Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník VARTA futsal ligy 2018/2019
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014, 2014/2015
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

Tabulka a rozpis sezóny

Tabulka

Mužstvo Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 22 20 0 2 120:41 60
2. Svarog FC Svarog FC 22 18 2 2 108:49 56
3. FC Tango Brno FC Tango Brno 22 16 2 4 138:62 50
4. FC Benago Zruč nad Sázavou FC Benago Zruč nad Sázavou 22 10 5 7 94:70 35
5. FK SAT-AN Kladno FK SAT-AN Kladno 22 10 3 9 63:67 33
6. Helas Brno Helas Brno 22 10 2 10 68:68 32
7. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 22 9 4 9 84:73 31
8. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 22 10 1 11 84:97 31
9. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 22 7 1 14 65:92 22
10. Salamandr UFA Hradec Králové Salamandr UFA Hradec Králové 22 4 2 16 57:113 14
11. FC Agromeli Brno FC Agromeli Brno 22 4 1 17 57:116 13
12. SK Indoss Plzeň SK Indoss Plzeň 22 2 1 19 49:139 7

Rozpis zápasů

Kolo Termín Domácí Hosté Online
1.kolo 13.09.2013 | 20:00 Svarog FC 5:0 Helas Brno
2.kolo 20.09.2013 | 20:00 Indoss Plzeň 1:6 Svarog FC
3.kolo 27.09.2013 | 20:00 Svarog FC 5:1 SAT-AN Kladno
4.kolo 04.10.2013 | 21:00 Benago 3:3 Svarog FC
5.kolo 11.10.2013 | 20:00 Svarog FC 4:3 ERA-PACK Chrudim
6.kolo 22.10.2013 | 18:00 Tango Brno 2:3 Svarog FC
7.kolo 25.10.2013 | 21:00 Svarog FC 8:2 Agromeli Brno
8.kolo 19.11.2013 | 20:30 Svarog FC 5:2 Vysoké Mýto
9.kolo 08.11.2013 | 18:30 Sparta Praha 2:3 Svarog FC
10.kolo 15.11.2013 | 21:00 Svarog FC 6:1 Slavia Praha
11.kolo 22.11.2013 | 20:30 UFA Hradec Králové 2:5 Svarog FC
12.kolo 29.11.2013 | 19:30 Helas Brno 0:4 Svarog FC
13.kolo 06.12.2013 | 20:00 Svarog FC 5:0 Indoss Plzeň
14.kolo 13.12.2013 | 20:30 SAT-AN Kladno 5:3 Svarog FC
15.kolo 10.02.2014 | 20:00 Svarog FC 6:4 Benago
16.kolo 17.01.2014 | 20:00 ERA-PACK Chrudim 5:3 Svarog FC
17.kolo 22.02.2014 | 19:30 Svarog FC 3:3 Tango Brno
18.kolo 14.02.2014 | 20:00 Agromeli Brno 4:5 Svarog FC
19.kolo 04.03.2014 | 16:30 Vysoké Mýto 2:6 Svarog FC
20.kolo 07.03.2014 | 20:00 Svarog FC 4:3 Sparta Praha
21.kolo 14.03.2014 | 20:00 Slavia Praha 3:6 Svarog FC
22.kolo 21.03.2014 | 20:00 Svarog FC 10:1 UFA Hradec Králové
čtvrtfinále 1.z 04.04.2014 | 19:00 Svarog FC 4:0 Sparta Praha
čtvrtfinále 2.z 09.04.2014 | 20:00 Sparta Praha 2:3 Svarog FC
čtvrtfinále 3.z 14.04.2014 | 20:00 Svarog FC 2:1 Sparta Praha
semifinále 1.z 27.04.2014 | 18:00 Svarog FC 4:3 Tango Brno
semifinále 2.z 30.04.2014 | 20:00 Tango Brno 2:4 Svarog FC
semifinále 3.z 03.05.2014 | 18:00 Svarog FC 2:1 Tango Brno
finále 1.z 21.05.2014 | 19:00 ERA-PACK Chrudim 4:1 Svarog FC
finále 2.z 23.05.2014 | 20:00 Svarog FC 2:4 ERA-PACK Chrudim
finále 3.z 26.05.2014 | 18:00 ERA-PACK Chrudim 4:3 Svarog FC
Semifinále 2 01.05.2015 | 18:00 Sparta Praha -:- Svarog FC

Rozpis kol

1.kolo
Tango Brno

13.09.2013 | 20:00

14:1
Indoss Plzeň
ERA-PACK Chrudim

13.09.2013 | 20:00

4:0
SAT-AN Kladno
Vysoké Mýto

13.09.2013 | 20:00

11:4
UFA Hradec Králové
Benago

13.09.2013 | 20:00

9:1
Agromeli Brno
Svarog FC

13.09.2013 | 20:00

5:0
Helas Brno
Sparta Praha

13.09.2013 | 20:00

6:4
Slavia Praha
2.kolo
Helas Brno

20.09.2013 | 20:00

2:4
Vysoké Mýto
SAT-AN Kladno

20.09.2013 | 20:00

1:9
Tango Brno
Indoss Plzeň

20.09.2013 | 20:00

1:6
Svarog FC
UFA Hradec Králové

20.09.2013 | 20:00

3:3
Sparta Praha
Benago

20.09.2013 | 20:00

3:5
ERA-PACK Chrudim
Agromeli Brno

20.09.2013 | 20:00

2:4
Slavia Praha
3.kolo
ERA-PACK Chrudim

27.09.2013 | 20:00

9:3
Agromeli Brno
Slavia Praha

27.09.2013 | 20:00

5:1
UFA Hradec Králové
Sparta Praha

27.09.2013 | 20:00

4:2
Helas Brno
Svarog FC

27.09.2013 | 20:00

5:1
SAT-AN Kladno
Vysoké Mýto

27.09.2013 | 20:00

6:1
Indoss Plzeň
Tango Brno

27.09.2013 | 20:00

8:2
Benago
4.kolo
Helas Brno

04.10.2013 | 21:00

3:2
Slavia Praha
Benago

04.10.2013 | 21:00

3:3
Svarog FC
Indoss Plzeň

04.10.2013 | 21:00

3:0
Sparta Praha
Vysoké Mýto

04.10.2013 | 21:00

2:5
SAT-AN Kladno
ERA-PACK Chrudim

04.10.2013 | 21:00

6:5
Tango Brno
Agromeli Brno

04.10.2013 | 21:00

4:3
UFA Hradec Králové
5.kolo
Sparta Praha

11.10.2013 | 20:00

1:1
SAT-AN Kladno
Vysoké Mýto

11.10.2013 | 20:00

1:2
Benago
Slavia Praha

11.10.2013 | 20:00

5:2
Indoss Plzeň
Svarog FC

11.10.2013 | 20:00

4:3
ERA-PACK Chrudim
UFA Hradec Králové

11.10.2013 | 20:00

4:3
Helas Brno
Tango Brno

11.10.2013 | 20:00

5:3
Agromeli Brno
6.kolo
Tango Brno

22.10.2013 | 18:00

2:3
Svarog FC
ERA-PACK Chrudim

18.10.2013 | 20:00

6:1
Vysoké Mýto
Benago

18.10.2013 | 20:00

3:3
Sparta Praha
Indoss Plzeň

18.10.2013 | 20:00

3:5
UFA Hradec Králové
SAT-AN Kladno

18.10.2013 | 20:00

6:3
Slavia Praha
Agromeli Brno

18.10.2013 | 20:00

0:6
Helas Brno
7.kolo
Sparta Praha

25.10.2013 | 20:00

1:3
ERA-PACK Chrudim
Helas Brno

25.10.2013 | 20:00

9:3
Indoss Plzeň
Vysoké Mýto

25.10.2013 | 20:00

4:6
Tango Brno
UFA Hradec Králové

25.10.2013 | 20:00

0:4
SAT-AN Kladno
Svarog FC

25.10.2013 | 21:00

8:2
Agromeli Brno
Slavia Praha

25.10.2013 | 20:00

5:4
Benago
8.kolo
Tango Brno

01.11.2013 | 20:00

5:3
Sparta Praha
ERA-PACK Chrudim

01.11.2013 | 20:00

8:1
Slavia Praha
Benago

01.11.2013 | 20:00

3:2
UFA Hradec Králové
Svarog FC

19.11.2013 | 20:30

5:2
Vysoké Mýto
SAT-AN Kladno

01.11.2013 | 20:00

0:5
Helas Brno
Agromeli Brno

01.11.2013 | 20:00

5:2
Indoss Plzeň
9.kolo
Helas Brno

08.11.2013 | 18:30

2:5
Benago
Vysoké Mýto

08.11.2013 | 18:30

3:1
Agromeli Brno
UFA Hradec Králové

08.11.2013 | 18:30

3:10
ERA-PACK Chrudim
Slavia Praha

08.11.2013 | 18:30

2:8
Tango Brno
Indoss Plzeň

08.11.2013 | 18:30

1:4
SAT-AN Kladno
Sparta Praha

08.11.2013 | 18:30

2:3
Svarog FC
10.kolo
Benago

15.11.2013 | 20:00

11:1
Indoss Plzeň
ERA-PACK Chrudim

15.11.2013 | 20:00

3:1
Helas Brno
Vysoké Mýto

15.11.2013 | 20:00

7:6
Sparta Praha
Svarog FC

15.11.2013 | 21:00

6:1
Slavia Praha
Tango Brno

15.11.2013 | 20:00

10:3
UFA Hradec Králové
Agromeli Brno

15.11.2013 | 20:00

2:4
SAT-AN Kladno
11.kolo
Sparta Praha

22.11.2013 | 20:30

5:0
Agromeli Brno
UFA Hradec Králové

22.11.2013 | 20:30

2:5
Svarog FC
Indoss Plzeň

22.11.2013 | 20:30

2:4
ERA-PACK Chrudim
Slavia Praha

22.11.2013 | 20:30

3:5
Vysoké Mýto
Helas Brno

22.11.2013 | 20:30

4:0
Tango Brno
SAT-AN Kladno

22.11.2013 | 20:30

3:2
Benago
12.kolo
Agromeli Brno

29.11.2013 | 19:30

3:7
Benago
UFA Hradec Králové

29.11.2013 | 19:30

6:0
Vysoké Mýto
Helas Brno

29.11.2013 | 19:30

0:4
Svarog FC
Indoss Plzeň

29.11.2013 | 19:30

2:7
Tango Brno
SAT-AN Kladno

29.11.2013 | 19:30

0:3
ERA-PACK Chrudim
Slavia Praha

29.11.2013 | 19:30

6:6
Sparta Praha
13.kolo
Slavia Praha

26.11.2013 | 20:30

5:3
Agromeli Brno
Sparta Praha

04.12.2013 | 20:00

2:1
UFA Hradec Králové
ERA-PACK Chrudim

06.12.2013 | 20:00

3:2
Benago
Vysoké Mýto

06.12.2013 | 20:00

2:1
Helas Brno
Svarog FC

06.12.2013 | 20:00

5:0
Indoss Plzeň
Tango Brno

20.12.2013 | 20:00

4:2
SAT-AN Kladno
14.kolo
UFA Hradec Králové

13.12.2013 | 20:30

1:8
Slavia Praha
Helas Brno

13.12.2013 | 19:30

5:4
Sparta Praha
SAT-AN Kladno

13.12.2013 | 20:30

5:3
Svarog FC
Indoss Plzeň

13.12.2013 | 20:00

4:4
Vysoké Mýto
Benago

13.12.2013 | 20:00

5:5
Tango Brno
Agromeli Brno

16.12.2013 | 20:00

1:5
ERA-PACK Chrudim
15.kolo
Slavia Praha

09.01.2014 | 20:00

2:6
Helas Brno
SAT-AN Kladno

10.01.2014 | 20:00

3:2
Vysoké Mýto
Sparta Praha

10.01.2014 | 20:00

11:3
Indoss Plzeň
Tango Brno

10.01.2014 | 20:00

3:2
ERA-PACK Chrudim
UFA Hradec Králové

10.01.2014 | 20:00

4:4
Agromeli Brno
Svarog FC

10.02.2014 | 20:00

6:4
Benago
16.kolo
Helas Brno

17.01.2014 | 20:00

2:1
UFA Hradec Králové
Agromeli Brno

17.01.2014 | 20:00

1:7
Tango Brno
SAT-AN Kladno

17.01.2014 | 20:00

1:3
Sparta Praha
Benago

17.01.2014 | 20:00

6:2
Vysoké Mýto
Indoss Plzeň

17.01.2014 | 20:00

3:5
Slavia Praha
ERA-PACK Chrudim

17.01.2014 | 20:00

5:3
Svarog FC
17.kolo
Sparta Praha

24.01.2014 | 20:00

2:7
Benago
Vysoké Mýto

24.01.2014 | 20:00

1:4
ERA-PACK Chrudim
UFA Hradec Králové

24.01.2014 | 20:30

5:4
Indoss Plzeň
Svarog FC

22.02.2014 | 19:30

3:3
Tango Brno
Helas Brno

24.01.2014 | 19:30

6:5
Agromeli Brno
Slavia Praha

26.01.2014 | 19:30

6:3
SAT-AN Kladno
18.kolo
Benago

14.02.2014 | 20:00

2:5
Slavia Praha
ERA-PACK Chrudim

14.02.2014 | 20:00

5:2
Sparta Praha
Indoss Plzeň

14.02.2014 | 20:00

1:4
Helas Brno
Tango Brno

14.02.2014 | 20:00

7:1
Vysoké Mýto
SAT-AN Kladno

14.02.2014 | 20:00

3:1
UFA Hradec Králové
Agromeli Brno

14.02.2014 | 20:00

4:5
Svarog FC
19.kolo
UFA Hradec Králové

28.02.2014 | 20:00

4:5
Benago
Sparta Praha

28.02.2014 | 20:00

8:4
Tango Brno
Helas Brno

28.02.2014 | 20:00

2:2
SAT-AN Kladno
Indoss Plzeň

28.02.2014 | 20:00

5:8
Agromeli Brno
Slavia Praha

28.02.2014 | 20:00

1:5
ERA-PACK Chrudim
Vysoké Mýto

04.03.2014 | 16:30

2:6
Svarog FC
20.kolo
Agromeli Brno

07.03.2014 | 20:00

4:1
Vysoké Mýto
Svarog FC

07.03.2014 | 20:00

4:3
Sparta Praha
Tango Brno

07.03.2014 | 20:00

9:2
Slavia Praha
ERA-PACK Chrudim

07.03.2014 | 20:00

8:1
UFA Hradec Králové
Benago

07.03.2014 | 20:00

1:1
Helas Brno
SAT-AN Kladno

07.03.2014 | 20:00

3:5
Indoss Plzeň
21.kolo
UFA Hradec Králové

14.03.2014 | 20:00

2:6
Tango Brno
Indoss Plzeň

14.03.2014 | 20:00

1:4
Benago
Helas Brno

14.03.2014 | 20:00

2:5
ERA-PACK Chrudim
Sparta Praha

14.03.2014 | 20:00

4:2
Vysoké Mýto
SAT-AN Kladno

14.03.2014 | 20:00

8:0
Agromeli Brno
Slavia Praha

14.03.2014 | 20:00

3:6
Svarog FC
22.kolo
Agromeli Brno

21.03.2014 | 20:00

1:5
Sparta Praha
Tango Brno

21.03.2014 | 20:00

11:2
Helas Brno
Svarog FC

21.03.2014 | 20:00

10:1
UFA Hradec Králové
ERA-PACK Chrudim

21.03.2014 | 20:00

14:1
Indoss Plzeň
Vysoké Mýto

21.03.2014 | 20:00

2:6
Slavia Praha
Benago

21.03.2014 | 20:00

4:4
SAT-AN Kladno
čtvrtfinále 1.z
Svarog FC

04.04.2014 | 19:00

4:0
Sparta Praha
Tango Brno

04.04.2014 | 19:00

7:3
Helas Brno
ERA-PACK Chrudim

04.04.2014 | 19:00

7:0
Slavia Praha
Benago

04.04.2014 | 19:00

6:3
SAT-AN Kladno
čtvrtfinále 2.z
SAT-AN Kladno

09.04.2014 | 20:00

2:4
Benago
Helas Brno

09.04.2014 | 20:00

2:5
Tango Brno
Sparta Praha

09.04.2014 | 20:00

2:3
Svarog FC
Slavia Praha

09.04.2014 | 20:00

0:8
ERA-PACK Chrudim
čtvrtfinále 3.z
Benago

14.04.2014 | 20:00

4:1
SAT-AN Kladno
ERA-PACK Chrudim

14.04.2014 | 20:00

6:4
Slavia Praha
Svarog FC

14.04.2014 | 20:00

2:1
Sparta Praha
Tango Brno

14.04.2014 | 20:00

6:3
Helas Brno
semifinále 1.z
ERA-PACK Chrudim

27.04.2014 | 18:00

5:2
Benago
Svarog FC

27.04.2014 | 18:00

4:3
Tango Brno
semifinále 2.z
Benago

30.04.2014 | 20:00

3:7
ERA-PACK Chrudim
Tango Brno

30.04.2014 | 20:00

2:4
Svarog FC
semifinále 3.z
ERA-PACK Chrudim

03.05.2014 | 18:00

5:1
Benago
Svarog FC

03.05.2014 | 18:00

2:1
Tango Brno
finále 1.z
ERA-PACK Chrudim

21.05.2014 | 19:00

4:1
Svarog FC
finále 2.z
Svarog FC

23.05.2014 | 20:00

2:4
ERA-PACK Chrudim
finále 3.z
ERA-PACK Chrudim

26.05.2014 | 18:00

4:3
Svarog FC
Semifinále 2
Sparta Praha

01.05.2015 | 18:00

-:-
Svarog FC

ligová tabulka

1. ERA-PACK Chrudim 4 25:7 12
2. Svarog FC 2 11:6 6
3. Uherské Hradiště 2 7:3 6
4. Sparta Praha 1 13:1 3
5. Slavia Praha 1 7:3 3
6. Olympik Mělník 2 6:8 3
7. Liberec 2 8:16 3
8. Gardenline LT 3 5:8 1
9. Česká Lípa 3 5:13 1
10. Helas Brno 2 7:12 0
11. Interobal Plzeň 2 6:12 0
12. Ostrava 2 3:14 0

Kompletní tabulka

CERVA Futsal za život

reklamní předměty

195,- Kč

HRNEK

Keramický hrnek v klubových barvách se znakem Svarog FC. 

Chci koupit

145,- Kč

KLUBOVÁ VLAJEČKA

Klubová vlaječka z PES saténového hedvábí s elegantním efektem lesku. Vlaječka je oboustranná s třásněmi.…

Chci koupit

100,- Kč

MINIDRES VARIANTA A

Minidres futsalového klubu Svarog FC Teplice (vhodný především do auta). Rozměr 20x18cm. Varianta červená.

Chci koupit

100,- Kč

MINIDRES VARIANTA B

Minidres futsalového klubu Svarog FC Teplice (vhodný především do auta). Rozměr 20x18cm. Varianta černá.

Chci koupit

50,- Kč

NÁRAMEK

Klubový náramek s potiskem Svarog FC. Velice oblíbený doplněk u fanoušků i samotných hráčů.

Chci koupit

nejlepší střelci

1David Černý2

2Edilson Souza Araujo Nene2

3Claudio Sampaio2

nejlepší nahrávači

1Joao Jairo 2

2David Černý1

3Claudio Sampaio1

4Jiří Novotný1

Nejbližší narozeniny

23/10 Edilson Souza Araujo Nene
A tým - Útočník
(35)

25/10 Martina Oliveriusová
Sportovní redaktor
(24)

10/12 David Černý
A tým - Útočník
(23)

25/12 Tomáš Šebl
Sportovní manažer
(34)

12/01 David Filinger
Trenér
(41)

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2018 Svarog Futsal Club

x