Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

Tabulka a rozpis sezóny

Tabulka

Mužstvo Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. SK Olympik Mělník B	SK Olympik Mělník B 22 17 1 4 151:107 52
2. Svarog FC Svarog FC 22 14 5 3 165:92 47
3. TJ FC Dalmach Turnov	TJ FC Dalmach Turnov 22 13 2 7 156:110 41
4. Hrasl Slaný	Hrasl Slaný 22 12 3 7 160:113 39
5. TJTZ Atlantic Rakovník	TJTZ Atlantic Rakovník 22 11 3 8 141:128 36
6. Realvestav Slatina	Realvestav Slatina 22 11 1 10 156:145 34
7. FC Arsenal Benešov	FC Arsenal Benešov 22 8 2 12 121:139 26
8. SKP Kolín	SKP Kolín 22 7 5 10 122:147 26
9. Legie Příbram Legie Příbram 22 7 4 11 139:136 25
10. Futsal Club Brandýsek	Futsal Club Brandýsek 22 7 4 11 122:147 25
11. R.S.C. Čechie Slaný	R.S.C. Čechie Slaný 22 7 3 12 112:150 24
12. Ludis Team Třebenice Ludis Team Třebenice 22 1 1 20 100:231 4

Rozpis zápasů

Kolo Termín Domácí Hosté Online
1.kolo 09.10.2016 | 20:15 Ludis Třebenice 3:10 Svarog FC
2.kolo 16.10.2016 | 18:15 Svarog FC 6:2 FC Benešov
3.kolo 22.10.2016 | 19:15 SKP Kolín 4:4 Svarog FC
4.kolo 30.10.2016 | 18:15 Svarog FC 5:1 Atlantic Rakovník
5.kolo 06.11.2016 | 18:15 FC Brandýsek 7:7 Svarog FC
6.kolo 13.11.2016 | 19:15 Svarog FC 9:2 Hrasl Slaný
7.kolo 20.11.2016 | 11:00 Čechie Slaný 3:14 Svarog FC
8.kolo 26.11.2016 | 19:15 Svarog FC 9:3 Dalmach Turnov
9.kolo 04.12.2016 | 18:00 Mělník B 10:8 Svarog FC
10.kolo 11.12.2016 | 19:30 Realvestav Slatina 6:6 Svarog FC
11.kolo 18.12.2016 | 20:15 Svarog FC 4:4 Legie Příbram
12.kolo 07.01.2017 | 19:15 Svarog FC 8:1 Ludis Třebenice
13.kolo 13.01.2017 | 20:00 FC Benešov 3:6 Svarog FC
15.kolo 27.01.2017 | 20:30 Atlantic Rakovník 4:4 Svarog FC
14.kolo 21.01.2017 | 19:15 Svarog FC 9:4 SKP Kolín
16.kolo 04.02.2017 | 19:15 Svarog FC 11:3 FC Brandýsek
17.kolo 10.02.2017 | 19:15 Hrasl Slaný 6:4 Svarog FC
18.kolo 18.02.2017 | 19:15 Svarog FC 7:2 Čechie Slaný
19.kolo 26.02.2017 | 19:00 Dalmach Turnov 10:8 Svarog FC
20.kolo 04.03.2017 | 19:15 Svarog FC 8:5 Mělník B
21.kolo 12.03.2017 | 19:30 Svarog FC 12:4 Realvestav Slatina
22.kolo 18.03.2017 | 20:00 Legie Příbram 5:6 Svarog FC

Rozpis kol

1.kolo
Legie Příbram

07.10.2016 | 20:15

7:8
Realvestav Slatina
Ludis Třebenice

09.10.2016 | 20:15

3:10
Svarog FC
FC Benešov

07.10.2016 | 20:00

3:4
Mělník B
SKP Kolín

08.10.2016 | 19:15

3:9
Dalmach Turnov
Atlantic Rakovník

07.10.2016 | 20:30

0:7
Čechie Slaný
FC Brandýsek

07.10.2016 | 19:15

5:5
Hrasl Slaný
2.kolo
Realvestav Slatina

16.10.2016 | 19:30

8:5
Hrasl Slaný
Čechie Slaný

16.10.2016 | 11:00

6:2
FC Brandýsek
Dalmach Turnov

16.10.2016 | 19:00

13:2
Atlantic Rakovník
Mělník B

16.10.2016 | 18:00

14:3
SKP Kolín
Svarog FC

16.10.2016 | 18:15

6:2
FC Benešov
Legie Příbram

14.10.2016 | 20:15

13:6
Ludis Třebenice
3.kolo
Ludis Třebenice

23.10.2016 | 20:15

2:9
Realvestav Slatina
FC Benešov

21.10.2016 | 20:00

6:5
Legie Příbram
SKP Kolín

22.10.2016 | 19:15

4:4
Svarog FC
Atlantic Rakovník

21.10.2016 | 20:30

2:2
Mělník B
FC Brandýsek

21.10.2016 | 19:15

4:5
Dalmach Turnov
Hrasl Slaný

21.10.2016 | 20:45

11:5
Čechie Slaný
4.kolo
Realvestav Slatina

30.10.2016 | 19:30

5:10
Čechie Slaný
Dalmach Turnov

30.10.2016 | 19:00

3:3
Hrasl Slaný
Mělník B

30.10.2016 | 18:00

10:4
FC Brandýsek
Svarog FC

30.10.2016 | 18:15

5:1
Atlantic Rakovník
Legie Příbram

28.10.2016 | 20:15

13:6
SKP Kolín
Ludis Třebenice

30.10.2016 | 20:15

11:3
FC Benešov
5.kolo
FC Benešov

04.11.2016 | 20:00

2:5
Realvestav Slatina
SKP Kolín

05.11.2016 | 19:15

9:6
Ludis Třebenice
Atlantic Rakovník

04.11.2016 | 20:30

8:6
Legie Příbram
FC Brandýsek

06.11.2016 | 18:15

7:7
Svarog FC
Hrasl Slaný

04.11.2016 | 20:45

4:5
Mělník B
Čechie Slaný

06.11.2016 | 11:00

3:8
Dalmach Turnov
6.kolo
Realvestav Slatina

13.11.2016 | 19:30

5:2
Dalmach Turnov
Mělník B

13.11.2016 | 18:00

8:6
Čechie Slaný
Svarog FC

13.11.2016 | 19:15

9:2
Hrasl Slaný
Legie Příbram

11.11.2016 | 20:15

8:8
FC Brandýsek
Ludis Třebenice

13.11.2016 | 20:45

6:11
Atlantic Rakovník
FC Benešov

11.11.2016 | 20:00

7:7
SKP Kolín
7.kolo
SKP Kolín

20.11.2016 | 18:45

11:7
Realvestav Slatina
Atlantic Rakovník

18.11.2016 | 20:30

12:3
FC Benešov
FC Brandýsek

18.11.2016 | 19:15

10:8
Ludis Třebenice
Hrasl Slaný

18.11.2016 | 20:45

10:0
Legie Příbram
Čechie Slaný

20.11.2016 | 11:00

3:14
Svarog FC
Dalmach Turnov

20.11.2016 | 19:00

5:6
Mělník B
8.kolo
Realvestav Slatina

27.11.2016 | 20:00

6:8
Mělník B
Svarog FC

26.11.2016 | 19:15

9:3
Dalmach Turnov
Legie Příbram

25.11.2016 | 20:15

9:4
Čechie Slaný
Ludis Třebenice

27.11.2016 | 20:15

4:8
Hrasl Slaný
FC Benešov

25.11.2016 | 20:00

6:7
FC Brandýsek
SKP Kolín

26.11.2016 | 19:15

8:11
Atlantic Rakovník
9.kolo
Atlantic Rakovník

02.12.2016 | 20:30

10:5
Realvestav Slatina
FC Brandýsek

02.12.2016 | 19:15

2:9
SKP Kolín
Hrasl Slaný

02.12.2016 | 20:45

8:6
FC Benešov
Čechie Slaný

04.12.2016 | 11:00

9:5
Ludis Třebenice
Dalmach Turnov

04.12.2016 | 19:00

5:2
Legie Příbram
Mělník B

04.12.2016 | 18:00

10:8
Svarog FC
10.kolo
Realvestav Slatina

11.12.2016 | 19:30

6:6
Svarog FC
Legie Příbram

09.12.2016 | 20:15

8:9
Mělník B
Ludis Třebenice

09.12.2016 | 20:15

5:8
Dalmach Turnov
FC Benešov

09.12.2016 | 20:00

8:4
Čechie Slaný
SKP Kolín

10.12.2016 | 19:15

2:11
Hrasl Slaný
Atlantic Rakovník

09.12.2016 | 20:30

5:4
FC Brandýsek
11.kolo
FC Brandýsek

17.12.2016 | 14:15

3:11
Realvestav Slatina
Hrasl Slaný

16.12.2016 | 20:45

6:7
Atlantic Rakovník
Čechie Slaný

18.12.2016 | 11:00

0:0
SKP Kolín
Dalmach Turnov

04.01.2017 | 20:00

7:3
FC Benešov
Mělník B

18.12.2016 | 18:00

10:5
Ludis Třebenice
Svarog FC

18.12.2016 | 20:15

4:4
Legie Příbram
12.kolo
Realvestav Slatina

08.01.2017 | 19:30

7:6
Legie Příbram
Svarog FC

07.01.2017 | 19:15

8:1
Ludis Třebenice
Mělník B

08.01.2017 | 18:00

8:5
FC Benešov
Dalmach Turnov

08.01.2017 | 19:00

8:3
SKP Kolín
Čechie Slaný

08.01.2017 | 11:00

3:8
Atlantic Rakovník
Hrasl Slaný

06.01.2017 | 19:15

9:5
FC Brandýsek
13.kolo
Hrasl Slaný

13.01.2017 | 19:15

8:6
Realvestav Slatina
FC Brandýsek

13.01.2017 | 19:15

5:5
Čechie Slaný
Atlantic Rakovník

13.01.2017 | 20:30

4:3
Dalmach Turnov
SKP Kolín

14.01.2017 | 19:15

10:5
Mělník B
FC Benešov

13.01.2017 | 20:00

3:6
Svarog FC
Ludis Třebenice

15.01.2017 | 20:15

4:4
Legie Příbram
14.kolo
Realvestav Slatina

22.01.2017 | 20:00

14:6
Ludis Třebenice
Legie Příbram

20.01.2017 | 20:15

6:8
FC Benešov
Svarog FC

21.01.2017 | 19:15

9:4
SKP Kolín
Mělník B

22.01.2017 | 18:00

7:5
Atlantic Rakovník
Dalmach Turnov

22.01.2017 | 19:00

8:5
FC Brandýsek
Čechie Slaný

22.01.2017 | 11:00

7:11
Hrasl Slaný
15.kolo
Čechie Slaný

29.01.2017 | 11:00

6:9
Realvestav Slatina
Hrasl Slaný

27.01.2017 | 19:15

10:6
Dalmach Turnov
FC Brandýsek

27.01.2017 | 19:15

3:4
Mělník B
Atlantic Rakovník

27.01.2017 | 20:30

4:4
Svarog FC
SKP Kolín

28.01.2017 | 19:15

6:10
Legie Příbram
FC Benešov

27.01.2017 | 20:00

11:4
Ludis Třebenice
16.kolo
Realvestav Slatina

05.02.2017 | 19:30

7:8
FC Benešov
Ludis Třebenice

03.02.2017 | 20:15

2:12
SKP Kolín
Legie Příbram

03.02.2017 | 20:15

9:9
Atlantic Rakovník
Svarog FC

04.02.2017 | 19:15

11:3
FC Brandýsek
Mělník B

05.02.2017 | 18:00

8:4
Hrasl Slaný
Dalmach Turnov

05.02.2017 | 19:00

11:2
Čechie Slaný
17.kolo
Dalmach Turnov

12.02.2017 | 19:00

9:6
Realvestav Slatina
Čechie Slaný

12.02.2017 | 11:00

7:5
Mělník B
Hrasl Slaný

10.02.2017 | 19:15

6:4
Svarog FC
FC Brandýsek

10.02.2017 | 19:15

8:6
Legie Příbram
Atlantic Rakovník

10.02.2017 | 20:30

16:4
Ludis Třebenice
SKP Kolín

11.02.2017 | 19:15

7:3
FC Benešov
18.kolo
Realvestav Slatina

19.02.2017 | 19:30

6:1
SKP Kolín
FC Benešov

17.02.2017 | 20:00

6:4
Atlantic Rakovník
Ludis Třebenice

19.02.2017 | 20:15

3:12
FC Brandýsek
Legie Příbram

17.02.2017 | 20:15

4:3
Hrasl Slaný
Svarog FC

18.02.2017 | 19:15

7:2
Čechie Slaný
Mělník B

19.02.2017 | 18:00

9:0
Dalmach Turnov
19.kolo
Mělník B

26.02.2017 | 18:00

9:6
Realvestav Slatina
Dalmach Turnov

26.02.2017 | 19:00

10:8
Svarog FC
Čechie Slaný

26.02.2017 | 11:00

5:3
Legie Příbram
Hrasl Slaný

24.02.2017 | 19:15

20:2
Ludis Třebenice
FC Brandýsek

26.02.2017 | 18:00

6:5
FC Benešov
Atlantic Rakovník

24.02.2017 | 20:30

8:3
SKP Kolín
20.kolo
Realvestav Slatina

05.03.2017 | 19:30

9:5
Atlantic Rakovník
SKP Kolín

04.03.2017 | 19:15

4:2
FC Brandýsek
FC Benešov

03.03.2017 | 20:00

9:5
Hrasl Slaný
Ludis Třebenice

03.03.2017 | 20:15

6:7
Čechie Slaný
Legie Příbram

03.03.2017 | 20:15

8:5
Dalmach Turnov
Svarog FC

04.03.2017 | 19:15

8:5
Mělník B
21.kolo
Svarog FC

12.03.2017 | 19:30

12:4
Realvestav Slatina
Mělník B

12.03.2017 | 18:00

1:3
Legie Příbram
Dalmach Turnov

12.03.2017 | 19:00

23:5
Ludis Třebenice
Čechie Slaný

12.03.2017 | 11:00

5:9
FC Benešov
Hrasl Slaný

10.03.2017 | 19:15

4:4
SKP Kolín
FC Brandýsek

12.03.2017 | 18:00

8:5
Atlantic Rakovník
22.kolo
Realvestav Slatina

18.03.2017 | 19:30

7:9
FC Brandýsek
Atlantic Rakovník

18.03.2017 | 20:00

4:7
Hrasl Slaný
SKP Kolín

18.03.2017 | 20:00

6:6
Čechie Slaný
FC Benešov

18.03.2017 | 20:00

5:5
Dalmach Turnov
Ludis Třebenice

18.03.2017 | 20:00

2:4
Mělník B
Legie Příbram

18.03.2017 | 20:00

5:6
Svarog FC

ligová tabulka

1. Svarog FC 0 0:0 0
2. Sparta Praha 0 0:0 0
3. Slavia Praha 0 0:0 0
4. ERA-PACK Chrudim 0 0:0 0
5. Gardenline LT 0 0:0 0
6. Helas Brno 0 0:0 0
7. Vysoké Mýto 0 0:0 0
8. Olympik Mělník 0 0:0 0
9. Jeseník 0 0:0 0
10. Česká Lípa 0 0:0 0
11. Interobal Plzeň 0 0:0 0
12. Ocel Třinec 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Futsal za život

reklamní předměty

195,- Kč

HRNEK

Keramický hrnek v klubových barvách se znakem FC Balticflora.

Chci koupit

145,- Kč

KLUBOVÁ VLAJEČKA

Klubová vlaječka z PES saténového hedvábí s elegantním efektem lesku. Vlaječka je oboustranná s třásněmi.…

Chci koupit

100,- Kč

MINIDRES VARIANTA A

Minidres futsalového klubu FC Balticflora Teplice (vhodný především do auta). Rozměr 20x18cm. Varianta…

Chci koupit

100,- Kč

MINIDRES VARIANTA B

Minidres futsalového klubu FC Balticflora Teplice (vhodný především do auta). Rozměr 20x18cm. Varianta…

Chci koupit

50,- Kč

NÁRAMEK

Klubový náramek s potiskem FC Balitcflora. Velice oblíbený doplněk u fanoušků i samotných hráčů.

Chci koupit

nejlepší střelci

Žádné statistiky střleců

nejlepší nahrávači

Žádné statistiky asistencí

Nejbližší narozeniny

26/07 Jan Konečný
A tým - Útočník
(25)

04/08 Pavel Potměšil
A tým - Obránce
(27)

10/08 Bohumil Kudrhalt
Ženy - Trenér
(24)

11/08 Radek Turišin
Sportovní ředitel
(47)

18/08 Alexandr Sigilin
Ženy - Asistent trenéra
(43)

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2017 Svarog Futsal Club