Helas Brno
SK Dynamo PCO České Budějovice

16.01.2022 | 19:00

-:-
Svarog FC
FTZS Liberec

16.01.2022 | 20:00

-:-
SK Slavia Praha
18.kolo
Helas Brno

11.02.2022 | 19:30

-:-
FK Chrudim
AC Sparta Praha 17

11.02.2022 | 20:00

-:-
FTZS Liberec
SK Slavia Praha

11.02.2022 | 20:00

-:-
Žabinští Vlci Brno
SK Interobal Plzeň

11.02.2022 | 20:00

-:-
SK Dynamo PCO České Budějovice
Svarog FC

11.02.2022 | 20:00

-:-
SK Olympik Mělník
FC Démoni Česká Lípa

11.02.2022 | 20:30

-:-
FC Rapid Ústí nad Labem
19.kolo
FC Démoni Česká Lípa

18.02.2022 | 20:30

-:-
Helas Brno
SK Interobal Plzeň

18.02.2022 | 20:00

-:-
SK Olympik Mělník
Žabinští Vlci Brno

19.02.2022 | 19:00

-:-
AC Sparta Praha 17
FC Rapid Ústí nad Labem

20.02.2022 | 19:00

-:-
Svarog FC
SK Dynamo PCO České Budějovice

20.02.2022 | 19:00

-:-
SK Slavia Praha
FTZS Liberec

20.02.2022 | 20:00

-:-
FK Chrudim
20.kolo
Helas Brno

25.02.2022 | 19:30

-:-
FTZS Liberec
FK Chrudim

25.02.2022 | 20:00

-:-
Žabinští Vlci Brno
SK Slavia Praha

25.02.2022 | 20:00

-:-
SK Olympik Mělník
SK Interobal Plzeň

25.02.2022 | 20:00

-:-
FC Rapid Ústí nad Labem
Svarog FC

25.02.2022 | 20:00

-:-
FC Démoni Česká Lípa
AC Sparta Praha 17

28.02.2022 | 20:00

-:-
SK Dynamo PCO České Budějovice
21.kolo
Svarog FC

04.03.2022 | 20:00

-:-
Helas Brno
FC Démoni Česká Lípa

04.03.2022 | 20:00

-:-
SK Interobal Plzeň
FC Rapid Ústí nad Labem

04.03.2022 | 20:00

-:-
SK Slavia Praha
SK Olympik Mělník

04.03.2022 | 20:00

-:-
AC Sparta Praha 17
SK Dynamo PCO České Budějovice

04.03.2022 | 20:00

-:-
FK Chrudim
Žabinští Vlci Brno

04.03.2022 | 20:00

-:-
FTZS Liberec
22.kolo
Helas Brno

11.03.2022 | 20:00

-:-
Žabinští Vlci Brno
FTZS Liberec

11.03.2022 | 20:00

-:-
SK Dynamo PCO České Budějovice
FK Chrudim

11.03.2022 | 20:00

-:-
SK Olympik Mělník
AC Sparta Praha 17

11.03.2022 | 20:00

-:-
FC Rapid Ústí nad Labem
SK Slavia Praha

11.03.2022 | 20:00

-:-
FC Démoni Česká Lípa
SK Interobal Plzeň

11.03.2022 | 20:00

-:-
Svarog FC
3.kolo
Žabinští Vlci Brno

10.09.2021 | 20:00

1:4
FC Rapid Ústí nad Labem
FTZS Liberec

12.09.2021 | 20:00

6:1
FC Démoni Česká Lípa
SK Dynamo PCO České Budějovice

30.06.2022 | 00:00

-:-
SK Olympik Mělník
SK Slavia Praha

19.10.2021 | 19:30

-:-
Helas Brno
AC Sparta Praha 17

08.11.2021 | 20:00

-:-
SK Interobal Plzeň
FK Chrudim

30.06.2022 | 00:00

-:-
Svarog FC
FK Chrudim

30.06.2022 | 00:00

-:-
Svarog FC

ligová tabulka

1. FK Chrudim 2 17:2 6
2. SK Olympik Mělník 2 15:4 6
3. FTZS Liberec 3 14:6 6
4. Svarog FC 2 8:5 4
5. SK Slavia Praha 2 6:5 4
6. SK Interobal Plzeň 2 10:6 3
7. AC Sparta Praha 17 2 10:8 3
8. SK Dynamo PCO České Budějovice 2 3:3 3
9. Helas Brno 2 4:6 3
10. FC Rapid Ústí nad Labem 3 5:19 3
11. FC Démoni Česká Lípa 3 3:16 0
12. Žabinští Vlci Brno 3 2:17 0

Kompletní tabulka

1. Futsal Liga Futsal za život

nejlepší střelci

1Jair Varela3

2 Adriano2

3Michal Hůla1

4Diece 1

5Pedro Senra1

nejlepší nahrávači

1 Adriano3

2Diece 1

3Tomáš Abrham1

4Jair Varela1

Nejbližší narozeniny

25/10 Martina Oliveriusová
PR manažer
(27)

05/12 Tomáš Abrham
A tým - Univerzál
(30)

25/12 Tomáš Šebl
Sportovní manažer
(37)

26/12 Martin Mareš
A tým - Brankář
(30)

01/01 Jair Varela
A tým - Univerzál
(25)

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2021 Svarog Futsal Club