Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník VARTA futsal ligy 2018/2019
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014, 2014/2015
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

Tabulka a rozpis sezóny

Tabulka

Mužstvo Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 4 0 0 25:7 12
2. Svarog FC Svarog FC 4 4 0 0 22:11 12
3. Bazooka CF Uherské Hradiště Bazooka CF Uherské Hradiště 4 3 1 0 21:13 10
4. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 3 0 1 24:11 9
5. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 4 2 0 2 20:11 6
6. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 4 2 0 2 13:16 6
7. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 4 1 1 2 10:11 4
8. Zlej sen Liberec Zlej sen Liberec 4 1 1 2 14:31 4
9. Helas Brno Helas Brno 4 1 0 3 17:20 3
10. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 4 1 0 3 14:19 3
11. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 4 0 1 3 10:22 1
12. VŠB TU Ostrava VŠB TU Ostrava 4 0 0 4 8:26 0

Rozpis zápasů

Kolo Termín Domácí Hosté Online
1.kolo 07.09.2018 | 20:30 Svarog FC 6:2 Olympik Mělník
2.kolo 17.09.2018 | 19:30 Helas Brno 4:5 Svarog FC
3.kolo 28.09.2018 | 20:30 Svarog FC 7:3 Sparta Praha
4.kolo 06.10.2018 | 15:00 Slavia Praha 2:4 Svarog FC
5.kolo 19.10.2018 | 20:30 Svarog FC -:- Liberec
6.kolo 02.11.2018 | 20:30 Svarog FC -:- Interobal Plzeň
7.kolo 09.11.2018 | 20:00 Ostrava -:- Svarog FC
8.kolo 16.11.2018 | 20:30 Svarog FC -:- Gardenline LT
9.kolo 23.11.2018 | 20:30 Česká Lípa -:- Svarog FC
10.kolo 07.12.2018 | 20:30 Svarog FC -:- Uherské Hradiště
11.kolo 14.12.2018 | 20:00 ERA-PACK Chrudim -:- Svarog FC
12.kolo 04.01.2019 | 20:30 Olympik Mělník -:- Svarog FC
13.kolo 11.01.2019 | 20:30 Svarog FC -:- Helas Brno
14.kolo 18.01.2019 | 20:30 Sparta Praha -:- Svarog FC
15.kolo 25.01.2019 | 20:30 Svarog FC -:- Slavia Praha
16.kolo 08.02.2019 | 19:30 Liberec -:- Svarog FC
17.kolo 22.02.2019 | 20:00 Interobal Plzeň -:- Svarog FC
18.kolo 01.03.2019 | 20:30 Svarog FC -:- Ostrava
19.kolo 08.03.2019 | 20:00 Gardenline LT -:- Svarog FC
20.kolo 15.03.2019 | 20:30 Svarog FC -:- Česká Lípa
21.kolo 22.03.2019 | 20:00 Uherské Hradiště -:- Svarog FC
22.kolo 29.03.2019 | 20:00 Svarog FC -:- ERA-PACK Chrudim

Rozpis kol

1.kolo
Sparta Praha

04.09.2018 | 18:10

13:1
Liberec
Slavia Praha

07.09.2018 | 20:00

7:3
Helas Brno
Interobal Plzeň

07.09.2018 | 20:00

4:8
ERA-PACK Chrudim
Ostrava

07.09.2018 | 20:00

1:3
Uherské Hradiště
Gardenline LT

07.09.2018 | 20:00

-:-
Česká Lípa
Svarog FC

07.09.2018 | 20:30

6:2
Olympik Mělník
Česká Lípa

06.09.2018 | 20:30

2:2
Gardenline LT
2.kolo
Sparta Praha

12.10.2018 | 18:10

3:1
Slavia Praha
Uherské Hradiště

14.09.2018 | 20:00

4:2
Gardenline LT
ERA-PACK Chrudim

14.09.2018 | 20:00

11:2
Ostrava
Olympik Mělník

14.09.2018 | 20:00

4:2
Interobal Plzeň
Liberec

16.09.2018 | 19:30

7:3
Česká Lípa
Helas Brno

17.09.2018 | 19:30

4:5
Svarog FC
3.kolo
Svarog FC

28.09.2018 | 20:30

7:3
Sparta Praha
Interobal Plzeň

28.09.2018 | 21:00

6:2
Helas Brno
Ostrava

28.09.2018 | 20:00

3:4
Olympik Mělník
Gardenline LT

18.09.2018 | 18:10

1:2
ERA-PACK Chrudim
Česká Lípa

28.09.2018 | 20:30

5:9
Uherské Hradiště
Liberec

28.09.2018 | 19:30

1:10
Slavia Praha
4.kolo
Liberec

05.10.2018 | 19:30

5:5
Uherské Hradiště
ERA-PACK Chrudim

24.09.2018 | 20:00

4:0
Česká Lípa
Olympik Mělník

05.10.2018 | 20:30

3:5
Gardenline LT
Helas Brno

05.10.2018 | 19:30

8:2
Ostrava
Sparta Praha

03.10.2018 | 19:30

5:2
Interobal Plzeň
Slavia Praha

06.10.2018 | 15:00

2:4
Svarog FC
5.kolo
Svarog FC

19.10.2018 | 20:30

-:-
Liberec
Interobal Plzeň

15.11.2018 | 20:15

-:-
Slavia Praha
Gardenline LT

19.10.2018 | 20:00

-:-
Helas Brno
Česká Lípa

19.10.2018 | 20:30

-:-
Olympik Mělník
Uherské Hradiště

19.10.2018 | 20:00

-:-
ERA-PACK Chrudim
Ostrava

19.10.2018 | 20:00

-:-
Sparta Praha
6.kolo
Liberec

02.11.2018 | 20:30

-:-
ERA-PACK Chrudim
Olympik Mělník

02.11.2018 | 20:30

-:-
Uherské Hradiště
Helas Brno

02.11.2018 | 19:30

-:-
Česká Lípa
Sparta Praha

02.11.2018 | 20:30

-:-
Gardenline LT
Slavia Praha

03.11.2018 | 15:00

-:-
Ostrava
Svarog FC

02.11.2018 | 20:30

-:-
Interobal Plzeň
7.kolo
Interobal Plzeň

09.11.2018 | 20:00

-:-
Liberec
Ostrava

09.11.2018 | 20:00

-:-
Svarog FC
Gardenline LT

09.11.2018 | 20:00

-:-
Slavia Praha
Česká Lípa

09.11.2018 | 20:30

-:-
Sparta Praha
Uherské Hradiště

09.11.2018 | 20:00

-:-
Helas Brno
ERA-PACK Chrudim

09.11.2018 | 20:00

-:-
Olympik Mělník
8.kolo
Liberec

16.11.2018 | 19:30

-:-
Olympik Mělník
Helas Brno

19.11.2018 | 19:30

-:-
ERA-PACK Chrudim
Slavia Praha

17.11.2018 | 15:00

-:-
Česká Lípa
Svarog FC

16.11.2018 | 20:30

-:-
Gardenline LT
Interobal Plzeň

16.11.2018 | 20:00

-:-
Ostrava
Uherské Hradiště

16.11.2018 | 20:00

-:-
Sparta Praha
9.kolo
Gardenline LT

23.11.2018 | 20:00

-:-
Interobal Plzeň
Česká Lípa

23.11.2018 | 20:30

-:-
Svarog FC
Uherské Hradiště

23.11.2018 | 20:00

-:-
Slavia Praha
ERA-PACK Chrudim

22.11.2018 | 18:10

-:-
Sparta Praha
Olympik Mělník

23.11.2018 | 20:30

-:-
Helas Brno
Liberec

23.11.2018 | 19:30

-:-
Ostrava
10.kolo
Liberec

07.12.2018 | 19:30

-:-
Helas Brno
Slavia Praha

06.12.2018 | 20:00

-:-
ERA-PACK Chrudim
Svarog FC

07.12.2018 | 20:30

-:-
Uherské Hradiště
Interobal Plzeň

07.12.2018 | 20:00

-:-
Česká Lípa
Ostrava

07.12.2018 | 20:00

-:-
Gardenline LT
Olympik Mělník

07.12.2018 | 20:30

-:-
Sparta Praha
11.kolo
Gardenline LT

14.12.2018 | 20:00

-:-
Liberec
Česká Lípa

14.12.2018 | 20:30

-:-
Ostrava
Uherské Hradiště

14.12.2018 | 20:00

-:-
Interobal Plzeň
ERA-PACK Chrudim

14.12.2018 | 20:00

-:-
Svarog FC
Olympik Mělník

14.12.2018 | 20:30

-:-
Slavia Praha
Helas Brno

17.12.2018 | 19:30

-:-
Sparta Praha
12.kolo
Liberec

04.01.2019 | 20:30

-:-
Sparta Praha
Helas Brno

04.01.2019 | 19:30

-:-
Slavia Praha
Olympik Mělník

04.01.2019 | 20:30

-:-
Svarog FC
ERA-PACK Chrudim

04.01.2019 | 20:00

-:-
Interobal Plzeň
Uherské Hradiště

21.12.2018 | 20:00

-:-
Ostrava
Gardenline LT

04.01.2019 | 20:30

-:-
Česká Lípa
13.kolo
Česká Lípa

11.01.2019 | 20:30

-:-
Liberec
Gardenline LT

11.01.2019 | 20:00

-:-
Uherské Hradiště
Ostrava

11.01.2019 | 20:00

-:-
ERA-PACK Chrudim
Interobal Plzeň

11.01.2019 | 20:00

-:-
Olympik Mělník
Svarog FC

11.01.2019 | 20:30

-:-
Helas Brno
Slavia Praha

12.01.2019 | 15:00

-:-
Sparta Praha
14.kolo
Sparta Praha

18.01.2019 | 20:30

-:-
Svarog FC
Helas Brno

18.01.2019 | 19:30

-:-
Interobal Plzeň
Olympik Mělník

18.01.2019 | 20:00

-:-
Ostrava
ERA-PACK Chrudim

18.01.2019 | 20:00

-:-
Gardenline LT
Uherské Hradiště

18.01.2019 | 20:00

-:-
Česká Lípa
Slavia Praha

19.01.2019 | 15:00

-:-
Liberec
15.kolo
Uherské Hradiště

25.01.2019 | 20:00

-:-
Liberec
Česká Lípa

25.01.2019 | 20:30

-:-
ERA-PACK Chrudim
Gardenline LT

25.01.2019 | 20:00

-:-
Olympik Mělník
Ostrava

25.01.2019 | 20:00

-:-
Helas Brno
Interobal Plzeň

25.01.2019 | 20:00

-:-
Sparta Praha
Svarog FC

25.01.2019 | 20:30

-:-
Slavia Praha
16.kolo
Liberec

08.02.2019 | 19:30

-:-
Svarog FC
Slavia Praha

09.02.2019 | 15:00

-:-
Interobal Plzeň
Helas Brno

10.02.2019 | 10:30

-:-
Gardenline LT
Olympik Mělník

08.02.2019 | 20:30

-:-
Česká Lípa
ERA-PACK Chrudim

08.02.2019 | 20:00

-:-
Uherské Hradiště
Ostrava

08.02.2019 | 20:00

-:-
Sparta Praha
17.kolo
ERA-PACK Chrudim

22.02.2019 | 20:00

-:-
Liberec
Uherské Hradiště

22.02.2019 | 20:00

-:-
Olympik Mělník
Česká Lípa

22.02.2019 | 20:30

-:-
Helas Brno
Gardenline LT

22.02.2019 | 20:00

-:-
Sparta Praha
Ostrava

22.02.2019 | 20:00

-:-
Slavia Praha
Interobal Plzeň

22.02.2019 | 20:00

-:-
Svarog FC
18.kolo
Liberec

01.03.2019 | 20:30

-:-
Interobal Plzeň
Svarog FC

01.03.2019 | 20:30

-:-
Ostrava
Slavia Praha

02.03.2019 | 15:00

-:-
Gardenline LT
Sparta Praha

27.02.2019 | 19:30

-:-
Česká Lípa
Helas Brno

01.03.2019 | 19:30

-:-
Uherské Hradiště
Olympik Mělník

01.03.2019 | 20:30

-:-
ERA-PACK Chrudim
19.kolo
Olympik Mělník

08.03.2019 | 20:30

-:-
Liberec
ERA-PACK Chrudim

08.03.2019 | 20:00

-:-
Helas Brno
Česká Lípa

08.03.2019 | 20:30

-:-
Slavia Praha
Gardenline LT

08.03.2019 | 20:00

-:-
Svarog FC
Ostrava

08.03.2019 | 20:00

-:-
Interobal Plzeň
Sparta Praha

08.03.2019 | 20:30

-:-
Uherské Hradiště
20.kolo
Interobal Plzeň

13.03.2019 | 19:00

-:-
Gardenline LT
Svarog FC

15.03.2019 | 20:30

-:-
Česká Lípa
Slavia Praha

15.03.2019 | 20:00

-:-
Uherské Hradiště
Sparta Praha

15.03.2019 | 20:30

-:-
ERA-PACK Chrudim
Helas Brno

15.03.2019 | 19:30

-:-
Olympik Mělník
Ostrava

15.03.2019 | 20:00

-:-
Liberec
21.kolo
Helas Brno

22.03.2019 | 20:00

-:-
Liberec
ERA-PACK Chrudim

22.03.2019 | 20:00

-:-
Slavia Praha
Uherské Hradiště

22.03.2019 | 20:00

-:-
Svarog FC
Česká Lípa

22.03.2019 | 20:00

-:-
Interobal Plzeň
Gardenline LT

22.03.2019 | 20:00

-:-
Ostrava
Sparta Praha

22.03.2019 | 20:00

-:-
Olympik Mělník
22.kolo
Liberec

29.03.2019 | 20:00

-:-
Gardenline LT
Ostrava

29.03.2019 | 20:00

-:-
Česká Lípa
Interobal Plzeň

29.03.2019 | 20:00

-:-
Uherské Hradiště
Svarog FC

29.03.2019 | 20:00

-:-
ERA-PACK Chrudim
Slavia Praha

29.03.2019 | 20:00

-:-
Olympik Mělník
Sparta Praha

29.03.2019 | 20:00

-:-
Helas Brno

ligová tabulka

1. ERA-PACK Chrudim 4 25:7 12
2. Svarog FC 4 22:11 12
3. Uherské Hradiště 4 21:13 10
4. Sparta Praha 4 24:11 9
5. Slavia Praha 4 20:11 6
6. Olympik Mělník 4 13:16 6
7. Gardenline LT 4 10:11 4
8. Liberec 4 14:31 4
9. Helas Brno 4 17:20 3
10. Interobal Plzeň 4 14:19 3
11. Česká Lípa 4 10:22 1
12. Ostrava 4 8:26 0

Kompletní tabulka

Futsal za život Varta Futsal Liga

reklamní předměty

195,- Kč

HRNEK

Keramický hrnek v klubových barvách se znakem Svarog FC. 

Chci koupit

145,- Kč

KLUBOVÁ VLAJEČKA

Klubová vlaječka z PES saténového hedvábí s elegantním efektem lesku. Vlaječka je oboustranná s třásněmi.…

Chci koupit

100,- Kč

MINIDRES VARIANTA A

Minidres futsalového klubu Svarog FC Teplice (vhodný především do auta). Rozměr 20x18cm. Varianta červená.

Chci koupit

100,- Kč

MINIDRES VARIANTA B

Minidres futsalového klubu Svarog FC Teplice (vhodný především do auta). Rozměr 20x18cm. Varianta černá.

Chci koupit

50,- Kč

NÁRAMEK

Klubový náramek s potiskem Svarog FC. Velice oblíbený doplněk u fanoušků i samotných hráčů.

Chci koupit

nejlepší střelci

1Jiří Baran4

2David Černý4

3Edilson Souza Araujo Nene3

4Claudio Sampaio3

5 Jeronimo2

nejlepší nahrávači

1David Černý3

2Claudio Sampaio3

3 Jeronimo3

4Tomáš Vobořil3

5Joao Jairo 2

Nejbližší narozeniny

23/10 Edilson Souza Araujo Nene
A tým - Útočník
(35)

25/10 Jiří Soukup
B tým - Univerzál
(39)

25/10 Martina Oliveriusová
Sportovní redaktor
(24)

29/10 Lukáš Soukup
B tým - Brankář
(17)

10/12 David Černý
A tým - Útočník
(23)

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2018 Svarog Futsal Club

x