Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník VARTA futsal ligy 2019/2020
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014, 2014/2015, 2018/2019
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

Tabulka a rozpis sezóny

Tabulka

Mužstvo Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 20 18 1 1 129:23 55
2. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 20 17 1 2 121:47 52
3. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 20 16 2 2 158:53 50
4. Svarog FC Svarog FC 20 14 1 5 107:59 43
5. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 20 13 0 7 109:83 39
6. Helas Brno Helas Brno 20 7 3 10 73:87 24
7. Zlej sen Liberec Zlej sen Liberec 20 5 3 12 63:117 18
8. SK Dynamo PCO České Budějovice SK Dynamo PCO České Budějovice 20 5 2 13 69:123 17
9. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 20 4 4 12 67:103 16
10. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 20 5 1 14 84:127 16
11. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 20 4 0 16 56:104 12
12. FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 20 2 2 16 52:162 8

Rozpis zápasů

Kolo Termín Domácí Hosté Online
1.kolo 05.09.2019 | 18:10 ERA-PACK Chrudim 1:5 Svarog FC
2.kolo 13.09.2019 | 20:00 Svarog FC 11:1 Vysoké Mýto
3.kolo 14.10.2019 | 19:30 Helas Brno 1:4 Svarog FC
4.kolo 04.10.2019 | 20:00 Svarog FC 4:5 Interobal Plzeň
5.kolo 11.10.2019 | 20:30 Olympik Mělník 4:8 Svarog FC
6.kolo 18.10.2019 | 20:00 Svarog FC 8:4 České Budějovice
7.kolo 31.10.2019 | 18:10 Sparta Praha 9:1 Svarog FC
8.kolo 08.11.2019 | 20:00 Svarog FC 7:1 Liberec
9.kolo 15.11.2019 | 20:30 Tango Hodonín 3:5 Svarog FC
10.kolo 22.11.2019 | 20:00 Svarog FC 9:4 Česká Lípa
11.kolo 13.12.2019 | 20:00 Slavia Praha 6:5 Svarog FC
12.kolo 20.12.2019 | 20:00 Svarog FC 2:4 ERA-PACK Chrudim
13.kolo 10.01.2020 | 20:00 Vysoké Mýto 0:3 Svarog FC
14.kolo 11.02.2020 | 20:00 Svarog FC 7:4 Helas Brno
15.kolo 16.01.2020 | 18:00 Interobal Plzeň 3:1 Svarog FC
16.kolo 07.02.2020 | 20:00 Svarog FC 6:2 Olympik Mělník
17.kolo 16.02.2020 | 19:00 České Budějovice 2:5 Svarog FC
18.kolo 05.03.2020 | 19:30 Svarog FC 4:4 Sparta Praha
19.kolo 01.03.2020 | 19:30 Liberec 0:4 Svarog FC
20.kolo 08.03.2020 | 18:00 Svarog FC 8:1 Tango Hodonín
21.kolo 13.03.2020 | 20:00 Česká Lípa -:- Svarog FC
22.kolo 27.03.2020 | 20:00 Svarog FC -:- Slavia Praha

Rozpis kol

1.kolo
ERA-PACK Chrudim

05.09.2019 | 18:10

1:5
Svarog FC
Helas Brno

06.09.2019 | 20:00

2:2
Česká Lípa
Olympik Mělník

06.09.2019 | 20:00

5:6
Liberec
Sparta Praha

05.09.2019 | 20:00

10:2
České Budějovice
Tango Hodonín

06.09.2019 | 20:30

2:9
Interobal Plzeň
Slavia Praha

06.09.2019 | 20:00

5:3
Vysoké Mýto
2.kolo
Svarog FC

13.09.2019 | 20:00

11:1
Vysoké Mýto
Interobal Plzeň

13.09.2019 | 20:00

5:2
Slavia Praha
České Budějovice

15.09.2019 | 19:00

7:2
Tango Hodonín
Liberec

15.09.2019 | 19:30

2:10
Sparta Praha
Česká Lípa

13.09.2019 | 20:30

10:7
Olympik Mělník
ERA-PACK Chrudim

13.09.2019 | 20:00

4:0
Helas Brno
4.kolo
Svarog FC

04.10.2019 | 20:00

4:5
Interobal Plzeň
České Budějovice

06.10.2019 | 19:00

6:3
Vysoké Mýto
Liberec

06.10.2019 | 19:30

5:7
Slavia Praha
Česká Lípa

04.10.2019 | 20:30

11:3
Tango Hodonín
ERA-PACK Chrudim

04.10.2019 | 20:00

5:3
Sparta Praha
Helas Brno

04.10.2019 | 19:30

7:3
Olympik Mělník
5.kolo
Olympik Mělník

11.10.2019 | 20:30

4:8
Svarog FC
Sparta Praha

04.11.2019 | 20:30

12:2
Helas Brno
Tango Hodonín

11.10.2019 | 20:30

0:10
ERA-PACK Chrudim
Slavia Praha

10.10.2019 | 20:00

4:1
Česká Lípa
Vysoké Mýto

11.10.2019 | 20:00

8:2
Liberec
Interobal Plzeň

11.10.2019 | 20:00

11:2
České Budějovice
3.kolo
Helas Brno

14.10.2019 | 19:30

1:4
Svarog FC
Olympik Mělník

20.09.2019 | 20:30

0:13
ERA-PACK Chrudim
Sparta Praha

20.09.2019 | 20:00

5:2
Česká Lípa
Tango Hodonín

22.09.2019 | 19:30

2:4
Liberec
Slavia Praha

20.09.2019 | 20:00

17:0
České Budějovice
Vysoké Mýto

20.09.2019 | 20:00

0:7
Interobal Plzeň
6.kolo
Svarog FC

18.10.2019 | 20:00

8:4
České Budějovice
Liberec

16.10.2019 | 20:00

3:7
Interobal Plzeň
Česká Lípa

25.10.2019 | 20:30

2:3
Vysoké Mýto
ERA-PACK Chrudim

17.10.2019 | 18:10

4:1
Slavia Praha
Helas Brno

18.10.2019 | 19:30

6:2
Tango Hodonín
Olympik Mělník

18.10.2019 | 20:30

2:4
Sparta Praha
7.kolo
Sparta Praha

31.10.2019 | 18:10

9:1
Svarog FC
Tango Hodonín

01.11.2019 | 20:30

9:4
Olympik Mělník
Slavia Praha

01.11.2019 | 20:00

7:6
Helas Brno
Vysoké Mýto

01.11.2019 | 20:00

1:3
ERA-PACK Chrudim
Interobal Plzeň

01.11.2019 | 20:00

7:0
Česká Lípa
České Budějovice

03.11.2019 | 19:00

5:2
Liberec
8.kolo
Svarog FC

08.11.2019 | 20:00

7:1
Liberec
Česká Lípa

08.11.2019 | 20:30

7:6
České Budějovice
ERA-PACK Chrudim

08.11.2019 | 20:00

1:1
Interobal Plzeň
Helas Brno

11.11.2019 | 19:30

5:2
Vysoké Mýto
Olympik Mělník

08.11.2019 | 20:30

4:9
Slavia Praha
Sparta Praha

08.11.2019 | 20:00

13:2
Tango Hodonín
9.kolo
Tango Hodonín

15.11.2019 | 20:30

3:5
Svarog FC
Slavia Praha

15.11.2019 | 20:00

0:9
Sparta Praha
Vysoké Mýto

15.11.2019 | 20:15

3:4
Olympik Mělník
Interobal Plzeň

19.11.2019 | 20:15

2:1
Helas Brno
České Budějovice

17.11.2019 | 19:00

1:7
ERA-PACK Chrudim
Liberec

17.11.2019 | 19:30

3:2
Česká Lípa
10.kolo
Svarog FC

22.11.2019 | 20:00

9:4
Česká Lípa
ERA-PACK Chrudim

22.11.2019 | 20:00

5:0
Liberec
Helas Brno

22.11.2019 | 19:30

8:6
České Budějovice
Olympik Mělník

22.11.2019 | 20:30

5:9
Interobal Plzeň
Sparta Praha

29.11.2019 | 20:00

14:2
Vysoké Mýto
Tango Hodonín

22.11.2019 | 20:30

1:7
Slavia Praha
11.kolo
Slavia Praha

13.12.2019 | 20:00

6:5
Svarog FC
Vysoké Mýto

13.12.2019 | 20:00

10:3
Tango Hodonín
Interobal Plzeň

15.12.2019 | 20:00

2:6
Sparta Praha
České Budějovice

05.12.2019 | 20:15

4:4
Olympik Mělník
Liberec

15.12.2019 | 19:30

2:2
Helas Brno
Česká Lípa

13.12.2019 | 20:30

1:7
ERA-PACK Chrudim
12.kolo
Svarog FC

20.12.2019 | 20:00

2:4
ERA-PACK Chrudim
Česká Lípa

20.12.2019 | 20:30

4:4
Helas Brno
Liberec

22.12.2019 | 19:30

3:9
Olympik Mělník
České Budějovice

21.12.2019 | 19:00

4:4
Sparta Praha
Interobal Plzeň

21.12.2019 | 20:00

13:1
Tango Hodonín
Vysoké Mýto

20.12.2019 | 20:00

5:4
Slavia Praha
13.kolo
Vysoké Mýto

10.01.2020 | 20:00

0:3
Svarog FC
Slavia Praha

10.01.2020 | 20:00

1:7
Interobal Plzeň
Tango Hodonín

09.01.2020 | 18:00

3:1
České Budějovice
Sparta Praha

10.01.2020 | 20:00

11:4
Liberec
Olympik Mělník

10.01.2020 | 20:30

9:3
Česká Lípa
Helas Brno

10.01.2020 | 19:30

1:7
ERA-PACK Chrudim
15.kolo
Interobal Plzeň

16.01.2020 | 18:00

3:1
Svarog FC
Vysoké Mýto

24.01.2020 | 20:00

1:4
České Budějovice
Slavia Praha

24.01.2020 | 20:00

12:3
Liberec
Tango Hodonín

24.01.2020 | 20:30

4:4
Česká Lípa
Sparta Praha

24.01.2020 | 20:00

2:5
ERA-PACK Chrudim
Olympik Mělník

24.01.2020 | 20:30

2:3
Helas Brno
16.kolo
Svarog FC

07.02.2020 | 20:00

6:2
Olympik Mělník
Helas Brno

02.03.2020 | 20:00

4:5
Sparta Praha
ERA-PACK Chrudim

01.03.2020 | 17:00

16:0
Tango Hodonín
Česká Lípa

24.02.2020 | 20:30

2:4
Slavia Praha
Liberec

19.02.2020 | 20:00

4:3
Vysoké Mýto
České Budějovice

09.02.2020 | 19:00

1:6
Interobal Plzeň
14.kolo
Svarog FC

11.02.2020 | 20:00

7:4
Helas Brno
ERA-PACK Chrudim

16.01.2020 | 20:00

11:1
Olympik Mělník
Česká Lípa

17.01.2020 | 20:30

3:8
Sparta Praha
Liberec

17.01.2020 | 19:30

7:7
Tango Hodonín
České Budějovice

19.01.2020 | 19:00

3:7
Slavia Praha
Interobal Plzeň

21.01.2020 | 20:00

7:2
Vysoké Mýto
17.kolo
České Budějovice

16.02.2020 | 19:00

2:5
Svarog FC
Interobal Plzeň

16.02.2020 | 19:00

6:5
Liberec
Vysoké Mýto

10.02.2020 | 19:30

2:4
Česká Lípa
Slavia Praha

14.02.2020 | 20:00

1:2
ERA-PACK Chrudim
Tango Hodonín

18.02.2020 | 20:00

3:7
Helas Brno
Sparta Praha

15.02.2020 | 20:00

7:1
Olympik Mělník
19.kolo
Liberec

01.03.2020 | 19:30

0:4
Svarog FC
České Budějovice

01.03.2020 | 19:00

7:1
Česká Lípa
Interobal Plzeň

27.02.2020 | 18:30

1:7
ERA-PACK Chrudim
Vysoké Mýto

28.02.2020 | 20:00

3:6
Helas Brno
Slavia Praha

28.02.2020 | 20:00

9:4
Olympik Mělník
Tango Hodonín

28.02.2020 | 20:30

4:11
Sparta Praha
18.kolo
Svarog FC

05.03.2020 | 19:30

4:4
Sparta Praha
Olympik Mělník

21.02.2020 | 20:30

9:0
Tango Hodonín
Helas Brno

21.02.2020 | 19:30

3:4
Slavia Praha
ERA-PACK Chrudim

21.02.2020 | 20:00

5:1
Vysoké Mýto
Česká Lípa

21.02.2020 | 20:30

2:7
Interobal Plzeň
Liberec

23.02.2020 | 19:00

5:3
České Budějovice
20.kolo
Svarog FC

08.03.2020 | 18:00

8:1
Tango Hodonín
Sparta Praha

08.03.2020 | 13:30

11:2
Slavia Praha
Olympik Mělník

06.03.2020 | 20:30

5:3
Vysoké Mýto
Helas Brno

05.03.2020 | 19:30

1:6
Interobal Plzeň
ERA-PACK Chrudim

06.03.2020 | 20:00

12:1
České Budějovice
Česká Lípa

06.03.2020 | 20:30

2:2
Liberec
21.kolo
Česká Lípa

13.03.2020 | 20:00

-:-
Svarog FC
Liberec

13.03.2020 | 20:00

-:-
ERA-PACK Chrudim
České Budějovice

13.03.2020 | 20:00

-:-
Helas Brno
Interobal Plzeň

13.03.2020 | 20:00

-:-
Olympik Mělník
Vysoké Mýto

13.03.2020 | 20:00

-:-
Sparta Praha
Slavia Praha

13.03.2020 | 20:00

-:-
Tango Hodonín
22.kolo
Svarog FC

27.03.2020 | 20:00

-:-
Slavia Praha
Tango Hodonín

27.03.2020 | 20:00

-:-
Vysoké Mýto
Sparta Praha

27.03.2020 | 20:00

-:-
Interobal Plzeň
Olympik Mělník

27.03.2020 | 20:00

-:-
České Budějovice
Helas Brno

27.03.2020 | 20:00

-:-
Liberec
ERA-PACK Chrudim

27.03.2020 | 20:00

-:-
Česká Lípa

ligová tabulka

1. Morgan Commando TP 14 99:49 33
2. FK Sambular ÚL 14 102:44 31
3. FC Killers Lovosice 14 62:46 23
4. FC Betis Kadaň B 14 56:74 22
5. Svarog FC 14 64:55 21
6. FC Atletico Chomutov B 14 41:81 13
7. Rapid ÚL B 14 38:67 10
8. FK Baník Meziboří 14 45:91 7

Kompletní tabulka

Futsal za život Varta Futsal Liga

nejlepší střelci

1Jan Konečný16

2Daniel Salák7

3Pavel Klouček7

4Martin Schrenk7

5Jan Horák4

nejlepší nahrávači

1Jan Konečný11

2Martin Schrenk5

3Jan Horák5

4Dominik Valenta5

5Vladislav Mikiska4

Nejbližší narozeniny

07/08 Dominik Valenta
B tým - Univerzál
(30)

11/08 Radek Turišin
Sportovní ředitel
(50)

18/08 Alexandr Sigilin
Trenér brankářů
(46)

22/08 Eloy Alonso
Trenér
(39)

29/08 Tomáš Künzl
A tým - Univerzál
(27)

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2020 Svarog Futsal Club