Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

Tabulka a rozpis sezóny

Tabulka

Mužstvo Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Svarog FC Svarog FC 22 22 0 0 144:31 66
2. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 22 19 1 2 121:33 58
3. FC Benago Zruč nad Sázavou FC Benago Zruč nad Sázavou 22 15 1 6 106:71 46
4. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 22 13 3 6 96:79 42
5. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 22 11 3 8 84:71 36
6. FC Tango Brno FC Tango Brno 22 10 2 10 85:76 32
7. Helas Brno Helas Brno 22 7 2 13 60:78 23
8. FK SAT-AN Kladno FK SAT-AN Kladno 22 6 3 13 52:93 21
9. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 22 5 4 13 66:101 19
10. Salamandr UFA Hradec Králové Salamandr UFA Hradec Králové 22 5 3 14 72:112 18
11. SKP Likop Třinec SKP Likop Třinec 22 4 5 13 56:95 17
12. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 22 1 1 20 53:155 4

Rozpis zápasů

Kolo Termín Domácí Hosté Online
1.kolo 26.09.2014 | 20:00 ERA-PACK Chrudim 2:3 Svarog FC
2.kolo 03.10.2014 | 20:00 Svarog FC 11:3 UFA Hradec Králové
3.kolo 10.10.2014 | 20:00 Likop Třinec 0:5 Svarog FC
4.kolo 17.10.2014 | 20:00 Svarog FC 8:4 Vysoké Mýto
5.kolo 02.12.2014 | 20:30 SAT-AN Kladno 1:3 Svarog FC
6.kolo 31.10.2014 | 20:00 Svarog FC 3:2 Sparta Praha
7.kolo 08.12.2014 | 20:00 Tango Brno 0:7 Svarog FC
8.kolo 14.11.2014 | 20:00 Svarog FC 2:1 Helas Brno
9.kolo 21.11.2014 | 20:30 Benago 1:8 Svarog FC
10.kolo 28.11.2014 | 20:00 Svarog FC 7:1 Slavia Praha
11.kolo 05.12.2014 | 20:00 Olympik Mělník 2:12 Svarog FC
12.kolo 20.02.2015 | 20:00 Svarog FC 6:1 ERA-PACK Chrudim
13.kolo 13.01.2015 | 20:30 UFA Hradec Králové 0:4 Svarog FC
14.kolo 09.01.2015 | 20:00 Svarog FC 8:1 Likop Třinec
15.kolo 16.01.2015 | 20:00 Vysoké Mýto 2:6 Svarog FC
16.kolo 23.01.2015 | 20:00 Svarog FC 8:1 SAT-AN Kladno
17.kolo 28.01.2015 | 20:30 Sparta Praha 0:6 Svarog FC
18.kolo 06.02.2015 | 20:00 Svarog FC 8:1 Tango Brno
19.kolo 13.02.2015 | 19:30 Helas Brno 1:6 Svarog FC
20.kolo 27.02.2015 | 20:00 Svarog FC 1:0 Benago
21.kolo 06.03.2015 | 20:00 Slavia Praha 3:10 Svarog FC
22.kolo 13.03.2015 | 20:00 Svarog FC 12:4 Olympik Mělník
Čtvrtfinále 27.03.2015 | 20:00 Svarog FC 7:1 Slavia Praha
Čtvrtfinále 02.04.2015 | 20:00 Slavia Praha 1:11 Svarog FC
Čtvrtfinále 08.04.2015 | 20:00 Svarog FC 8:2 Slavia Praha
Semifinále 1 27.04.2015 | 20:00 Svarog FC 4:3 Sparta Praha
Semifinále 2 01.05.2015 | 18:00 Sparta Praha 1:5 Svarog FC
Semifinále 3 06.05.2015 | 20:00 Svarog FC 8:1 Sparta Praha
Finále 1 19.05.2015 | 17:50 Svarog FC 7:6 ERA-PACK Chrudim
Finále 2 21.05.2015 | 17:50 ERA-PACK Chrudim 2:1 Svarog FC
Finále 3 28.05.2015 | 20:00 Svarog FC 0:1 ERA-PACK Chrudim
Finále 4 31.05.2015 | 20:00 ERA-PACK Chrudim 3:2 Svarog FC

Rozpis kol

1.kolo
ERA-PACK Chrudim

26.09.2014 | 20:00

2:3
Svarog FC
Likop Třinec

26.09.2014 | 20:00

4:4
Slavia Praha
SAT-AN Kladno

26.09.2014 | 20:00

3:1
Helas Brno
Tango Brno

26.09.2014 | 20:00

4:5
Sparta Praha
Benago

26.09.2014 | 20:00

4:0
Vysoké Mýto
Olympik Mělník

26.09.2014 | 20:00

4:5
UFA Hradec Králové
2.kolo
Svarog FC

03.10.2014 | 20:00

11:3
UFA Hradec Králové
Vysoké Mýto

03.10.2014 | 20:00

3:1
Olympik Mělník
Sparta Praha

03.10.2014 | 20:00

5:3
Benago
Helas Brno

03.10.2014 | 20:00

0:4
Tango Brno
Slavia Praha

03.10.2014 | 20:00

3:3
SAT-AN Kladno
ERA-PACK Chrudim

03.10.2014 | 20:00

4:0
Likop Třinec
3.kolo
Likop Třinec

10.10.2014 | 20:00

0:5
Svarog FC
SAT-AN Kladno

10.10.2014 | 20:00

0:7
ERA-PACK Chrudim
Tango Brno

10.10.2014 | 20:00

8:2
Slavia Praha
Benago

10.10.2014 | 20:00

6:0
Helas Brno
Olympik Mělník

10.10.2014 | 20:00

2:10
Sparta Praha
UFA Hradec Králové

10.10.2014 | 20:00

7:2
Vysoké Mýto
4.kolo
Svarog FC

17.10.2014 | 20:00

8:4
Vysoké Mýto
Sparta Praha

17.10.2014 | 20:00

4:2
UFA Hradec Králové
Helas Brno

17.10.2014 | 20:00

6:2
Olympik Mělník
Slavia Praha

17.10.2014 | 20:00

4:7
Benago
ERA-PACK Chrudim

17.10.2014 | 20:00

5:2
Tango Brno
Likop Třinec

17.10.2014 | 20:00

1:5
SAT-AN Kladno
6.kolo
Svarog FC

31.10.2014 | 20:00

3:2
Sparta Praha
Helas Brno

31.10.2014 | 20:00

2:0
Vysoké Mýto
Slavia Praha

31.10.2014 | 20:00

3:4
UFA Hradec Králové
ERA-PACK Chrudim

31.10.2014 | 20:00

5:2
Olympik Mělník
Likop Třinec

31.10.2014 | 20:00

5:6
Benago
SAT-AN Kladno

31.10.2014 | 20:00

2:2
Tango Brno
7.kolo
Tango Brno

08.12.2014 | 20:00

0:7
Svarog FC
Benago

07.11.2014 | 20:00

6:1
SAT-AN Kladno
Olympik Mělník

07.11.2014 | 20:00

4:4
Likop Třinec
UFA Hradec Králové

07.11.2014 | 20:00

4:6
ERA-PACK Chrudim
Vysoké Mýto

07.11.2014 | 20:00

2:1
Slavia Praha
Sparta Praha

07.11.2014 | 20:00

8:2
Helas Brno
8.kolo
Svarog FC

14.11.2014 | 20:00

2:1
Helas Brno
Slavia Praha

14.11.2014 | 20:00

3:3
Sparta Praha
ERA-PACK Chrudim

14.11.2014 | 20:00

7:1
Vysoké Mýto
Likop Třinec

14.11.2014 | 20:00

8:2
UFA Hradec Králové
SAT-AN Kladno

14.11.2014 | 20:00

4:2
Olympik Mělník
Tango Brno

14.11.2014 | 20:00

3:7
Benago
9.kolo
Benago

21.11.2014 | 20:30

1:8
Svarog FC
Olympik Mělník

21.11.2014 | 20:30

0:9
Tango Brno
UFA Hradec Králové

21.11.2014 | 20:30

4:4
SAT-AN Kladno
Vysoké Mýto

21.11.2014 | 20:30

7:1
Likop Třinec
Sparta Praha

21.11.2014 | 20:30

0:6
ERA-PACK Chrudim
Helas Brno

21.11.2014 | 20:30

6:0
Slavia Praha
10.kolo
Svarog FC

28.11.2014 | 20:00

7:1
Slavia Praha
ERA-PACK Chrudim

28.11.2014 | 20:00

3:0
Helas Brno
Likop Třinec

28.11.2014 | 20:00

4:4
Sparta Praha
Tango Brno

28.11.2014 | 20:00

7:0
UFA Hradec Králové
Benago

28.11.2014 | 20:00

12:2
Olympik Mělník
Vysoké Mýto

28.11.2014 | 20:00

7:2
SAT-AN Kladno
5.kolo
SAT-AN Kladno

02.12.2014 | 20:30

1:3
Svarog FC
Tango Brno

24.10.2014 | 20:30

4:2
Likop Třinec
Benago

24.10.2014 | 20:30

0:5
ERA-PACK Chrudim
Olympik Mělník

24.10.2014 | 20:30

1:2
Slavia Praha
UFA Hradec Králové

24.10.2014 | 20:30

7:4
Helas Brno
Vysoké Mýto

24.10.2014 | 20:30

3:5
Sparta Praha
11.kolo
Olympik Mělník

05.12.2014 | 20:00

2:12
Svarog FC
UFA Hradec Králové

05.12.2014 | 20:00

3:4
Benago
Vysoké Mýto

05.12.2014 | 20:00

7:2
Tango Brno
Sparta Praha

05.12.2014 | 20:00

9:2
SAT-AN Kladno
Helas Brno

05.12.2014 | 20:00

4:0
Likop Třinec
Slavia Praha

05.12.2014 | 20:00

1:5
ERA-PACK Chrudim
12.kolo
Svarog FC

20.02.2015 | 20:00

6:1
ERA-PACK Chrudim
Slavia Praha

12.12.2014 | 20:00

3:3
Likop Třinec
Helas Brno

12.12.2014 | 20:00

3:2
SAT-AN Kladno
Sparta Praha

12.12.2014 | 20:00

2:1
Tango Brno
Vysoké Mýto

12.12.2014 | 20:00

6:5
Benago
UFA Hradec Králové

12.12.2014 | 20:00

10:3
Olympik Mělník
13.kolo
UFA Hradec Králové

13.01.2015 | 20:30

0:4
Svarog FC
Olympik Mělník

19.12.2014 | 20:30

2:5
Vysoké Mýto
Benago

19.12.2014 | 20:30

9:4
Sparta Praha
Tango Brno

19.12.2014 | 20:30

5:5
Helas Brno
SAT-AN Kladno

19.12.2014 | 20:30

0:6
Slavia Praha
Likop Třinec

19.12.2014 | 20:30

0:6
ERA-PACK Chrudim
14.kolo
Svarog FC

09.01.2015 | 20:00

8:1
Likop Třinec
ERA-PACK Chrudim

09.01.2015 | 20:00

8:1
SAT-AN Kladno
Slavia Praha

09.01.2015 | 20:00

2:9
Tango Brno
Helas Brno

09.01.2015 | 20:00

2:6
Benago
Sparta Praha

09.01.2015 | 20:00

5:2
Olympik Mělník
Vysoké Mýto

09.01.2015 | 20:00

8:1
UFA Hradec Králové
15.kolo
Vysoké Mýto

16.01.2015 | 20:00

2:6
Svarog FC
UFA Hradec Králové

16.01.2015 | 20:00

2:5
Sparta Praha
Olympik Mělník

16.01.2015 | 20:00

3:8
Helas Brno
Benago

16.01.2015 | 20:00

2:1
Slavia Praha
Tango Brno

16.01.2015 | 20:00

2:6
ERA-PACK Chrudim
SAT-AN Kladno

16.01.2015 | 20:00

3:4
Likop Třinec
16.kolo
Svarog FC

23.01.2015 | 20:00

8:1
SAT-AN Kladno
Likop Třinec

23.01.2015 | 20:00

2:3
Tango Brno
ERA-PACK Chrudim

23.01.2015 | 20:00

10:1
Benago
Slavia Praha

23.01.2015 | 20:00

9:4
Olympik Mělník
Helas Brno

23.01.2015 | 20:00

7:2
UFA Hradec Králové
Sparta Praha

23.01.2015 | 20:00

3:3
Vysoké Mýto
17.kolo
Sparta Praha

28.01.2015 | 20:30

0:6
Svarog FC
Vysoké Mýto

30.01.2015 | 20:30

4:4
Helas Brno
UFA Hradec Králové

30.01.2015 | 20:30

2:7
Slavia Praha
Olympik Mělník

30.01.2015 | 20:30

1:13
ERA-PACK Chrudim
Benago

30.01.2015 | 20:30

8:2
Likop Třinec
Tango Brno

30.01.2015 | 20:30

4:1
SAT-AN Kladno
18.kolo
Svarog FC

06.02.2015 | 20:00

8:1
Tango Brno
SAT-AN Kladno

06.02.2015 | 20:00

1:4
Benago
Likop Třinec

06.02.2015 | 20:00

4:2
Olympik Mělník
ERA-PACK Chrudim

06.02.2015 | 20:00

5:3
UFA Hradec Králové
Slavia Praha

06.02.2015 | 20:00

2:7
Vysoké Mýto
Helas Brno

06.02.2015 | 20:00

2:4
Sparta Praha
19.kolo
Helas Brno

13.02.2015 | 19:30

1:6
Svarog FC
Sparta Praha

13.02.2015 | 19:30

7:4
Slavia Praha
Vysoké Mýto

13.02.2015 | 19:30

3:3
ERA-PACK Chrudim
UFA Hradec Králové

13.02.2015 | 19:30

3:3
Likop Třinec
Olympik Mělník

13.02.2015 | 19:30

6:4
SAT-AN Kladno
Benago

13.02.2015 | 19:30

4:2
Tango Brno
20.kolo
Svarog FC

27.02.2015 | 20:00

1:0
Benago
Tango Brno

27.02.2015 | 20:00

6:2
Olympik Mělník
SAT-AN Kladno

27.02.2015 | 20:00

4:0
UFA Hradec Králové
Likop Třinec

27.02.2015 | 20:00

0:5
Vysoké Mýto
ERA-PACK Chrudim

27.02.2015 | 20:00

7:3
Sparta Praha
Slavia Praha

27.02.2015 | 20:00

5:2
Helas Brno
21.kolo
Slavia Praha

06.03.2015 | 20:00

3:10
Svarog FC
Helas Brno

06.03.2015 | 20:00

0:2
ERA-PACK Chrudim
Sparta Praha

06.03.2015 | 20:00

5:4
Likop Třinec
Vysoké Mýto

06.03.2015 | 20:00

2:3
SAT-AN Kladno
UFA Hradec Králové

06.03.2015 | 20:00

4:5
Tango Brno
Olympik Mělník

06.03.2015 | 20:00

2:7
Benago
22.kolo
Svarog FC

13.03.2015 | 20:00

12:4
Olympik Mělník
Benago

13.03.2015 | 20:00

4:4
UFA Hradec Králové
Tango Brno

13.03.2015 | 20:00

2:3
Vysoké Mýto
SAT-AN Kladno

13.03.2015 | 20:00

5:3
Sparta Praha
Likop Třinec

13.03.2015 | 20:00

4:0
Helas Brno
ERA-PACK Chrudim

13.03.2015 | 20:00

5:0
Slavia Praha
Čtvrtfinále
Svarog FC

27.03.2015 | 20:00

7:1
Slavia Praha
Čtvrtfinále
Slavia Praha

02.04.2015 | 20:00

1:11
Svarog FC
Čtvrtfinále
Svarog FC

08.04.2015 | 20:00

8:2
Slavia Praha
Semifinále 1
Svarog FC

27.04.2015 | 20:00

4:3
Sparta Praha
Semifinále 2
Sparta Praha

01.05.2015 | 18:00

1:5
Svarog FC
Semifinále 3
Svarog FC

06.05.2015 | 20:00

8:1
Sparta Praha
Finále 1
Svarog FC

19.05.2015 | 17:50

7:6
ERA-PACK Chrudim
Finále 2
ERA-PACK Chrudim

21.05.2015 | 17:50

2:1
Svarog FC
Finále 3
Svarog FC

28.05.2015 | 20:00

0:1
ERA-PACK Chrudim
Finále 4
ERA-PACK Chrudim

31.05.2015 | 20:00

3:2
Svarog FC

ligová tabulka

1. Mělník B 22 151:107 52
2. Svarog FC 22 165:92 47
3. Dalmach Turnov 22 156:110 41
4. Hrasl Slaný 22 160:113 39
5. Atlantic Rakovník 22 141:128 36
6. Realvestav Slatina 22 156:145 34
7. FC Benešov 22 121:139 26
8. SKP Kolín 22 122:147 26
9. Legie Příbram 22 139:136 25
10. FC Brandýsek 22 122:147 25
11. Čechie Slaný 22 112:150 24
12. Ludis Třebenice 22 100:231 4

Kompletní tabulka

reklamní předměty

195,- Kč

HRNEK

Keramický hrnek v klubových barvách se znakem FC Balticflora.

Chci koupit

145,- Kč

KLUBOVÁ VLAJEČKA

Klubová vlaječka z PES saténového hedvábí s elegantním efektem lesku. Vlaječka je oboustranná s třásněmi.…

Chci koupit

100,- Kč

MINIDRES VARIANTA A

Minidres futsalového klubu FC Balticflora Teplice (vhodný především do auta). Rozměr 20x18cm. Varianta…

Chci koupit

100,- Kč

MINIDRES VARIANTA B

Minidres futsalového klubu FC Balticflora Teplice (vhodný především do auta). Rozměr 20x18cm. Varianta…

Chci koupit

50,- Kč

NÁRAMEK

Klubový náramek s potiskem FC Balitcflora. Velice oblíbený doplněk u fanoušků i samotných hráčů.

Chci koupit

nejlepší střelci

1David Černý42

2Jiří Baran23

3Martin Kulhánek21

4Alexandr Žák16

5Tomáš Künzl16

nejlepší nahrávači

1Karel Kodeš21

2David Černý21

3Jiří Baran16

4Alexandr Žák14

5Ladislav Beran12

Nejbližší narozeniny

25/03 Michal Žák
Prezident klubu
(45)

03/05 Aibek Mukanov
Trenér
(31)

04/05 Volodymyr Iemelianov
A tým - Útočník
(24)

10/05 Ladislav Beran
A tým - Obránce
(28)

12/05 Radek Novák
A tým - Brankář
(26)

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2017 Svarog Futsal Club