Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník VARTA futsal ligy 2019/2020
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014, 2014/2015, 2018/2019
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

27.01.2020

Odhalení avizovaných posil

Odhalení avizovaných posil

Po nedávných odchodech konečně představujeme tři nové posily Svarogu.

Prvním hráčem je Portugalec César Ribeiro, kterého můžete znát ze sezony 2013/2014, kdy působil v teplické Balticfloře. Na jeho kvality si jistě mnozí z vás vzpomenou.

Césarovi je 29 let a jeho kariéra je spjatá s portugalskými, francouzskými a rumunskými kluby zvučného jména. Poslední sezony trávil v rumunských týmech Imperial Wet a Dunarea Calarasi.

Druhou posilou je Brazilec Alemao. Tento zkušený třiatřicetiletý futsalista dovedl v roce 2018 brazilský klub Pato Futsal k mistrovskému titulu a Svarog si od něj hodně slibuje. Mistr Brazílie během své kariéry prošel několika velkými brazilskými kluby. Jeho poslední angažmá trávil v arménském Leo Futsal Club, se kterým též ovládl domácí soutěž a následně odehrál Ligu mistrů. 

Brankáře Michala Hůlu doplní třetí posila týmu. Do Teplic přichází Brazilec s italským pasem Diegao Roman Ros. Šestadvacetiletý gólman též působil v několika brazilských klubech. Poslední sezonu odehrál ve druhé italské lize u týmu CLN Cus Molise.

Přestupy okomentoval prezident klubu Michail Žák: „Celou sezónu máme obrovské problémy s kádrem, odešel nám Teka a Sebiskveradze, dlouhodobě je zraněn Djaelson. Po vzájemné dohodě ukončil působení v týmu také Jeronimo, proto musíme kádr doplnit. Všichni víme, jak těžko se v půlce sezony hledají kvalitní hráči nebo brankáři. Naše finanční možnosti také nejsou nic extra, proto jsme zkoušeli najít maximálně kvalitní hráče za přijatelné peníze. Myslím si, že se nám to povedlo. Místo Jeronima bude v brance mladý Diegao. Já osobně si myslím, že nám hodně pomůže. 

Ohledně Césara Ribeira nemusím moc fanouškům nic vysvětlovat, asi si ho všichni pamatují. Je to velmi kvalitní hráč, rychlý a velmi dobře technický vybavený. Zrovna takový hráč nám chybí. 

No a nakonec Alemao, nejvíce úspěšný tah našeho klubu. Jedním z hlavních problémů našeho klubu je to, že nemáme v týmu lídra, i kvůli tomu jsme některé zápasy prohráli. Ted konečně přijel z mého pohledu top hráč, bývalý kapitán klubu Pato (mistr Brazílie 2018), který má velkou zkušenost. Hodně na něj spoléhám a věřím, že udělá pořádek jak ve hře našeho týmu, tak i v disciplíně. Ted už je na 100 % jasné, že se nedostaneme výše než na 4. místo a hůře než na 5. Proto se můžeme v klidu a bez nervozity připravovat směrem k play off a zápasům proti Slavii. Máme ještě dva měsíce, budeme tvrdě pracovat a v play off zkusíme překvapit. Nic jiného nám nezbývá.“ 

Všechny tři vítáme v Teplicích a přejeme mnoho štěstí!

Ve čtvrtek 30.1. čeká Svarog přátelské utkání na domácí palubovce proti německému klubu VFL 05 Hohenstein-Ernstthal. Utkání začíná ve 20:00 a vy se můžete přijít podívat na parádní futsal a všechny nové tváře.
 

Zpět na výpis článků

Diskuze k článku

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

16/02/2020

Teplice potvrdily v Českých…

V 17. kole VARTA futsal ligy vyjížděl teplický Svarog na půdu jihočeského Dynama. Teplice do…

15/02/2020

Svarog se zítra představí v Českých…

Zítra čeká Svarog 17. kolo VARTA futsal ligy. Zápas v Českých Budějovicích startuje v 19:00. …

14/02/2020

Svarog FC se stal sportovcem regionu…

Ve čtvrtek 13.2. se v Krušnohorském divadle v Teplicích předávala ocenění pro nejlepší sportovce…

Všechny články

Futsal za život Varta Futsal Liga

ZE SVĚTA SPORTU

20/02/2020

Jak se dostal do české dražby Falcaův…

Včera projekt Futsal za život zveřejnil informaci o tom, že jednou z nejzajímavějších sportovních reálií, které se…

20/02/2020

Pokračuje akce, za kterou sklízí futsal…

Tuto sobotu pokračuje projekt, jehož prioritou je pomoci bojujícímu kamarádovi a který díky intenzitě svého zásahu…

20/02/2020

Odehnal je s losem spokojený, ale sílu…

Česká ženská futsalová reprezentace zná od čtvrtka soupeřky do zářijové kvalifikace o postup na Mistrovství Evropy…

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2020 Svarog Futsal Club

x