Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník VARTA futsal ligy 2019/2020
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014, 2014/2015, 2018/2019
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

Tabulka a rozpis sezóny

Tabulka

Mužstvo Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Svarog FC Svarog FC 20 18 0 2 122:51 54
2. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 20 17 0 3 194:48 51
3. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 20 16 2 2 116:27 50
4. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 20 13 3 4 101:59 42
5. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 20 10 1 9 110:62 31
6. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 20 8 2 10 82:129 26
7. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 20 6 1 13 61:108 19
8. Helas Brno Helas Brno 20 5 2 13 56:87 17
9. Bazooka CF Uherské Hradiště Bazooka CF Uherské Hradiště 20 4 2 14 67:102 14
10. Zlej sen Liberec Zlej sen Liberec 20 4 1 15 68:151 13
11. VŠB TU Ostrava VŠB TU Ostrava 20 2 0 18 45:198 6
12. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 0 0 0 0 0:0 0

Rozpis zápasů

Kolo Termín Domácí Hosté Online
1.kolo 07.09.2018 | 20:30 Svarog FC 6:2 Olympik Mělník
2.kolo 17.09.2018 | 19:30 Helas Brno 4:5 Svarog FC
3.kolo 28.09.2018 | 20:30 Svarog FC 7:3 Sparta Praha
4.kolo 06.10.2018 | 15:00 Slavia Praha 2:4 Svarog FC
5.kolo 19.10.2018 | 20:30 Svarog FC 9:3 Liberec
6.kolo 02.11.2018 | 20:30 Svarog FC 3:0 Interobal Plzeň
7.kolo 09.11.2018 | 20:00 Ostrava 3:5 Svarog FC
9.kolo 23.11.2018 | 20:30 Česká Lípa 5:7 Svarog FC
10.kolo 07.12.2018 | 20:30 Svarog FC 5:1 Uherské Hradiště
11.kolo 14.12.2018 | 20:00 ERA-PACK Chrudim 3:1 Svarog FC
12.kolo 04.01.2019 | 20:00 Olympik Mělník 1:9 Svarog FC
13.kolo 11.01.2019 | 20:30 Svarog FC 4:2 Helas Brno
14.kolo 18.01.2019 | 20:10 Sparta Praha 7:1 Svarog FC
15.kolo 25.01.2019 | 20:30 Svarog FC 5:0 Slavia Praha
16.kolo 08.02.2019 | 19:30 Liberec 4:9 Svarog FC
17.kolo 26.02.2019 | 20:10 Interobal Plzeň 4:5 Svarog FC
18.kolo 01.03.2019 | 20:30 Svarog FC 19:2 Ostrava
20.kolo 15.03.2019 | 20:30 Svarog FC 9:1 Česká Lípa
21.kolo 22.03.2019 | 20:00 Uherské Hradiště 3:7 Svarog FC
22.kolo 29.03.2019 | 20:00 Svarog FC 2:1 ERA-PACK Chrudim
čtvrtfinále 03.04.2019 | 20:30 Svarog FC 6:4 Helas Brno
čtvrtfinále 05.04.2019 | 19:30 Helas Brno 0:10 Svarog FC
čtvrtfinále 12.04.2019 | 20:30 Svarog FC 4:3 Helas Brno
semifinále 25.04.2019 | 20:10 Svarog FC 5:3 Slavia Praha
semifinále 05.05.2019 | 20:00 Slavia Praha 4:9 Svarog FC
semifinále 10.05.2019 | 19:00 Svarog FC 4:2 Slavia Praha
finále 24.05.2019 | 19:00 Svarog FC 1:6 Sparta Praha
finále 27.05.2019 | 20:10 Sparta Praha 4:0 Svarog FC
finále 03.06.2019 | 20:10 Svarog FC 0:6 Sparta Praha

Rozpis kol

1.kolo
Sparta Praha

04.09.2018 | 18:10

13:1
Liberec
Slavia Praha

07.09.2018 | 20:00

7:3
Helas Brno
Interobal Plzeň

07.09.2018 | 20:00

4:8
ERA-PACK Chrudim
Ostrava

07.09.2018 | 20:00

1:3
Uherské Hradiště
Svarog FC

07.09.2018 | 20:30

6:2
Olympik Mělník
2.kolo
Sparta Praha

12.10.2018 | 18:10

3:1
Slavia Praha
ERA-PACK Chrudim

14.09.2018 | 20:00

11:2
Ostrava
Olympik Mělník

14.09.2018 | 20:00

4:2
Interobal Plzeň
Liberec

16.09.2018 | 19:30

7:3
Česká Lípa
Helas Brno

17.09.2018 | 19:30

4:5
Svarog FC
3.kolo
Svarog FC

28.09.2018 | 20:30

7:3
Sparta Praha
Interobal Plzeň

28.09.2018 | 21:00

6:2
Helas Brno
Ostrava

28.09.2018 | 20:00

3:4
Olympik Mělník
Česká Lípa

28.09.2018 | 20:30

5:9
Uherské Hradiště
Liberec

28.09.2018 | 19:30

1:10
Slavia Praha
4.kolo
Liberec

05.10.2018 | 19:30

5:5
Uherské Hradiště
ERA-PACK Chrudim

24.09.2018 | 20:00

4:0
Česká Lípa
Helas Brno

05.10.2018 | 19:30

8:2
Ostrava
Sparta Praha

03.10.2018 | 19:30

5:2
Interobal Plzeň
Slavia Praha

06.10.2018 | 15:00

2:4
Svarog FC
5.kolo
Svarog FC

19.10.2018 | 20:30

9:3
Liberec
Interobal Plzeň

15.11.2018 | 20:15

0:4
Slavia Praha
Česká Lípa

19.10.2018 | 20:30

4:3
Olympik Mělník
Uherské Hradiště

19.10.2018 | 20:00

1:4
ERA-PACK Chrudim
Sparta Praha

19.10.2018 | 20:30

26:2
Ostrava
6.kolo
Liberec

02.11.2018 | 20:30

1:12
ERA-PACK Chrudim
Olympik Mělník

02.11.2018 | 20:30

6:5
Uherské Hradiště
Helas Brno

02.11.2018 | 19:30

5:1
Česká Lípa
Slavia Praha

03.11.2018 | 15:00

10:2
Ostrava
Svarog FC

02.11.2018 | 20:30

3:0
Interobal Plzeň
7.kolo
Interobal Plzeň

09.11.2018 | 20:00

11:4
Liberec
Ostrava

09.11.2018 | 20:00

3:5
Svarog FC
Česká Lípa

09.11.2018 | 20:30

0:9
Sparta Praha
Uherské Hradiště

09.11.2018 | 20:00

1:1
Helas Brno
ERA-PACK Chrudim

09.11.2018 | 20:00

9:0
Olympik Mělník
8.kolo
Liberec

16.11.2018 | 19:30

5:7
Olympik Mělník
Helas Brno

07.01.2019 | 20:00

0:4
ERA-PACK Chrudim
Slavia Praha

17.11.2018 | 13:00

3:2
Česká Lípa
Interobal Plzeň

19.11.2018 | 19:30

12:0
Ostrava
Uherské Hradiště

16.11.2018 | 20:00

3:9
Sparta Praha
9.kolo
Česká Lípa

23.11.2018 | 20:30

5:7
Svarog FC
Uherské Hradiště

23.11.2018 | 20:00

2:4
Slavia Praha
ERA-PACK Chrudim

22.11.2018 | 18:10

3:2
Sparta Praha
Olympik Mělník

23.11.2018 | 20:30

2:4
Helas Brno
Liberec

23.11.2018 | 19:30

10:5
Ostrava
10.kolo
Liberec

07.12.2018 | 19:30

5:1
Helas Brno
Slavia Praha

12.02.2019 | 19:30

2:2
ERA-PACK Chrudim
Svarog FC

07.12.2018 | 20:30

5:1
Uherské Hradiště
Interobal Plzeň

07.12.2018 | 20:00

7:0
Česká Lípa
Olympik Mělník

07.12.2018 | 20:30

7:5
Sparta Praha
11.kolo
Česká Lípa

14.12.2018 | 20:30

6:4
Ostrava
Uherské Hradiště

14.12.2018 | 20:00

7:5
Interobal Plzeň
ERA-PACK Chrudim

14.12.2018 | 20:00

3:1
Svarog FC
Olympik Mělník

14.12.2018 | 20:30

4:8
Slavia Praha
Helas Brno

04.02.2019 | 20:00

1:4
Sparta Praha
12.kolo
Liberec

04.01.2019 | 20:30

2:12
Sparta Praha
Helas Brno

27.11.2018 | 20:15

1:3
Slavia Praha
Olympik Mělník

04.01.2019 | 20:00

1:9
Svarog FC
ERA-PACK Chrudim

04.01.2019 | 20:00

3:1
Interobal Plzeň
Uherské Hradiště

21.12.2018 | 20:00

10:2
Ostrava
13.kolo
Česká Lípa

27.12.2018 | 18:00

2:1
Liberec
Ostrava

11.01.2019 | 20:00

2:11
ERA-PACK Chrudim
Interobal Plzeň

11.01.2019 | 20:00

14:0
Olympik Mělník
Svarog FC

11.01.2019 | 20:30

4:2
Helas Brno
Slavia Praha

12.01.2019 | 15:00

2:5
Sparta Praha
14.kolo
Sparta Praha

18.01.2019 | 20:10

7:1
Svarog FC
Helas Brno

18.01.2019 | 19:30

1:9
Interobal Plzeň
Olympik Mělník

18.01.2019 | 20:00

9:1
Ostrava
Uherské Hradiště

18.01.2019 | 20:00

3:6
Česká Lípa
Slavia Praha

19.01.2019 | 15:00

9:2
Liberec
15.kolo
Uherské Hradiště

25.01.2019 | 20:30

2:4
Liberec
Česká Lípa

25.01.2019 | 20:30

2:7
ERA-PACK Chrudim
Ostrava

25.01.2019 | 20:00

4:3
Helas Brno
Interobal Plzeň

25.01.2019 | 20:00

4:5
Sparta Praha
Svarog FC

25.01.2019 | 20:30

5:0
Slavia Praha
16.kolo
Liberec

08.02.2019 | 19:30

4:9
Svarog FC
Slavia Praha

09.02.2019 | 15:00

3:3
Interobal Plzeň
Olympik Mělník

08.02.2019 | 20:30

3:3
Česká Lípa
ERA-PACK Chrudim

18.02.2019 | 17:00

6:0
Uherské Hradiště
Ostrava

08.02.2019 | 20:00

2:26
Sparta Praha
17.kolo
ERA-PACK Chrudim

22.02.2019 | 20:00

13:0
Liberec
Uherské Hradiště

22.02.2019 | 20:00

4:7
Olympik Mělník
Česká Lípa

22.02.2019 | 20:30

3:2
Helas Brno
Ostrava

22.02.2019 | 20:00

2:6
Slavia Praha
Interobal Plzeň

26.02.2019 | 20:10

4:5
Svarog FC
18.kolo
Liberec

01.03.2019 | 20:30

2:10
Interobal Plzeň
Svarog FC

01.03.2019 | 20:30

19:2
Ostrava
Sparta Praha

27.02.2019 | 19:30

11:0
Česká Lípa
Helas Brno

20.02.2019 | 19:30

2:0
Uherské Hradiště
Olympik Mělník

01.03.2019 | 20:00

1:6
ERA-PACK Chrudim
19.kolo
Olympik Mělník

08.03.2019 | 20:00

6:5
Liberec
ERA-PACK Chrudim

08.03.2019 | 20:00

4:0
Helas Brno
Česká Lípa

06.03.2019 | 17:10

4:7
Slavia Praha
Ostrava

08.03.2019 | 20:00

1:4
Interobal Plzeň
Sparta Praha

08.03.2019 | 20:30

9:0
Uherské Hradiště
20.kolo
Svarog FC

15.03.2019 | 20:30

9:1
Česká Lípa
Slavia Praha

15.03.2019 | 20:00

8:5
Uherské Hradiště
Sparta Praha

15.03.2019 | 20:30

3:2
ERA-PACK Chrudim
Helas Brno

15.03.2019 | 19:30

5:5
Olympik Mělník
Ostrava

15.03.2019 | 20:00

4:3
Liberec
21.kolo
Helas Brno

22.03.2019 | 20:00

8:3
Liberec
ERA-PACK Chrudim

12.03.2019 | 20:15

3:3
Slavia Praha
Uherské Hradiště

22.03.2019 | 20:00

3:7
Svarog FC
Česká Lípa

22.03.2019 | 20:00

2:6
Interobal Plzeň
Sparta Praha

27.03.2019 | 20:15

22:5
Olympik Mělník
22.kolo
Ostrava

29.03.2019 | 20:00

1:12
Česká Lípa
Interobal Plzeň

29.03.2019 | 20:00

6:3
Uherské Hradiště
Svarog FC

29.03.2019 | 20:00

2:1
ERA-PACK Chrudim
Slavia Praha

29.03.2019 | 20:00

9:6
Olympik Mělník
Sparta Praha

29.03.2019 | 20:00

15:3
Helas Brno
čtvrtfinále
Svarog FC

03.04.2019 | 20:30

6:4
Helas Brno
Helas Brno

05.04.2019 | 19:30

0:10
Svarog FC
Svarog FC

12.04.2019 | 20:30

4:3
Helas Brno
semifinále
Svarog FC

25.04.2019 | 20:10

5:3
Slavia Praha
Slavia Praha

05.05.2019 | 20:00

4:9
Svarog FC
Svarog FC

10.05.2019 | 19:00

4:2
Slavia Praha
finále
Svarog FC

24.05.2019 | 19:00

1:6
Sparta Praha
Sparta Praha

27.05.2019 | 20:10

4:0
Svarog FC
Svarog FC

03.06.2019 | 20:10

0:6
Sparta Praha

ligová tabulka

1. Morgan Commando TP 14 99:49 33
2. FK Sambular ÚL 14 102:44 31
3. FC Killers Lovosice 14 62:46 23
4. FC Betis Kadaň B 14 56:74 22
5. Svarog FC 14 64:55 21
6. FC Atletico Chomutov B 14 41:81 13
7. Rapid ÚL B 14 38:67 10
8. FK Baník Meziboří 14 45:91 7

Kompletní tabulka

Futsal za život Varta Futsal Liga

nejlepší střelci

1Jan Konečný16

2Daniel Salák7

3Pavel Klouček7

4Martin Schrenk7

5Jan Horák4

nejlepší nahrávači

1Jan Konečný11

2Martin Schrenk5

3Jan Horák5

4Dominik Valenta5

5Vladislav Mikiska4

Nejbližší narozeniny

07/08 Dominik Valenta
B tým - Univerzál
(30)

11/08 Radek Turišin
Sportovní ředitel
(50)

18/08 Alexandr Sigilin
Trenér brankářů
(46)

22/08 Eloy Alonso
Trenér
(39)

29/08 Tomáš Künzl
A tým - Univerzál
(27)

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2020 Svarog Futsal Club