Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník VARTA futsal ligy 2017/2018
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

Tabulka a rozpis sezóny

Tabulka

Mužstvo Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 22 20 0 2 120:41 60
2. Svarog FC Svarog FC 22 18 2 2 108:49 56
3. FC Tango Brno FC Tango Brno 22 16 2 4 138:62 50
4. FC Benago Zruč nad Sázavou FC Benago Zruč nad Sázavou 22 10 5 7 94:70 35
5. FK SAT-AN Kladno FK SAT-AN Kladno 22 10 3 9 63:67 33
6. Helas Brno Helas Brno 22 10 2 10 68:68 32
7. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 22 9 4 9 84:73 31
8. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 22 10 1 11 84:97 31
9. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 22 7 1 14 65:92 22
10. Salamandr UFA Hradec Králové Salamandr UFA Hradec Králové 22 4 2 16 57:113 14
11. FC Agromeli Brno FC Agromeli Brno 22 4 1 17 57:116 13
12. SK Indoss Plzeň SK Indoss Plzeň 22 2 1 19 49:139 7

Rozpis zápasů

Kolo Termín Domácí Hosté Online
1.kolo 13.09.2013 | 20:00 Svarog FC 5:0 Helas Brno
2.kolo 20.09.2013 | 20:00 Indoss Plzeň 1:6 Svarog FC
3.kolo 27.09.2013 | 20:00 Svarog FC 5:1 SAT-AN Kladno
4.kolo 04.10.2013 | 21:00 Benago 3:3 Svarog FC
5.kolo 11.10.2013 | 20:00 Svarog FC 4:3 ERA-PACK Chrudim
6.kolo 22.10.2013 | 18:00 Tango Brno 2:3 Svarog FC
7.kolo 25.10.2013 | 21:00 Svarog FC 8:2 Agromeli Brno
8.kolo 19.11.2013 | 20:30 Svarog FC 5:2 Vysoké Mýto
9.kolo 08.11.2013 | 18:30 Sparta Praha 2:3 Svarog FC
10.kolo 15.11.2013 | 21:00 Svarog FC 6:1 Slavia Praha
11.kolo 22.11.2013 | 20:30 UFA Hradec Králové 2:5 Svarog FC
12.kolo 29.11.2013 | 19:30 Helas Brno 0:4 Svarog FC
13.kolo 06.12.2013 | 20:00 Svarog FC 5:0 Indoss Plzeň
14.kolo 13.12.2013 | 20:30 SAT-AN Kladno 5:3 Svarog FC
15.kolo 10.02.2014 | 20:00 Svarog FC 6:4 Benago
16.kolo 17.01.2014 | 20:00 ERA-PACK Chrudim 5:3 Svarog FC
17.kolo 22.02.2014 | 19:30 Svarog FC 3:3 Tango Brno
18.kolo 14.02.2014 | 20:00 Agromeli Brno 4:5 Svarog FC
19.kolo 04.03.2014 | 16:30 Vysoké Mýto 2:6 Svarog FC
20.kolo 07.03.2014 | 20:00 Svarog FC 4:3 Sparta Praha
21.kolo 14.03.2014 | 20:00 Slavia Praha 3:6 Svarog FC
22.kolo 21.03.2014 | 20:00 Svarog FC 10:1 UFA Hradec Králové
čtvrtfinále 1.z 04.04.2014 | 19:00 Svarog FC 4:0 Sparta Praha
čtvrtfinále 2.z 09.04.2014 | 20:00 Sparta Praha 2:3 Svarog FC
čtvrtfinále 3.z 14.04.2014 | 20:00 Svarog FC 2:1 Sparta Praha
semifinále 1.z 27.04.2014 | 18:00 Svarog FC 4:3 Tango Brno
semifinále 2.z 30.04.2014 | 20:00 Tango Brno 2:4 Svarog FC
semifinále 3.z 03.05.2014 | 18:00 Svarog FC 2:1 Tango Brno
finále 1.z 21.05.2014 | 19:00 ERA-PACK Chrudim 4:1 Svarog FC
finále 2.z 23.05.2014 | 20:00 Svarog FC 2:4 ERA-PACK Chrudim
finále 3.z 26.05.2014 | 18:00 ERA-PACK Chrudim 4:3 Svarog FC
Semifinále 2 01.05.2015 | 18:00 Sparta Praha -:- Svarog FC
8.kolo 01.01.1970 | 01:00 FC A. Chomutov -:- Svarog FC

Rozpis kol

1.kolo
Tango Brno

13.09.2013 | 20:00

14:1
Indoss Plzeň
ERA-PACK Chrudim

13.09.2013 | 20:00

4:0
SAT-AN Kladno
Vysoké Mýto

13.09.2013 | 20:00

11:4
UFA Hradec Králové
Benago

13.09.2013 | 20:00

9:1
Agromeli Brno
Svarog FC

13.09.2013 | 20:00

5:0
Helas Brno
Sparta Praha

13.09.2013 | 20:00

6:4
Slavia Praha
2.kolo
Helas Brno

20.09.2013 | 20:00

2:4
Vysoké Mýto
SAT-AN Kladno

20.09.2013 | 20:00

1:9
Tango Brno
Indoss Plzeň

20.09.2013 | 20:00

1:6
Svarog FC
UFA Hradec Králové

20.09.2013 | 20:00

3:3
Sparta Praha
Benago

20.09.2013 | 20:00

3:5
ERA-PACK Chrudim
Agromeli Brno

20.09.2013 | 20:00

2:4
Slavia Praha
3.kolo
ERA-PACK Chrudim

27.09.2013 | 20:00

9:3
Agromeli Brno
Slavia Praha

27.09.2013 | 20:00

5:1
UFA Hradec Králové
Sparta Praha

27.09.2013 | 20:00

4:2
Helas Brno
Svarog FC

27.09.2013 | 20:00

5:1
SAT-AN Kladno
Vysoké Mýto

27.09.2013 | 20:00

6:1
Indoss Plzeň
Tango Brno

27.09.2013 | 20:00

8:2
Benago
4.kolo
Helas Brno

04.10.2013 | 21:00

3:2
Slavia Praha
Benago

04.10.2013 | 21:00

3:3
Svarog FC
Indoss Plzeň

04.10.2013 | 21:00

3:0
Sparta Praha
Vysoké Mýto

04.10.2013 | 21:00

2:5
SAT-AN Kladno
ERA-PACK Chrudim

04.10.2013 | 21:00

6:5
Tango Brno
Agromeli Brno

04.10.2013 | 21:00

4:3
UFA Hradec Králové
5.kolo
Sparta Praha

11.10.2013 | 20:00

1:1
SAT-AN Kladno
Vysoké Mýto

11.10.2013 | 20:00

1:2
Benago
Slavia Praha

11.10.2013 | 20:00

5:2
Indoss Plzeň
Svarog FC

11.10.2013 | 20:00

4:3
ERA-PACK Chrudim
UFA Hradec Králové

11.10.2013 | 20:00

4:3
Helas Brno
Tango Brno

11.10.2013 | 20:00

5:3
Agromeli Brno
6.kolo
Tango Brno

22.10.2013 | 18:00

2:3
Svarog FC
ERA-PACK Chrudim

18.10.2013 | 20:00

6:1
Vysoké Mýto
Benago

18.10.2013 | 20:00

3:3
Sparta Praha
Indoss Plzeň

18.10.2013 | 20:00

3:5
UFA Hradec Králové
SAT-AN Kladno

18.10.2013 | 20:00

6:3
Slavia Praha
Agromeli Brno

18.10.2013 | 20:00

0:6
Helas Brno
7.kolo
Sparta Praha

25.10.2013 | 20:00

1:3
ERA-PACK Chrudim
Helas Brno

25.10.2013 | 20:00

9:3
Indoss Plzeň
Vysoké Mýto

25.10.2013 | 20:00

4:6
Tango Brno
UFA Hradec Králové

25.10.2013 | 20:00

0:4
SAT-AN Kladno
Svarog FC

25.10.2013 | 21:00

8:2
Agromeli Brno
Slavia Praha

25.10.2013 | 20:00

5:4
Benago
8.kolo
Tango Brno

01.11.2013 | 20:00

5:3
Sparta Praha
ERA-PACK Chrudim

01.11.2013 | 20:00

8:1
Slavia Praha
Benago

01.11.2013 | 20:00

3:2
UFA Hradec Králové
Svarog FC

19.11.2013 | 20:30

5:2
Vysoké Mýto
SAT-AN Kladno

01.11.2013 | 20:00

0:5
Helas Brno
Agromeli Brno

01.11.2013 | 20:00

5:2
Indoss Plzeň
9.kolo
Helas Brno

08.11.2013 | 18:30

2:5
Benago
Vysoké Mýto

08.11.2013 | 18:30

3:1
Agromeli Brno
UFA Hradec Králové

08.11.2013 | 18:30

3:10
ERA-PACK Chrudim
Slavia Praha

08.11.2013 | 18:30

2:8
Tango Brno
Indoss Plzeň

08.11.2013 | 18:30

1:4
SAT-AN Kladno
Sparta Praha

08.11.2013 | 18:30

2:3
Svarog FC
10.kolo
Benago

15.11.2013 | 20:00

11:1
Indoss Plzeň
ERA-PACK Chrudim

15.11.2013 | 20:00

3:1
Helas Brno
Vysoké Mýto

15.11.2013 | 20:00

7:6
Sparta Praha
Svarog FC

15.11.2013 | 21:00

6:1
Slavia Praha
Tango Brno

15.11.2013 | 20:00

10:3
UFA Hradec Králové
Agromeli Brno

15.11.2013 | 20:00

2:4
SAT-AN Kladno
11.kolo
Sparta Praha

22.11.2013 | 20:30

5:0
Agromeli Brno
UFA Hradec Králové

22.11.2013 | 20:30

2:5
Svarog FC
Indoss Plzeň

22.11.2013 | 20:30

2:4
ERA-PACK Chrudim
Slavia Praha

22.11.2013 | 20:30

3:5
Vysoké Mýto
Helas Brno

22.11.2013 | 20:30

4:0
Tango Brno
SAT-AN Kladno

22.11.2013 | 20:30

3:2
Benago
12.kolo
Agromeli Brno

29.11.2013 | 19:30

3:7
Benago
UFA Hradec Králové

29.11.2013 | 19:30

6:0
Vysoké Mýto
Helas Brno

29.11.2013 | 19:30

0:4
Svarog FC
Indoss Plzeň

29.11.2013 | 19:30

2:7
Tango Brno
SAT-AN Kladno

29.11.2013 | 19:30

0:3
ERA-PACK Chrudim
Slavia Praha

29.11.2013 | 19:30

6:6
Sparta Praha
13.kolo
Slavia Praha

26.11.2013 | 20:30

5:3
Agromeli Brno
Sparta Praha

04.12.2013 | 20:00

2:1
UFA Hradec Králové
ERA-PACK Chrudim

06.12.2013 | 20:00

3:2
Benago
Vysoké Mýto

06.12.2013 | 20:00

2:1
Helas Brno
Svarog FC

06.12.2013 | 20:00

5:0
Indoss Plzeň
Tango Brno

20.12.2013 | 20:00

4:2
SAT-AN Kladno
14.kolo
UFA Hradec Králové

13.12.2013 | 20:30

1:8
Slavia Praha
Helas Brno

13.12.2013 | 19:30

5:4
Sparta Praha
SAT-AN Kladno

13.12.2013 | 20:30

5:3
Svarog FC
Indoss Plzeň

13.12.2013 | 20:00

4:4
Vysoké Mýto
Benago

13.12.2013 | 20:00

5:5
Tango Brno
Agromeli Brno

16.12.2013 | 20:00

1:5
ERA-PACK Chrudim
15.kolo
Slavia Praha

09.01.2014 | 20:00

2:6
Helas Brno
SAT-AN Kladno

10.01.2014 | 20:00

3:2
Vysoké Mýto
Sparta Praha

10.01.2014 | 20:00

11:3
Indoss Plzeň
Tango Brno

10.01.2014 | 20:00

3:2
ERA-PACK Chrudim
UFA Hradec Králové

10.01.2014 | 20:00

4:4
Agromeli Brno
Svarog FC

10.02.2014 | 20:00

6:4
Benago
16.kolo
Helas Brno

17.01.2014 | 20:00

2:1
UFA Hradec Králové
Agromeli Brno

17.01.2014 | 20:00

1:7
Tango Brno
SAT-AN Kladno

17.01.2014 | 20:00

1:3
Sparta Praha
Benago

17.01.2014 | 20:00

6:2
Vysoké Mýto
Indoss Plzeň

17.01.2014 | 20:00

3:5
Slavia Praha
ERA-PACK Chrudim

17.01.2014 | 20:00

5:3
Svarog FC
17.kolo
Sparta Praha

24.01.2014 | 20:00

2:7
Benago
Vysoké Mýto

24.01.2014 | 20:00

1:4
ERA-PACK Chrudim
UFA Hradec Králové

24.01.2014 | 20:30

5:4
Indoss Plzeň
Svarog FC

22.02.2014 | 19:30

3:3
Tango Brno
Helas Brno

24.01.2014 | 19:30

6:5
Agromeli Brno
Slavia Praha

26.01.2014 | 19:30

6:3
SAT-AN Kladno
18.kolo
Benago

14.02.2014 | 20:00

2:5
Slavia Praha
ERA-PACK Chrudim

14.02.2014 | 20:00

5:2
Sparta Praha
Indoss Plzeň

14.02.2014 | 20:00

1:4
Helas Brno
Tango Brno

14.02.2014 | 20:00

7:1
Vysoké Mýto
SAT-AN Kladno

14.02.2014 | 20:00

3:1
UFA Hradec Králové
Agromeli Brno

14.02.2014 | 20:00

4:5
Svarog FC
19.kolo
UFA Hradec Králové

28.02.2014 | 20:00

4:5
Benago
Sparta Praha

28.02.2014 | 20:00

8:4
Tango Brno
Helas Brno

28.02.2014 | 20:00

2:2
SAT-AN Kladno
Indoss Plzeň

28.02.2014 | 20:00

5:8
Agromeli Brno
Slavia Praha

28.02.2014 | 20:00

1:5
ERA-PACK Chrudim
Vysoké Mýto

04.03.2014 | 16:30

2:6
Svarog FC
20.kolo
Agromeli Brno

07.03.2014 | 20:00

4:1
Vysoké Mýto
Svarog FC

07.03.2014 | 20:00

4:3
Sparta Praha
Tango Brno

07.03.2014 | 20:00

9:2
Slavia Praha
ERA-PACK Chrudim

07.03.2014 | 20:00

8:1
UFA Hradec Králové
Benago

07.03.2014 | 20:00

1:1
Helas Brno
SAT-AN Kladno

07.03.2014 | 20:00

3:5
Indoss Plzeň
21.kolo
UFA Hradec Králové

14.03.2014 | 20:00

2:6
Tango Brno
Indoss Plzeň

14.03.2014 | 20:00

1:4
Benago
Helas Brno

14.03.2014 | 20:00

2:5
ERA-PACK Chrudim
Sparta Praha

14.03.2014 | 20:00

4:2
Vysoké Mýto
SAT-AN Kladno

14.03.2014 | 20:00

8:0
Agromeli Brno
Slavia Praha

14.03.2014 | 20:00

3:6
Svarog FC
22.kolo
Agromeli Brno

21.03.2014 | 20:00

1:5
Sparta Praha
Tango Brno

21.03.2014 | 20:00

11:2
Helas Brno
Svarog FC

21.03.2014 | 20:00

10:1
UFA Hradec Králové
ERA-PACK Chrudim

21.03.2014 | 20:00

14:1
Indoss Plzeň
Vysoké Mýto

21.03.2014 | 20:00

2:6
Slavia Praha
Benago

21.03.2014 | 20:00

4:4
SAT-AN Kladno
čtvrtfinále 1.z
Svarog FC

04.04.2014 | 19:00

4:0
Sparta Praha
Tango Brno

04.04.2014 | 19:00

7:3
Helas Brno
ERA-PACK Chrudim

04.04.2014 | 19:00

7:0
Slavia Praha
Benago

04.04.2014 | 19:00

6:3
SAT-AN Kladno
čtvrtfinále 2.z
SAT-AN Kladno

09.04.2014 | 20:00

2:4
Benago
Helas Brno

09.04.2014 | 20:00

2:5
Tango Brno
Sparta Praha

09.04.2014 | 20:00

2:3
Svarog FC
Slavia Praha

09.04.2014 | 20:00

0:8
ERA-PACK Chrudim
čtvrtfinále 3.z
Benago

14.04.2014 | 20:00

4:1
SAT-AN Kladno
ERA-PACK Chrudim

14.04.2014 | 20:00

6:4
Slavia Praha
Svarog FC

14.04.2014 | 20:00

2:1
Sparta Praha
Tango Brno

14.04.2014 | 20:00

6:3
Helas Brno
semifinále 1.z
ERA-PACK Chrudim

27.04.2014 | 18:00

5:2
Benago
Svarog FC

27.04.2014 | 18:00

4:3
Tango Brno
semifinále 2.z
Benago

30.04.2014 | 20:00

3:7
ERA-PACK Chrudim
Tango Brno

30.04.2014 | 20:00

2:4
Svarog FC
semifinále 3.z
ERA-PACK Chrudim

03.05.2014 | 18:00

5:1
Benago
Svarog FC

03.05.2014 | 18:00

2:1
Tango Brno
finále 1.z
ERA-PACK Chrudim

21.05.2014 | 19:00

4:1
Svarog FC
finále 2.z
Svarog FC

23.05.2014 | 20:00

2:4
ERA-PACK Chrudim
finále 3.z
ERA-PACK Chrudim

26.05.2014 | 18:00

4:3
Svarog FC
Semifinále 2
Sparta Praha

01.05.2015 | 18:00

-:-
Svarog FC
8.kolo
Jupíci Libochovice

01.01.1970 | 01:00

-:-
Vito Proboštov
Internatzionale

01.01.1970 | 01:00

-:-
COMBIX ÚL
Třebenice

01.01.1970 | 01:00

-:-
Italové ÚL
FC A. Chomutov

01.01.1970 | 01:00

-:-
Svarog FC
FC Tiradores ÚL

01.01.1970 | 01:00

-:-
Radobýl
Lovosice

01.01.1970 | 01:00

-:-
Gardenline LT
Golden Team UL

01.01.1970 | 01:00

-:-
Rapid ÚL

ligová tabulka

1. ERA-PACK Chrudim 22 129:26 62
2. Interobal Plzeň 22 112:59 52
3. Gardenline LT 22 103:51 46
4. Sparta Praha 22 103:64 46
5. Vysoké Mýto 22 78:77 39
6. Slavia Praha 22 101:81 33
7. Svarog FC 22 99:100 33
8. Helas Brno 22 68:94 24
9. Česká Lípa 22 61:104 18
10. Olympik Mělník 22 72:134 15
11. Jeseník 22 55:123 11
12. Ocel Třinec 22 53:121 10

Kompletní tabulka

CERVA Futsal za život

reklamní předměty

195,- Kč

HRNEK

Keramický hrnek v klubových barvách se znakem FC Balticflora.

Chci koupit

145,- Kč

KLUBOVÁ VLAJEČKA

Klubová vlaječka z PES saténového hedvábí s elegantním efektem lesku. Vlaječka je oboustranná s třásněmi.…

Chci koupit

100,- Kč

MINIDRES VARIANTA A

Minidres futsalového klubu FC Balticflora Teplice (vhodný především do auta). Rozměr 20x18cm. Varianta…

Chci koupit

100,- Kč

MINIDRES VARIANTA B

Minidres futsalového klubu FC Balticflora Teplice (vhodný především do auta). Rozměr 20x18cm. Varianta…

Chci koupit

50,- Kč

NÁRAMEK

Klubový náramek s potiskem FC Balitcflora. Velice oblíbený doplněk u fanoušků i samotných hráčů.

Chci koupit

nejlepší střelci

1Edilson Souza Araujo Nene15

2Jiří Baran14

3David Černý14

4Jean Carlos11

5Martin Kulhánek9

nejlepší nahrávači

1Edilson Souza Araujo Nene16

2David Černý11

3Jean Carlos11

4Lucas Borges10

5Tomáš Künzl7

Nejbližší narozeniny

24/07 Michal Kudrna
A tým - Brankář
(31)

26/07 Jan Konečný
A tým - Útočník
(26)

03/08 Michal Hůla
A tým - Brankář
(20)

11/08 Radek Turišin
Sportovní ředitel
(48)

18/08 Alexandr Sigilin
Trenér brankářů
(44)

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2018 Svarog Futsal Club

x