Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

Tabulka a rozpis sezóny

Tabulka

Mužstvo Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. SK Olympik Mělník B	SK Olympik Mělník B 22 17 1 4 151:107 52
2. Svarog FC Svarog FC 22 14 5 3 165:92 47
3. TJ FC Dalmach Turnov	TJ FC Dalmach Turnov 22 13 2 7 156:110 41
4. Hrasl Slaný	Hrasl Slaný 22 12 3 7 160:113 39
5. TJTZ Atlantic Rakovník	TJTZ Atlantic Rakovník 22 11 3 8 141:128 36
6. Realvestav Slatina	Realvestav Slatina 22 11 1 10 156:145 34
7. FC Arsenal Benešov	FC Arsenal Benešov 22 8 2 12 121:139 26
8. SKP Kolín	SKP Kolín 22 7 5 10 122:147 26
9. Legie Příbram Legie Příbram 22 7 4 11 139:136 25
10. Futsal Club Brandýsek	Futsal Club Brandýsek 22 7 4 11 122:147 25
11. R.S.C. Čechie Slaný	R.S.C. Čechie Slaný 22 7 3 12 112:150 24
12. Ludis Team Třebenice Ludis Team Třebenice 22 1 1 20 100:231 4

Rozpis zápasů

Kolo Termín Domácí Hosté Online
1.kolo 09.10.2016 | 20:15 Ludis Třebenice 3:10 Svarog FC
2.kolo 16.10.2016 | 18:15 Svarog FC 6:2 FC Benešov
3.kolo 22.10.2016 | 19:15 SKP Kolín 4:4 Svarog FC
4.kolo 30.10.2016 | 18:15 Svarog FC 5:1 Atlantic Rakovník
5.kolo 06.11.2016 | 18:15 FC Brandýsek 7:7 Svarog FC
6.kolo 13.11.2016 | 19:15 Svarog FC 9:2 Hrasl Slaný
7.kolo 20.11.2016 | 11:00 Čechie Slaný 3:14 Svarog FC
8.kolo 26.11.2016 | 19:15 Svarog FC 9:3 Dalmach Turnov
9.kolo 04.12.2016 | 18:00 Mělník B 10:8 Svarog FC
10.kolo 11.12.2016 | 19:30 Realvestav Slatina 6:6 Svarog FC
11.kolo 18.12.2016 | 20:15 Svarog FC 4:4 Legie Příbram
12.kolo 07.01.2017 | 19:15 Svarog FC 8:1 Ludis Třebenice
13.kolo 13.01.2017 | 20:00 FC Benešov 3:6 Svarog FC
15.kolo 27.01.2017 | 20:30 Atlantic Rakovník 4:4 Svarog FC
14.kolo 21.01.2017 | 19:15 Svarog FC 9:4 SKP Kolín
16.kolo 04.02.2017 | 19:15 Svarog FC 11:3 FC Brandýsek
17.kolo 10.02.2017 | 19:15 Hrasl Slaný 6:4 Svarog FC
18.kolo 18.02.2017 | 19:15 Svarog FC 7:2 Čechie Slaný
19.kolo 26.02.2017 | 19:00 Dalmach Turnov 10:8 Svarog FC
20.kolo 04.03.2017 | 19:15 Svarog FC 8:5 Mělník B
21.kolo 12.03.2017 | 19:30 Svarog FC 12:4 Realvestav Slatina
22.kolo 18.03.2017 | 20:00 Legie Příbram 5:6 Svarog FC

Rozpis kol

1.kolo
Legie Příbram

07.10.2016 | 20:15

7:8
Realvestav Slatina
Ludis Třebenice

09.10.2016 | 20:15

3:10
Svarog FC
FC Benešov

07.10.2016 | 20:00

3:4
Mělník B
SKP Kolín

08.10.2016 | 19:15

3:9
Dalmach Turnov
Atlantic Rakovník

07.10.2016 | 20:30

0:7
Čechie Slaný
FC Brandýsek

07.10.2016 | 19:15

5:5
Hrasl Slaný
2.kolo
Realvestav Slatina

16.10.2016 | 19:30

8:5
Hrasl Slaný
Čechie Slaný

16.10.2016 | 11:00

6:2
FC Brandýsek
Dalmach Turnov

16.10.2016 | 19:00

13:2
Atlantic Rakovník
Mělník B

16.10.2016 | 18:00

14:3
SKP Kolín
Svarog FC

16.10.2016 | 18:15

6:2
FC Benešov
Legie Příbram

14.10.2016 | 20:15

13:6
Ludis Třebenice
3.kolo
Ludis Třebenice

23.10.2016 | 20:15

2:9
Realvestav Slatina
FC Benešov

21.10.2016 | 20:00

6:5
Legie Příbram
SKP Kolín

22.10.2016 | 19:15

4:4
Svarog FC
Atlantic Rakovník

21.10.2016 | 20:30

2:2
Mělník B
FC Brandýsek

21.10.2016 | 19:15

4:5
Dalmach Turnov
Hrasl Slaný

21.10.2016 | 20:45

11:5
Čechie Slaný
4.kolo
Realvestav Slatina

30.10.2016 | 19:30

5:10
Čechie Slaný
Dalmach Turnov

30.10.2016 | 19:00

3:3
Hrasl Slaný
Mělník B

30.10.2016 | 18:00

10:4
FC Brandýsek
Svarog FC

30.10.2016 | 18:15

5:1
Atlantic Rakovník
Legie Příbram

28.10.2016 | 20:15

13:6
SKP Kolín
Ludis Třebenice

30.10.2016 | 20:15

11:3
FC Benešov
5.kolo
FC Benešov

04.11.2016 | 20:00

2:5
Realvestav Slatina
SKP Kolín

05.11.2016 | 19:15

9:6
Ludis Třebenice
Atlantic Rakovník

04.11.2016 | 20:30

8:6
Legie Příbram
FC Brandýsek

06.11.2016 | 18:15

7:7
Svarog FC
Hrasl Slaný

04.11.2016 | 20:45

4:5
Mělník B
Čechie Slaný

06.11.2016 | 11:00

3:8
Dalmach Turnov
6.kolo
Realvestav Slatina

13.11.2016 | 19:30

5:2
Dalmach Turnov
Mělník B

13.11.2016 | 18:00

8:6
Čechie Slaný
Svarog FC

13.11.2016 | 19:15

9:2
Hrasl Slaný
Legie Příbram

11.11.2016 | 20:15

8:8
FC Brandýsek
Ludis Třebenice

13.11.2016 | 20:45

6:11
Atlantic Rakovník
FC Benešov

11.11.2016 | 20:00

7:7
SKP Kolín
7.kolo
SKP Kolín

20.11.2016 | 18:45

11:7
Realvestav Slatina
Atlantic Rakovník

18.11.2016 | 20:30

12:3
FC Benešov
FC Brandýsek

18.11.2016 | 19:15

10:8
Ludis Třebenice
Hrasl Slaný

18.11.2016 | 20:45

10:0
Legie Příbram
Čechie Slaný

20.11.2016 | 11:00

3:14
Svarog FC
Dalmach Turnov

20.11.2016 | 19:00

5:6
Mělník B
8.kolo
Realvestav Slatina

27.11.2016 | 20:00

6:8
Mělník B
Svarog FC

26.11.2016 | 19:15

9:3
Dalmach Turnov
Legie Příbram

25.11.2016 | 20:15

9:4
Čechie Slaný
Ludis Třebenice

27.11.2016 | 20:15

4:8
Hrasl Slaný
FC Benešov

25.11.2016 | 20:00

6:7
FC Brandýsek
SKP Kolín

26.11.2016 | 19:15

8:11
Atlantic Rakovník
9.kolo
Atlantic Rakovník

02.12.2016 | 20:30

10:5
Realvestav Slatina
FC Brandýsek

02.12.2016 | 19:15

2:9
SKP Kolín
Hrasl Slaný

02.12.2016 | 20:45

8:6
FC Benešov
Čechie Slaný

04.12.2016 | 11:00

9:5
Ludis Třebenice
Dalmach Turnov

04.12.2016 | 19:00

5:2
Legie Příbram
Mělník B

04.12.2016 | 18:00

10:8
Svarog FC
10.kolo
Realvestav Slatina

11.12.2016 | 19:30

6:6
Svarog FC
Legie Příbram

09.12.2016 | 20:15

8:9
Mělník B
Ludis Třebenice

09.12.2016 | 20:15

5:8
Dalmach Turnov
FC Benešov

09.12.2016 | 20:00

8:4
Čechie Slaný
SKP Kolín

10.12.2016 | 19:15

2:11
Hrasl Slaný
Atlantic Rakovník

09.12.2016 | 20:30

5:4
FC Brandýsek
11.kolo
FC Brandýsek

17.12.2016 | 14:15

3:11
Realvestav Slatina
Hrasl Slaný

16.12.2016 | 20:45

6:7
Atlantic Rakovník
Čechie Slaný

18.12.2016 | 11:00

0:0
SKP Kolín
Dalmach Turnov

04.01.2017 | 20:00

7:3
FC Benešov
Mělník B

18.12.2016 | 18:00

10:5
Ludis Třebenice
Svarog FC

18.12.2016 | 20:15

4:4
Legie Příbram
12.kolo
Realvestav Slatina

08.01.2017 | 19:30

7:6
Legie Příbram
Svarog FC

07.01.2017 | 19:15

8:1
Ludis Třebenice
Mělník B

08.01.2017 | 18:00

8:5
FC Benešov
Dalmach Turnov

08.01.2017 | 19:00

8:3
SKP Kolín
Čechie Slaný

08.01.2017 | 11:00

3:8
Atlantic Rakovník
Hrasl Slaný

06.01.2017 | 19:15

9:5
FC Brandýsek
13.kolo
Hrasl Slaný

13.01.2017 | 19:15

8:6
Realvestav Slatina
FC Brandýsek

13.01.2017 | 19:15

5:5
Čechie Slaný
Atlantic Rakovník

13.01.2017 | 20:30

4:3
Dalmach Turnov
SKP Kolín

14.01.2017 | 19:15

10:5
Mělník B
FC Benešov

13.01.2017 | 20:00

3:6
Svarog FC
Ludis Třebenice

15.01.2017 | 20:15

4:4
Legie Příbram
14.kolo
Realvestav Slatina

22.01.2017 | 20:00

14:6
Ludis Třebenice
Legie Příbram

20.01.2017 | 20:15

6:8
FC Benešov
Svarog FC

21.01.2017 | 19:15

9:4
SKP Kolín
Mělník B

22.01.2017 | 18:00

7:5
Atlantic Rakovník
Dalmach Turnov

22.01.2017 | 19:00

8:5
FC Brandýsek
Čechie Slaný

22.01.2017 | 11:00

7:11
Hrasl Slaný
15.kolo
Čechie Slaný

29.01.2017 | 11:00

6:9
Realvestav Slatina
Hrasl Slaný

27.01.2017 | 19:15

10:6
Dalmach Turnov
FC Brandýsek

27.01.2017 | 19:15

3:4
Mělník B
Atlantic Rakovník

27.01.2017 | 20:30

4:4
Svarog FC
SKP Kolín

28.01.2017 | 19:15

6:10
Legie Příbram
FC Benešov

27.01.2017 | 20:00

11:4
Ludis Třebenice
16.kolo
Realvestav Slatina

05.02.2017 | 19:30

7:8
FC Benešov
Ludis Třebenice

03.02.2017 | 20:15

2:12
SKP Kolín
Legie Příbram

03.02.2017 | 20:15

9:9
Atlantic Rakovník
Svarog FC

04.02.2017 | 19:15

11:3
FC Brandýsek
Mělník B

05.02.2017 | 18:00

8:4
Hrasl Slaný
Dalmach Turnov

05.02.2017 | 19:00

11:2
Čechie Slaný
17.kolo
Dalmach Turnov

12.02.2017 | 19:00

9:6
Realvestav Slatina
Čechie Slaný

12.02.2017 | 11:00

7:5
Mělník B
Hrasl Slaný

10.02.2017 | 19:15

6:4
Svarog FC
FC Brandýsek

10.02.2017 | 19:15

8:6
Legie Příbram
Atlantic Rakovník

10.02.2017 | 20:30

16:4
Ludis Třebenice
SKP Kolín

11.02.2017 | 19:15

7:3
FC Benešov
18.kolo
Realvestav Slatina

19.02.2017 | 19:30

6:1
SKP Kolín
FC Benešov

17.02.2017 | 20:00

6:4
Atlantic Rakovník
Ludis Třebenice

19.02.2017 | 20:15

3:12
FC Brandýsek
Legie Příbram

17.02.2017 | 20:15

4:3
Hrasl Slaný
Svarog FC

18.02.2017 | 19:15

7:2
Čechie Slaný
Mělník B

19.02.2017 | 18:00

9:0
Dalmach Turnov
19.kolo
Mělník B

26.02.2017 | 18:00

9:6
Realvestav Slatina
Dalmach Turnov

26.02.2017 | 19:00

10:8
Svarog FC
Čechie Slaný

26.02.2017 | 11:00

5:3
Legie Příbram
Hrasl Slaný

24.02.2017 | 19:15

20:2
Ludis Třebenice
FC Brandýsek

26.02.2017 | 18:00

6:5
FC Benešov
Atlantic Rakovník

24.02.2017 | 20:30

8:3
SKP Kolín
20.kolo
Realvestav Slatina

05.03.2017 | 19:30

9:5
Atlantic Rakovník
SKP Kolín

04.03.2017 | 19:15

4:2
FC Brandýsek
FC Benešov

03.03.2017 | 20:00

9:5
Hrasl Slaný
Ludis Třebenice

03.03.2017 | 20:15

6:7
Čechie Slaný
Legie Příbram

03.03.2017 | 20:15

8:5
Dalmach Turnov
Svarog FC

04.03.2017 | 19:15

8:5
Mělník B
21.kolo
Svarog FC

12.03.2017 | 19:30

12:4
Realvestav Slatina
Mělník B

12.03.2017 | 18:00

1:3
Legie Příbram
Dalmach Turnov

12.03.2017 | 19:00

23:5
Ludis Třebenice
Čechie Slaný

12.03.2017 | 11:00

5:9
FC Benešov
Hrasl Slaný

10.03.2017 | 19:15

4:4
SKP Kolín
FC Brandýsek

12.03.2017 | 18:00

8:5
Atlantic Rakovník
22.kolo
Realvestav Slatina

18.03.2017 | 19:30

7:9
FC Brandýsek
Atlantic Rakovník

18.03.2017 | 20:00

4:7
Hrasl Slaný
SKP Kolín

18.03.2017 | 20:00

6:6
Čechie Slaný
FC Benešov

18.03.2017 | 20:00

5:5
Dalmach Turnov
Ludis Třebenice

18.03.2017 | 20:00

2:4
Mělník B
Legie Příbram

18.03.2017 | 20:00

5:6
Svarog FC

ligová tabulka

1. Mělník B 22 151:107 52
2. Svarog FC 22 165:92 47
3. Dalmach Turnov 22 156:110 41
4. Hrasl Slaný 22 160:113 39
5. Atlantic Rakovník 22 141:128 36
6. Realvestav Slatina 22 156:145 34
7. FC Benešov 22 121:139 26
8. SKP Kolín 22 122:147 26
9. Legie Příbram 22 139:136 25
10. FC Brandýsek 22 122:147 25
11. Čechie Slaný 22 112:150 24
12. Ludis Třebenice 22 100:231 4

Kompletní tabulka

reklamní předměty

195,- Kč

HRNEK

Keramický hrnek v klubových barvách se znakem FC Balticflora.

Chci koupit

145,- Kč

KLUBOVÁ VLAJEČKA

Klubová vlaječka z PES saténového hedvábí s elegantním efektem lesku. Vlaječka je oboustranná s třásněmi.…

Chci koupit

100,- Kč

MINIDRES VARIANTA A

Minidres futsalového klubu FC Balticflora Teplice (vhodný především do auta). Rozměr 20x18cm. Varianta…

Chci koupit

100,- Kč

MINIDRES VARIANTA B

Minidres futsalového klubu FC Balticflora Teplice (vhodný především do auta). Rozměr 20x18cm. Varianta…

Chci koupit

50,- Kč

NÁRAMEK

Klubový náramek s potiskem FC Balitcflora. Velice oblíbený doplněk u fanoušků i samotných hráčů.

Chci koupit

nejlepší střelci

1David Černý42

2Jiří Baran23

3Martin Kulhánek21

4Alexandr Žák16

5Tomáš Künzl16

nejlepší nahrávači

1Karel Kodeš21

2David Černý21

3Jiří Baran16

4Alexandr Žák14

5Ladislav Beran12

Nejbližší narozeniny

25/03 Michal Žák
Prezident klubu
(45)

03/05 Aibek Mukanov
Trenér
(31)

04/05 Volodymyr Iemelianov
A tým - Útočník
(24)

10/05 Ladislav Beran
A tým - Obránce
(28)

12/05 Radek Novák
A tým - Brankář
(26)

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2017 Svarog Futsal Club