Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník 1.FUTSAL ligy 2017/2018
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

Tabulka a rozpis sezóny

Tabulka

Mužstvo Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 3 0 0 15:5 9
2. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 3 2 1 0 13:7 7
3. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 3 2 1 0 13:10 7
4. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 3 2 0 1 14:9 6
5. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 3 2 0 1 13:9 6
6. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 3 1 1 1 11:11 4
7. Svarog FC Svarog FC 3 2 0 1 13:6 3
8. AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 3 1 0 2 5:9 3
9. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 3 1 0 2 5:10 3
10. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 3 0 1 2 9:12 1
11. Helas Brno Helas Brno 3 0 0 3 6:14 0
12. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 3 0 0 3 5:20 0

Rozpis zápasů

Kolo Termín Domácí Hosté Online
1.kolo 01.09.2017 | 20:00 Gardenline LT 5:1 Svarog FC
2.kolo 08.09.2017 | 20:30 Svarog FC 9:0 Ocel Třinec
3.kolo 15.09.2017 | 20:00 Jeseník 1:3 Svarog FC
4.kolo 29.09.2017 | 20:00 Svarog FC -:- Helas Brno
5.kolo 06.10.2017 | 20:00 Vysoké Mýto -:- Svarog FC
6.kolo 20.10.2017 | 20:00 Svarog FC -:- Olympik Mělník
7.kolo 27.10.2017 | 20:00 ERA-PACK Chrudim -:- Svarog FC
8.kolo 03.11.2017 | 20:00 Slavia Praha -:- Svarog FC
9.kolo 10.11.2017 | 20:00 Svarog FC -:- Interobal Plzeň
10.kolo 17.11.2017 | 20:30 Česká Lípa -:- Svarog FC
10.kolo 17.11.2017 | 20:00 Česká Lípa -:- Svarog FC
11.kolo 24.11.2017 | 20:00 Svarog FC -:- Sparta Praha
12.kolo 08.12.2017 | 20:00 Svarog FC -:- Gardenline LT
13.kolo 15.12.2017 | 20:00 Ocel Třinec -:- Svarog FC
14.kolo 29.12.2017 | 20:00 Svarog FC -:- Jeseník
15.kolo 05.01.2018 | 19:30 Helas Brno -:- Svarog FC
16.kolo 12.01.2018 | 20:00 Svarog FC -:- Vysoké Mýto
17.kolo 19.01.2018 | 20:00 Olympik Mělník -:- Svarog FC
18.kolo 26.01.2018 | 20:00 Svarog FC -:- ERA-PACK Chrudim
19.kolo 16.02.2018 | 20:00 Svarog FC -:- Slavia Praha
20.kolo 23.02.2018 | 20:00 Interobal Plzeň -:- Svarog FC
21.kolo 02.03.2018 | 20:00 Svarog FC -:- Česká Lípa
22.kolo 09.03.2018 | 20:00 Sparta Praha -:- Svarog FC

Rozpis kol

1.kolo
Česká Lípa

02.09.2017 | 20:30

3:5
Slavia Praha
Sparta Praha

05.09.2017 | 20:30

4:4
Interobal Plzeň
Gardenline LT

01.09.2017 | 20:00

5:1
Svarog FC
Ocel Třinec

20.09.2017 | 20:00

3:7
ERA-PACK Chrudim
Jeseník

01.09.2017 | 20:00

3:1
Olympik Mělník
Vysoké Mýto

01.09.2017 | 20:00

8:3
Helas Brno
2.kolo
Slavia Praha

08.09.2017 | 20:00

5:1
Vysoké Mýto
Olympik Mělník

08.09.2017 | 20:00

3:2
Helas Brno
ERA-PACK Chrudim

08.09.2017 | 20:00

5:1
Jeseník
Interobal Plzeň

08.09.2017 | 20:00

3:5
Gardenline LT
Svarog FC

08.09.2017 | 20:30

9:0
Ocel Třinec
Česká Lípa

08.09.2017 | 20:30

3:4
Sparta Praha
3.kolo
Sparta Praha

15.09.2017 | 20:30

5:3
Slavia Praha
Gardenline LT

15.09.2017 | 20:30

3:3
Česká Lípa
Ocel Třinec

15.09.2017 | 20:00

2:4
Interobal Plzeň
Jeseník

15.09.2017 | 20:00

1:3
Svarog FC
Helas Brno

18.09.2017 | 20:00

1:3
ERA-PACK Chrudim
Vysoké Mýto

15.09.2017 | 20:00

5:1
Olympik Mělník
4.kolo
Slavia Praha

29.09.2017 | 20:00

-:-
Olympik Mělník
ERA-PACK Chrudim

29.09.2017 | 20:00

-:-
Vysoké Mýto
Svarog FC

29.09.2017 | 20:00

-:-
Helas Brno
Interobal Plzeň

29.09.2017 | 20:00

-:-
Jeseník
Česká Lípa

29.09.2017 | 20:30

-:-
Ocel Třinec
Sparta Praha

01.10.2017 | 20:00

-:-
Gardenline LT
5.kolo
Gardenline LT

03.10.2017 | 18:00

-:-
Slavia Praha
Ocel Třinec

06.10.2017 | 20:00

-:-
Sparta Praha
Jeseník

06.10.2017 | 20:00

-:-
Česká Lípa
Helas Brno

06.10.2017 | 19:30

-:-
Interobal Plzeň
Vysoké Mýto

06.10.2017 | 20:00

-:-
Svarog FC
Olympik Mělník

06.10.2017 | 20:00

-:-
ERA-PACK Chrudim
6.kolo
Slavia Praha

20.10.2017 | 20:00

-:-
ERA-PACK Chrudim
Svarog FC

20.10.2017 | 20:00

-:-
Olympik Mělník
Interobal Plzeň

20.10.2017 | 20:00

-:-
Vysoké Mýto
Česká Lípa

20.10.2017 | 20:30

-:-
Helas Brno
Sparta Praha

20.10.2017 | 20:30

-:-
Jeseník
Gardenline LT

20.10.2017 | 20:30

-:-
Ocel Třinec
7.kolo
Ocel Třinec

27.10.2017 | 20:00

-:-
Slavia Praha
Jeseník

27.10.2017 | 20:00

-:-
Gardenline LT
Helas Brno

27.10.2017 | 19:30

-:-
Sparta Praha
Vysoké Mýto

27.10.2017 | 20:00

-:-
Česká Lípa
Olympik Mělník

27.10.2017 | 20:00

-:-
Interobal Plzeň
ERA-PACK Chrudim

27.10.2017 | 20:00

-:-
Svarog FC
8.kolo
Slavia Praha

03.11.2017 | 20:00

-:-
Svarog FC
Interobal Plzeň

03.11.2017 | 20:00

-:-
ERA-PACK Chrudim
Česká Lípa

03.11.2017 | 20:30

-:-
Olympik Mělník
Sparta Praha

03.11.2017 | 20:30

-:-
Vysoké Mýto
Gardenline LT

03.11.2017 | 20:30

-:-
Helas Brno
Ocel Třinec

03.11.2017 | 20:00

-:-
Jeseník
9.kolo
Jeseník

10.11.2017 | 20:00

-:-
Slavia Praha
Helas Brno

10.11.2017 | 19:30

-:-
Ocel Třinec
Vysoké Mýto

10.11.2017 | 20:00

-:-
Gardenline LT
Olympik Mělník

10.11.2017 | 20:00

-:-
Sparta Praha
ERA-PACK Chrudim

10.11.2017 | 20:00

-:-
Česká Lípa
Svarog FC

10.11.2017 | 20:00

-:-
Interobal Plzeň
10.kolo
Slavia Praha

18.11.2017 | 13:30

-:-
Interobal Plzeň
Česká Lípa

17.11.2017 | 20:30

-:-
Svarog FC
Sparta Praha

19.11.2017 | 20:00

-:-
ERA-PACK Chrudim
Gardenline LT

17.11.2017 | 20:30

-:-
Olympik Mělník
Ocel Třinec

17.11.2017 | 20:00

-:-
Vysoké Mýto
Jeseník

17.11.2017 | 20:00

-:-
Helas Brno
Slavia Praha

17.11.2017 | 20:00

-:-
Interobal Plzeň
Česká Lípa

17.11.2017 | 20:00

-:-
Svarog FC
Sparta Praha

17.11.2017 | 20:00

-:-
ERA-PACK Chrudim
Gardenline LT

17.11.2017 | 20:00

-:-
Olympik Mělník
Ocel Třinec

17.11.2017 | 20:00

-:-
Vysoké Mýto
Jeseník

17.11.2017 | 20:00

-:-
Helas Brno
11.kolo
Helas Brno

24.11.2017 | 19:30

-:-
Slavia Praha
Vysoké Mýto

24.11.2017 | 20:00

-:-
Jeseník
Olympik Mělník

24.11.2017 | 20:00

-:-
Ocel Třinec
ERA-PACK Chrudim

24.11.2017 | 20:00

-:-
Gardenline LT
Svarog FC

24.11.2017 | 20:00

-:-
Sparta Praha
Interobal Plzeň

24.11.2017 | 20:00

-:-
Česká Lípa
12.kolo
Slavia Praha

06.12.2017 | 19:30

-:-
Česká Lípa
Interobal Plzeň

08.12.2017 | 20:00

-:-
Sparta Praha
Svarog FC

08.12.2017 | 20:00

-:-
Gardenline LT
ERA-PACK Chrudim

08.12.2017 | 20:00

-:-
Ocel Třinec
Olympik Mělník

08.12.2017 | 20:00

-:-
Jeseník
Helas Brno

08.12.2017 | 19:30

-:-
Vysoké Mýto
13.kolo
Vysoké Mýto

15.12.2017 | 20:00

-:-
Slavia Praha
Helas Brno

15.12.2017 | 19:30

-:-
Olympik Mělník
Jeseník

15.12.2017 | 20:00

-:-
ERA-PACK Chrudim
Ocel Třinec

15.12.2017 | 20:00

-:-
Svarog FC
Gardenline LT

15.12.2017 | 20:30

-:-
Interobal Plzeň
Sparta Praha

17.12.2017 | 20:00

-:-
Česká Lípa
14.kolo
Slavia Praha

29.12.2017 | 20:00

-:-
Sparta Praha
Česká Lípa

29.12.2017 | 20:30

-:-
Gardenline LT
Interobal Plzeň

29.12.2017 | 20:00

-:-
Ocel Třinec
Svarog FC

29.12.2017 | 20:00

-:-
Jeseník
ERA-PACK Chrudim

22.12.2017 | 20:00

-:-
Helas Brno
Olympik Mělník

29.12.2017 | 20:00

-:-
Vysoké Mýto
15.kolo
Olympik Mělník

05.01.2018 | 20:00

-:-
Slavia Praha
Vysoké Mýto

05.01.2018 | 20:00

-:-
ERA-PACK Chrudim
Helas Brno

05.01.2018 | 19:30

-:-
Svarog FC
Jeseník

05.01.2018 | 20:00

-:-
Interobal Plzeň
Ocel Třinec

05.01.2018 | 20:00

-:-
Česká Lípa
Gardenline LT

05.01.2018 | 20:30

-:-
Sparta Praha
16.kolo
Slavia Praha

13.01.2018 | 13:30

-:-
Gardenline LT
Sparta Praha

12.01.2018 | 20:30

-:-
Ocel Třinec
Česká Lípa

12.01.2018 | 20:30

-:-
Jeseník
Interobal Plzeň

12.01.2018 | 20:00

-:-
Helas Brno
Svarog FC

12.01.2018 | 20:00

-:-
Vysoké Mýto
ERA-PACK Chrudim

12.01.2018 | 20:00

-:-
Olympik Mělník
17.kolo
ERA-PACK Chrudim

19.01.2018 | 20:00

-:-
Slavia Praha
Olympik Mělník

19.01.2018 | 20:00

-:-
Svarog FC
Vysoké Mýto

19.01.2018 | 20:00

-:-
Interobal Plzeň
Helas Brno

19.01.2018 | 19:30

-:-
Česká Lípa
Jeseník

19.01.2018 | 20:45

-:-
Sparta Praha
Ocel Třinec

19.01.2018 | 20:00

-:-
Gardenline LT
18.kolo
Slavia Praha

26.01.2018 | 20:00

-:-
Ocel Třinec
Gardenline LT

26.01.2018 | 20:30

-:-
Jeseník
Sparta Praha

26.01.2018 | 20:30

-:-
Helas Brno
Česká Lípa

26.01.2018 | 20:30

-:-
Vysoké Mýto
Interobal Plzeň

26.01.2018 | 20:00

-:-
Olympik Mělník
Svarog FC

26.01.2018 | 20:00

-:-
ERA-PACK Chrudim
19.kolo
Svarog FC

16.02.2018 | 20:00

-:-
Slavia Praha
ERA-PACK Chrudim

16.02.2018 | 20:00

-:-
Interobal Plzeň
Olympik Mělník

16.02.2018 | 20:00

-:-
Česká Lípa
Vysoké Mýto

16.02.2018 | 20:00

-:-
Sparta Praha
Helas Brno

16.02.2018 | 19:30

-:-
Gardenline LT
Jeseník

16.02.2018 | 20:00

-:-
Ocel Třinec
20.kolo
Slavia Praha

23.02.2018 | 20:00

-:-
Jeseník
Ocel Třinec

23.02.2018 | 20:00

-:-
Helas Brno
Gardenline LT

23.02.2018 | 20:30

-:-
Vysoké Mýto
Sparta Praha

23.02.2018 | 20:00

-:-
Olympik Mělník
Česká Lípa

23.02.2018 | 20:30

-:-
ERA-PACK Chrudim
Interobal Plzeň

23.02.2018 | 20:00

-:-
Svarog FC
21.kolo
Interobal Plzeň

02.03.2018 | 20:00

-:-
Slavia Praha
Svarog FC

02.03.2018 | 20:00

-:-
Česká Lípa
ERA-PACK Chrudim

02.03.2018 | 20:00

-:-
Sparta Praha
Olympik Mělník

02.03.2018 | 20:00

-:-
Gardenline LT
Vysoké Mýto

02.03.2018 | 20:00

-:-
Ocel Třinec
Helas Brno

02.03.2018 | 20:00

-:-
Jeseník
22.kolo
Slavia Praha

09.03.2018 | 20:00

-:-
Helas Brno
Jeseník

09.03.2018 | 20:00

-:-
Vysoké Mýto
Ocel Třinec

09.03.2018 | 20:00

-:-
Olympik Mělník
Gardenline LT

09.03.2018 | 20:00

-:-
ERA-PACK Chrudim
Sparta Praha

09.03.2018 | 20:00

-:-
Svarog FC
Česká Lípa

09.03.2018 | 20:00

-:-
Interobal Plzeň

ligová tabulka

1. ERA-PACK Chrudim 3 15:5 9
2. Gardenline LT 3 13:7 7
3. Sparta Praha 3 13:10 7
4. Vysoké Mýto 3 14:9 6
5. Slavia Praha 3 13:9 6
6. Interobal Plzeň 3 11:11 4
7. Svarog FC 3 13:6 3
8. Jeseník 3 5:9 3
9. Olympik Mělník 3 5:10 3
10. Česká Lípa 3 9:12 1
11. Helas Brno 3 6:14 0
12. Ocel Třinec 3 5:20 0

Kompletní tabulka

Futsal za život

reklamní předměty

195,- Kč

HRNEK

Keramický hrnek v klubových barvách se znakem FC Balticflora.

Chci koupit

145,- Kč

KLUBOVÁ VLAJEČKA

Klubová vlaječka z PES saténového hedvábí s elegantním efektem lesku. Vlaječka je oboustranná s třásněmi.…

Chci koupit

100,- Kč

MINIDRES VARIANTA A

Minidres futsalového klubu FC Balticflora Teplice (vhodný především do auta). Rozměr 20x18cm. Varianta…

Chci koupit

100,- Kč

MINIDRES VARIANTA B

Minidres futsalového klubu FC Balticflora Teplice (vhodný především do auta). Rozměr 20x18cm. Varianta…

Chci koupit

50,- Kč

NÁRAMEK

Klubový náramek s potiskem FC Balitcflora. Velice oblíbený doplněk u fanoušků i samotných hráčů.

Chci koupit

nejlepší střelci

1Jiří Baran3

2Martin Kulhánek2

3Lucas Borges2

4Edilson Souza Araujo Nene2

5Alexandr Žák1

nejlepší nahrávači

1Lucas Borges3

2Jiří Baran2

3David Černý2

4Jan Konečný1

5Tomáš Künzl1

Nejbližší narozeniny

23/10 Edilson Souza Araujo Nene
A tým - Útočník
(34)

25/10 Martina Oliveriusová
Sportovní redaktor
(23)

27/10 Alexandr Žák
A tým - Obránce
(28)

21/11 Martin Sidor
A tým - Obránce
(26)

10/12 David Černý
A tým - Útočník
(22)

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2017 Svarog Futsal Club

x