Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník VARTA futsal ligy 2018/2019
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014, 2014/2015
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

Tabulka a rozpis sezóny

Tabulka

Mužstvo Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Sokol Dobřichovice Sokol Dobřichovice 1 1 0 0 10:4 3
2. SKP Kolín SKP Kolín 1 1 0 0 8:4 3
3. FC Malibu Mladá Boleslav FC Malibu Mladá Boleslav 1 1 0 0 7:4 3
4. FK GMM Jablonec n/N FK GMM Jablonec n/N 1 1 0 0 5:3 3
5. MCE Slaný MCE Slaný 1 1 0 0 3:2 3
6. HRASL Slaný HRASL Slaný 1 0 1 0 3:3 1
7. AFC Kralupy nad Vltavou AFC Kralupy nad Vltavou 1 0 1 0 3:3 1
8. FC Brandýsek FC Brandýsek 1 0 0 1 2:3 0
9. Svarog FC B Svarog FC B 1 0 0 1 3:5 0
10. Legie Příbram Legie Příbram 1 0 0 1 4:7 0
11. 1.DFK Slaný 1.DFK Slaný 1 0 0 1 4:8 0
12. PK Třebusice PK Třebusice 1 0 0 1 4:10 0

Rozpis zápasů

Kolo Termín Domácí Hosté Online
1.kolo 06.10.2013 | 19:15 FK GMM Jablonec 5:3 Svarog FC
2.kolo 11.10.2013 | 19:10 PK Třebusice -:- Svarog FC
3.kolo 20.10.2013 | 19:30 Svarog FC -:- Sokol Dobřichovice
4.kolo 27.10.2013 | 19:30 Svarog FC -:- FC Malibu Mladá Boleslav
5.kolo 01.11.2013 | 20:00 AFC Kralupy n./V. -:- Svarog FC
6.kolo 10.11.2013 | 19:30 Svarog FC -:- SKP Kolín
7.kolo 15.11.2013 | 19:00 FC Brandýsek -:- Svarog FC
8.kolo 24.11.2013 | 19:30 Svarog FC -:- MCE Slaný
9.kolo 01.12.2013 | 17:15 DFK Slaný -:- Svarog FC
10.kolo 08.12.2013 | 19:30 Svarog FC -:- HRASL Slaný
11.kolo 14.12.2013 | 20:00 Legie Příbram -:- Svarog FC
12.kolo 12.01.2014 | 19:30 Svarog FC -:- FK GMM Jablonec
13.kolo 19.01.2014 | 19:30 Svarog FC -:- PK Třebusice
14.kolo 24.01.2014 | 20:15 Sokol Dobřichovice -:- Svarog FC
15.kolo 01.02.2014 | 12:15 FC Malibu Mladá Boleslav -:- Svarog FC
16.kolo 09.02.2014 | 19:30 Svarog FC -:- AFC Kralupy n./V.
17.kolo 15.02.2014 | 20:15 SKP Kolín -:- Svarog FC
18.kolo 23.02.2014 | 19:30 Svarog FC -:- FC Brandýsek
19.kolo 28.02.2014 | 20:45 MCE Slaný -:- Svarog FC
20.kolo 09.03.2014 | 19:30 Svarog FC -:- DFK Slaný
21.kolo 14.03.2014 | 19:10 HRASL Slaný -:- Svarog FC
22.kolo 23.03.2014 | 19:30 Svarog FC -:- Legie Příbram

Rozpis kol

1.kolo
PK Třebusice

04.10.2013 | 19:10

4:10
Sokol Dobřichovice
FC Malibu Mladá Boleslav

04.10.2013 | 21:15

7:4
Legie Příbram
AFC Kralupy n./V.

06.10.2013 | 18:00

3:3
HRASL Slaný
SKP Kolín

06.10.2013 | 18:45

8:4
DFK Slaný
FC Brandýsek

04.10.2013 | 19:00

2:3
MCE Slaný
FK GMM Jablonec

06.10.2013 | 19:15

5:3
Svarog FC
2.kolo
DFK Slaný

11.10.2013 | 19:10

-:-
FC Brandýsek
HRASL Slaný

11.10.2013 | 19:10

-:-
SKP Kolín
FK GMM Jablonec

11.10.2013 | 19:10

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
Sokol Dobřichovice

11.10.2013 | 19:10

-:-
MCE Slaný
Legie Příbram

11.10.2013 | 19:10

-:-
AFC Kralupy n./V.
PK Třebusice

11.10.2013 | 19:10

-:-
Svarog FC
3.kolo
AFC Kralupy n./V.

20.10.2013 | 19:30

-:-
FK GMM Jablonec
SKP Kolín

20.10.2013 | 19:30

-:-
Legie Příbram
FC Brandýsek

20.10.2013 | 19:30

-:-
HRASL Slaný
MCE Slaný

20.10.2013 | 19:30

-:-
DFK Slaný
FC Malibu Mladá Boleslav

20.10.2013 | 19:30

-:-
PK Třebusice
Svarog FC

20.10.2013 | 19:30

-:-
Sokol Dobřichovice
4.kolo
HRASL Slaný

27.10.2013 | 19:30

-:-
MCE Slaný
Legie Příbram

27.10.2013 | 19:30

-:-
FC Brandýsek
FK GMM Jablonec

27.10.2013 | 19:30

-:-
SKP Kolín
PK Třebusice

27.10.2013 | 19:30

-:-
AFC Kralupy n./V.
Sokol Dobřichovice

27.10.2013 | 19:30

-:-
DFK Slaný
Svarog FC

27.10.2013 | 19:30

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
5.kolo
SKP Kolín

01.11.2013 | 20:00

-:-
PK Třebusice
FC Brandýsek

01.11.2013 | 20:00

-:-
FK GMM Jablonec
MCE Slaný

01.11.2013 | 20:00

-:-
Legie Příbram
DFK Slaný

01.11.2013 | 20:00

-:-
HRASL Slaný
FC Malibu Mladá Boleslav

01.11.2013 | 20:00

-:-
Sokol Dobřichovice
AFC Kralupy n./V.

01.11.2013 | 20:00

-:-
Svarog FC
6.kolo
Svarog FC

10.11.2013 | 19:30

-:-
SKP Kolín
Sokol Dobřichovice

10.11.2013 | 19:30

-:-
HRASL Slaný
Legie Příbram

10.11.2013 | 19:30

-:-
DFK Slaný
FK GMM Jablonec

10.11.2013 | 19:30

-:-
MCE Slaný
PK Třebusice

10.11.2013 | 19:30

-:-
FC Brandýsek
FC Malibu Mladá Boleslav

10.11.2013 | 19:30

-:-
AFC Kralupy n./V.
7.kolo
FC Brandýsek

15.11.2013 | 19:00

-:-
Svarog FC
AFC Kralupy n./V.

15.11.2013 | 19:00

-:-
Sokol Dobřichovice
SKP Kolín

15.11.2013 | 19:00

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
MCE Slaný

15.11.2013 | 19:00

-:-
PK Třebusice
DFK Slaný

15.11.2013 | 19:00

-:-
FK GMM Jablonec
HRASL Slaný

15.11.2013 | 19:00

-:-
Legie Příbram
8.kolo
Svarog FC

24.11.2013 | 19:30

-:-
MCE Slaný
Sokol Dobřichovice

24.11.2013 | 19:30

-:-
Legie Příbram
FK GMM Jablonec

24.11.2013 | 19:30

-:-
HRASL Slaný
PK Třebusice

24.11.2013 | 19:30

-:-
DFK Slaný
FC Malibu Mladá Boleslav

24.11.2013 | 19:30

-:-
FC Brandýsek
AFC Kralupy n./V.

24.11.2013 | 19:30

-:-
SKP Kolín
9.kolo
DFK Slaný

01.12.2013 | 17:15

-:-
Svarog FC
SKP Kolín

01.12.2013 | 17:15

-:-
Sokol Dobřichovice
FC Brandýsek

01.12.2013 | 17:15

-:-
AFC Kralupy n./V.
MCE Slaný

01.12.2013 | 17:15

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
HRASL Slaný

01.12.2013 | 17:15

-:-
PK Třebusice
Legie Příbram

01.12.2013 | 17:15

-:-
FK GMM Jablonec
10.kolo
Sokol Dobřichovice

08.12.2013 | 19:30

-:-
FK GMM Jablonec
PK Třebusice

08.12.2013 | 19:30

-:-
Legie Příbram
Svarog FC

08.12.2013 | 19:30

-:-
HRASL Slaný
FC Malibu Mladá Boleslav

08.12.2013 | 19:30

-:-
DFK Slaný
AFC Kralupy n./V.

08.12.2013 | 19:30

-:-
MCE Slaný
SKP Kolín

08.12.2013 | 19:30

-:-
FC Brandýsek
11.kolo
Legie Příbram

14.12.2013 | 20:00

-:-
Svarog FC
FC Brandýsek

14.12.2013 | 20:00

-:-
Sokol Dobřichovice
MCE Slaný

14.12.2013 | 20:00

-:-
SKP Kolín
DFK Slaný

14.12.2013 | 20:00

-:-
AFC Kralupy n./V.
HRASL Slaný

14.12.2013 | 20:00

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
FK GMM Jablonec

14.12.2013 | 20:00

-:-
PK Třebusice
12.kolo
Svarog FC

12.01.2014 | 19:30

-:-
FK GMM Jablonec
Sokol Dobřichovice

12.01.2014 | 19:30

-:-
PK Třebusice
Legie Příbram

12.01.2014 | 19:30

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
HRASL Slaný

12.01.2014 | 19:30

-:-
AFC Kralupy n./V.
DFK Slaný

12.01.2014 | 19:30

-:-
SKP Kolín
MCE Slaný

12.01.2014 | 19:30

-:-
FC Brandýsek
13.kolo
Svarog FC

19.01.2014 | 19:30

-:-
PK Třebusice
MCE Slaný

19.01.2014 | 19:30

-:-
Sokol Dobřichovice
FC Brandýsek

19.01.2014 | 19:30

-:-
DFK Slaný
SKP Kolín

19.01.2014 | 19:30

-:-
HRASL Slaný
AFC Kralupy n./V.

19.01.2014 | 19:30

-:-
Legie Příbram
FC Malibu Mladá Boleslav

19.01.2014 | 19:30

-:-
FK GMM Jablonec
14.kolo
Sokol Dobřichovice

24.01.2014 | 20:15

-:-
Svarog FC
PK Třebusice

24.01.2014 | 20:15

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
FK GMM Jablonec

24.01.2014 | 20:15

-:-
AFC Kralupy n./V.
Legie Příbram

24.01.2014 | 20:15

-:-
SKP Kolín
HRASL Slaný

24.01.2014 | 20:15

-:-
FC Brandýsek
DFK Slaný

24.01.2014 | 20:15

-:-
MCE Slaný
15.kolo
FC Malibu Mladá Boleslav

01.02.2014 | 12:15

-:-
Svarog FC
DFK Slaný

01.02.2014 | 12:15

-:-
Sokol Dobřichovice
MCE Slaný

01.02.2014 | 12:15

-:-
HRASL Slaný
FC Brandýsek

01.02.2014 | 12:15

-:-
Legie Příbram
AFC Kralupy n./V.

01.02.2014 | 12:15

-:-
PK Třebusice
SKP Kolín

01.02.2014 | 12:15

-:-
FK GMM Jablonec
16.kolo
Sokol Dobřichovice

09.02.2014 | 19:30

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
Svarog FC

09.02.2014 | 19:30

-:-
AFC Kralupy n./V.
PK Třebusice

09.02.2014 | 19:30

-:-
SKP Kolín
FK GMM Jablonec

09.02.2014 | 19:30

-:-
FC Brandýsek
Legie Příbram

09.02.2014 | 19:30

-:-
MCE Slaný
HRASL Slaný

09.02.2014 | 19:30

-:-
DFK Slaný
17.kolo
HRASL Slaný

15.02.2014 | 20:15

-:-
Sokol Dobřichovice
SKP Kolín

15.02.2014 | 20:15

-:-
Svarog FC
DFK Slaný

15.02.2014 | 20:15

-:-
Legie Příbram
MCE Slaný

15.02.2014 | 20:15

-:-
FK GMM Jablonec
FC Brandýsek

15.02.2014 | 20:15

-:-
PK Třebusice
AFC Kralupy n./V.

15.02.2014 | 20:15

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
18.kolo
Sokol Dobřichovice

23.02.2014 | 19:30

-:-
AFC Kralupy n./V.
Svarog FC

23.02.2014 | 19:30

-:-
FC Brandýsek
FC Malibu Mladá Boleslav

23.02.2014 | 19:30

-:-
SKP Kolín
PK Třebusice

23.02.2014 | 19:30

-:-
MCE Slaný
FK GMM Jablonec

23.02.2014 | 19:30

-:-
DFK Slaný
Legie Příbram

23.02.2014 | 19:30

-:-
HRASL Slaný
19.kolo
MCE Slaný

28.02.2014 | 20:45

-:-
Svarog FC
Legie Příbram

28.02.2014 | 20:45

-:-
Sokol Dobřichovice
HRASL Slaný

28.02.2014 | 20:45

-:-
FK GMM Jablonec
DFK Slaný

28.02.2014 | 20:45

-:-
PK Třebusice
FC Brandýsek

28.02.2014 | 20:45

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
SKP Kolín

28.02.2014 | 20:45

-:-
AFC Kralupy n./V.
20.kolo
Svarog FC

09.03.2014 | 19:30

-:-
DFK Slaný
Sokol Dobřichovice

09.03.2014 | 19:30

-:-
SKP Kolín
AFC Kralupy n./V.

09.03.2014 | 19:30

-:-
FC Brandýsek
FC Malibu Mladá Boleslav

09.03.2014 | 19:30

-:-
MCE Slaný
PK Třebusice

09.03.2014 | 19:30

-:-
HRASL Slaný
FK GMM Jablonec

09.03.2014 | 19:30

-:-
Legie Příbram
21.kolo
HRASL Slaný

14.03.2014 | 19:10

-:-
Svarog FC
FK GMM Jablonec

14.03.2014 | 19:10

-:-
Sokol Dobřichovice
Legie Příbram

14.03.2014 | 19:10

-:-
PK Třebusice
DFK Slaný

14.03.2014 | 19:10

-:-
FC Malibu Mladá Boleslav
MCE Slaný

14.03.2014 | 19:10

-:-
AFC Kralupy n./V.
FC Brandýsek

14.03.2014 | 19:10

-:-
SKP Kolín
22.kolo
Svarog FC

23.03.2014 | 19:30

-:-
Legie Příbram
Sokol Dobřichovice

23.03.2014 | 19:30

-:-
FC Brandýsek
SKP Kolín

23.03.2014 | 19:30

-:-
MCE Slaný
AFC Kralupy n./V.

23.03.2014 | 19:30

-:-
DFK Slaný
FC Malibu Mladá Boleslav

23.03.2014 | 19:30

-:-
HRASL Slaný
PK Třebusice

23.03.2014 | 19:30

-:-
FK GMM Jablonec

ligová tabulka

1. Boca Juniors UL 20 124:56 49
2. FC Betis Kadaň 20 94:82 34
3. Svarog FC 20 82:100 28
4. FC Atletico Chomutov 20 74:79 25
5. Rapid ÚL 20 89:117 21
6. FC Killers Lovosice 20 73:102 20

Kompletní tabulka

Futsal za život Varta Futsal Liga

reklamní předměty

195,- Kč

HRNEK

Keramický hrnek v klubových barvách se znakem Svarog FC. 

Chci koupit

145,- Kč

KLUBOVÁ VLAJEČKA

Klubová vlaječka z PES saténového hedvábí s elegantním efektem lesku. Vlaječka je oboustranná s třásněmi.…

Chci koupit

100,- Kč

MINIDRES VARIANTA A

Minidres futsalového klubu Svarog FC Teplice (vhodný především do auta). Rozměr 20x18cm. Varianta červená.

Chci koupit

100,- Kč

MINIDRES VARIANTA B

Minidres futsalového klubu Svarog FC Teplice (vhodný především do auta). Rozměr 20x18cm. Varianta černá.

Chci koupit

50,- Kč

NÁRAMEK

Klubový náramek s potiskem Svarog FC. Velice oblíbený doplněk u fanoušků i samotných hráčů.

Chci koupit

nejlepší střelci

1Jan Konečný32

2Jan Horák15

3Daniel Salák6

4Gansukh Chongor5

5Rostislav Šebek4

nejlepší nahrávači

1Jan Konečný3

2Jan Horák3

3Rostislav Šebek2

4Lukáš Saffert2

5Karel Kodeš1

Nejbližší narozeniny

20/03 Aleš Zachariáš
Marketingový ředitel
(43)

25/03 Michal Žák
Prezident klubu
(47)

29/03 Pavel Klouček
B tým - Univerzál
(30)

30/03 Daniel Ramos
A tým - Univerzál
(31)

11/04 Lukáš Saffert
B tým - Univerzál
(40)

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2019 Svarog Futsal Club