Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník VARTA futsal ligy 2018/2019
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014, 2014/2015
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

Tabulka a rozpis sezóny

Tabulka

Mužstvo Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FC Rapid Ústí nad Labem "B" FC Rapid Ústí nad Labem "B" 11 8 2 1 88:29 26
2. Internazionale Teplice Internazionale Teplice 11 8 1 2 86:41 25
3. Italové Ústí nad Labem Italové Ústí nad Labem 11 8 1 2 71:37 25
4. CF Radobýl Litoměřice CF Radobýl Litoměřice 10 8 0 2 79:42 24
5. FC VITO TEAM Proboštov FC VITO TEAM Proboštov 11 7 2 2 70:42 23
6. Golden Team Ústí nad Labem Golden Team Ústí nad Labem 10 7 0 3 66:48 21
7. FC Atletico Chomutov FC Atletico Chomutov 10 3 3 4 51:51 12
8. ACZ Lovosice ACZ Lovosice 10 4 0 6 38:73 12
9. COMBIX Ústí nad Labem COMBIX Ústí nad Labem 10 3 1 6 46:59 10
10. FC Třebenice FC Třebenice 9 3 0 6 42:64 9
11. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 9 2 1 6 38:64 7
12. Svarog FC Svarog FC 11 2 0 9 28:66 6
13. FC Tiradores Ústí nad Labem FC Tiradores Ústí nad Labem 10 1 2 7 29:57 5
14. FC Jupíci Libochovice FC Jupíci Libochovice 9 0 1 8 30:89 1

Rozpis zápasů

Kolo Termín Domácí Hosté Online
1.kolo 16.10.2015 | 19:00 Svarog FC 4:6 COMBIX ÚL
2.kolo 23.09.2015 | 20:00 Italové ÚL 5:1 Svarog FC
3.kolo 29.09.2015 | 20:00 Svarog FC 0:7 Vito Proboštov
4.kolo 06.10.2015 | 20:00 Svarog FC 5:4 Radobýl
5.kolo 14.10.2015 | 22:11 Gardenline LT 8:1 Svarog FC
6.kolo 21.10.2015 | 20:00 Svarog FC 4:2 Třebenice
7.kolo 27.10.2015 | 20:00 Golden Team UL 6:4 Svarog FC
8.kolo 03.11.2015 | 20:00 Svarog FC 3:7 Lovosice
9.kolo 13.11.2015 | 19:30 FC Tiradores ÚL 2:0 Svarog FC
10.kolo 17.11.2015 | 20:00 Svarog FC 3:11 FC A. Chomutov
11.kolo 25.11.2015 | 21:00 Rapid ÚL 8:3 Svarog FC
12.kolo 01.12.2015 | 20:00 Svarog FC -:- Internatzionale

Rozpis kol

2.kolo
Vito Proboštov

23.09.2015 | 20:00

5:1
FC Tiradores ÚL
FC A. Chomutov

23.09.2015 | 20:00

12:2
Lovosice
COMBIX ÚL

23.09.2015 | 20:00

3:5
Radobýl
Italové ÚL

23.09.2015 | 20:00

5:1
Svarog FC
Rapid ÚL

23.09.2015 | 20:00

3:2
Golden Team UL
Třebenice

23.09.2015 | 20:00

4:5
Internatzionale
Gardenline LT

23.09.2015 | 20:00

-:-
Jupíci Libochovice
3.kolo
Svarog FC

29.09.2015 | 20:00

0:7
Vito Proboštov
Radobýl

29.09.2015 | 20:00

6:8
Italové ÚL
Gardenline LT

29.09.2015 | 20:00

5:5
COMBIX ÚL
Golden Team UL

29.09.2015 | 20:00

5:4
Internatzionale
FC Tiradores ÚL

29.09.2015 | 20:00

2:2
FC A. Chomutov
Lovosice

29.09.2015 | 20:00

1:11
Rapid ÚL
Třebenice

29.09.2015 | 20:00

9:2
Jupíci Libochovice
4.kolo
Vito Proboštov

06.10.2015 | 20:00

7:3
FC A. Chomutov
Internatzionale

06.10.2015 | 20:00

15:1
Lovosice
Jupíci Libochovice

06.10.2015 | 20:00

0:5
Golden Team UL
Italové ÚL

06.10.2015 | 20:00

11:1
Gardenline LT
Svarog FC

06.10.2015 | 20:00

5:4
Radobýl
COMBIX ÚL

06.10.2015 | 20:00

2:7
Třebenice
Rapid ÚL

06.10.2015 | 20:00

7:1
FC Tiradores ÚL
5.kolo
Radobýl

14.10.2015 | 21:00

4:3
Vito Proboštov
Gardenline LT

14.10.2015 | 22:11

8:1
Svarog FC
Golden Team UL

14.10.2015 | 21:00

14:8
COMBIX ÚL
Třebenice

14.10.2015 | 21:00

5:12
Italové ÚL
Lovosice

14.10.2015 | 21:00

5:4
Jupíci Libochovice
FC Tiradores ÚL

14.10.2015 | 21:00

2:8
Internatzionale
FC A. Chomutov

14.10.2015 | 21:00

4:4
Rapid ÚL
1.kolo
Italové ÚL

16.10.2015 | 19:00

5:5
Vito Proboštov
Svarog FC

16.10.2015 | 19:00

4:6
COMBIX ÚL
Radobýl

16.10.2015 | 19:00

9:3
Jupíci Libochovice
Gardenline LT

16.10.2015 | 19:00

2:13
Internatzionale
Rapid ÚL

16.10.2015 | 19:00

8:1
Třebenice
Golden Team UL

16.10.2015 | 19:00

7:3
FC A. Chomutov
Lovosice

16.10.2015 | 19:00

7:6
FC Tiradores ÚL
6.kolo
Vito Proboštov

21.10.2015 | 20:00

4:4
Rapid ÚL
Internatzionale

21.10.2015 | 20:00

6:6
FC A. Chomutov
Radobýl

21.10.2015 | 20:00

8:5
Gardenline LT
Svarog FC

21.10.2015 | 20:00

4:2
Třebenice
COMBIX ÚL

21.10.2015 | 20:00

1:7
Lovosice
Italové ÚL

21.10.2015 | 20:00

7:3
Golden Team UL
Jupíci Libochovice

21.10.2015 | 20:00

6:6
FC Tiradores ÚL
7.kolo
Golden Team UL

27.10.2015 | 20:00

6:4
Svarog FC
Gardenline LT

27.10.2015 | 20:00

3:4
Vito Proboštov
Radobýl

27.10.2015 | 20:00

17:5
Třebenice
Rapid ÚL

27.10.2015 | 20:00

5:8
Internatzionale
Lovosice

27.10.2015 | 20:00

3:5
Italové ÚL
FC Tiradores ÚL

27.10.2015 | 20:00

3:6
COMBIX ÚL
FC A. Chomutov

27.10.2015 | 20:00

4:3
Jupíci Libochovice
8.kolo
Svarog FC

03.11.2015 | 20:00

3:7
Lovosice
Vito Proboštov

03.11.2015 | 20:00

8:5
Internatzionale
Radobýl

03.11.2015 | 20:00

9:4
Golden Team UL
COMBIX ÚL

03.11.2015 | 20:00

10:2
FC A. Chomutov
Italové ÚL

03.11.2015 | 20:00

9:1
FC Tiradores ÚL
Gardenline LT

03.11.2015 | 20:00

5:6
Třebenice
Jupíci Libochovice

03.11.2015 | 20:00

3:29
Rapid ÚL
9.kolo
FC Tiradores ÚL

13.11.2015 | 19:30

2:0
Svarog FC
Internatzionale

13.11.2015 | 19:30

11:3
Jupíci Libochovice
Golden Team UL

13.11.2015 | 19:30

12:3
Gardenline LT
Třebenice

13.11.2015 | 19:30

3:9
Vito Proboštov
Lovosice

13.11.2015 | 19:30

1:10
Radobýl
FC A. Chomutov

13.11.2015 | 19:30

4:7
Italové ÚL
Rapid ÚL

13.11.2015 | 19:30

7:1
COMBIX ÚL
10.kolo
Svarog FC

17.11.2015 | 20:00

3:11
FC A. Chomutov
Vito Proboštov

17.11.2015 | 20:00

11:6
Jupíci Libochovice
Radobýl

17.11.2015 | 20:00

7:5
FC Tiradores ÚL
COMBIX ÚL

17.11.2015 | 20:00

4:5
Internatzionale
Italové ÚL

17.11.2015 | 20:00

1:2
Rapid ÚL
Gardenline LT

17.11.2015 | 20:00

6:4
Lovosice
Třebenice

17.11.2015 | 20:00

-:-
Golden Team UL
11.kolo
Rapid ÚL

25.11.2015 | 21:00

8:3
Svarog FC
Internatzionale

25.11.2015 | 21:00

6:1
Italové ÚL
Golden Team UL

25.11.2015 | 21:00

8:7
Vito Proboštov
Lovosice

25.11.2015 | 21:00

-:-
Třebenice
FC Tiradores ÚL

25.11.2015 | 21:00

-:-
Gardenline LT
FC A. Chomutov

25.11.2015 | 21:00

-:-
Radobýl
Jupíci Libochovice

25.11.2015 | 21:00

-:-
COMBIX ÚL
12.kolo
Svarog FC

01.12.2015 | 20:00

-:-
Internatzionale
Vito Proboštov

01.12.2015 | 20:00

-:-
COMBIX ÚL
Radobýl

01.12.2015 | 20:00

-:-
Rapid ÚL
Golden Team UL

01.12.2015 | 20:00

-:-
Lovosice
Italové ÚL

01.12.2015 | 20:00

-:-
Jupíci Libochovice
Gardenline LT

01.12.2015 | 20:00

-:-
FC A. Chomutov
Třebenice

01.12.2015 | 20:00

-:-
FC Tiradores ÚL

ligová tabulka

1. Svarog FC 20 122:51 54
2. Sparta Praha 20 194:48 51
3. ERA-PACK Chrudim 20 116:27 50
4. Slavia Praha 20 101:59 42
5. Interobal Plzeň 20 110:62 31
6. Olympik Mělník 20 82:129 26
7. Česká Lípa 20 61:108 19
8. Helas Brno 20 56:87 17
9. Uherské Hradiště 20 67:102 14
10. Liberec 20 68:151 13
11. Ostrava 20 45:198 6
12. Gardenline LT 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Futsal za život Varta Futsal Liga

reklamní předměty

195,- Kč

HRNEK

Keramický hrnek v klubových barvách se znakem Svarog FC. 

Chci koupit

145,- Kč

KLUBOVÁ VLAJEČKA

Klubová vlaječka z PES saténového hedvábí s elegantním efektem lesku. Vlaječka je oboustranná s třásněmi.…

Chci koupit

100,- Kč

MINIDRES VARIANTA A

Minidres futsalového klubu Svarog FC Teplice (vhodný především do auta). Rozměr 20x18cm. Varianta červená.

Chci koupit

100,- Kč

MINIDRES VARIANTA B

Minidres futsalového klubu Svarog FC Teplice (vhodný především do auta). Rozměr 20x18cm. Varianta černá.

Chci koupit

50,- Kč

NÁRAMEK

Klubový náramek s potiskem Svarog FC. Velice oblíbený doplněk u fanoušků i samotných hráčů.

Chci koupit

nejlepší střelci

1 Nene16

2 Claudinho13

3 Teka12

4David Černý11

5 Tato11

nejlepší nahrávači

1 Nene16

2 Claudinho9

3Jiří Novotný7

4Daniel Ramos7

5 Jeronimo6

Nejbližší narozeniny

28/05 Jiří Baran
A tým - Univerzál
(23)

07/07 Teka
A tým - Univerzál
(28)

23/07 Rostislav Šebek
A tým - Univerzál
(22)

26/07 Jan Konečný
B tým - Univerzál
(27)

03/08 Michal Hůla
A tým - Brankář
(21)

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2019 Svarog Futsal Club