Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník VARTA futsal ligy 2018/2019
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014, 2014/2015
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

22.11.2017

V pátek přijede Sparta!

V pátek přijede Sparta!

Již pozítří Svarog čeká další ligové utkání. V teplické sportovní hale v pátek přivítáme silný tým AC Sparta Praha!

Spartě po deseti odehraných kolech patří druhé místo v tabulce ihned za vedoucí Chrudimí, která v minulém kole právě Spartě uštědřila první porážku v sezóně.Teplice si v minulém kole přivezly povinné tři body z České Lípy a mohou tak páteční utkání odehrát s klidnou hlavou. 

Svarog do zápasu vstupuje opět oslaben o dva Brazilce, hrát nebudou Nene a Ninho. I Sparta ale hlásí oslabení, v pátek nenastoupí Wilde.

Michail Žák, prezident Svarog FC: "Pro náš mladý tým je každý zápas v lize škola. Utkání proti Spartě nebude výjimkou. Samozřejmě ve Spartě je několik hráčů vyšší kvality, jsou tam 2 mistři světa a řada kvalitních legionářů. Také jeden z nejlepších trenérů v republice a možná i ve světě. Ale my se nemusíme bát výsledku, proto prostě bereme tohle utkání jako prověrku našich sil a možností. Je obrovská škoda, že budeme hodně oslabení. Nebude hrát zraněný Nene a vykartovaný Ninho. Na druhou stranu, máme teď ve svých řadách několik mladých a talentovaných hráčů, kterým můžeme dát šanci. Zvu všechny naše příznivce v pátek večer do teplické haly, přijďte nás podpořit! Přijede tým, který má velké ambice. My zkusíme toto důležité utkání odehrát důstojně."

Beni Simitči, trenér Sparta Praha: "Zápas se Svarogem je jeden z dalších venkovních zápasů, který musíme vyhrát a potvrdit v něm roli favorita. Toto utkání nám musí ukázat, jak jsme na tom psychicky a že jedna prohra nás nemůže vyvést z míry. S týmovým výkonem jsem proti Chrudimi nebyl spokojený a nyní každý ví, kde a v čem sem máme polepšit, a to hned v zápase v Teplicích. Očekávám dobrý zápas, protože Teplice mají dobře poskládaný kádr z Čechů a cizinců. Mé předpoklady ze začátku soutěže, kdy jsem říkal, že Svarog nebude mít se záchranou problémy a že bude v horní části tabulky, se splnily. Mimo zraněného Wildeho, který nebude hrát stoprocentně, je otazník i nad Marcelem, který má podvrtnutý kotník ze zápasu s Chrudimí a o tom, zda nastoupí, nebo ne se rozhodneme v den zápasu."

Michal Belej, kapitán Sparta Praha: "V Teplicích je to pro nás důležité utkání. Po prohře s Chrudimí, kdy nám zápas nevyšel, čekáme nyní další těžký a zejména po fyzické stránce náročný zápas. V Teplicích je horká půda, mají v kádru několik zahraničních hráčů a reprezentantů do dvaceti jedna let. Nečeká nás nic lehkého, ale vzhledem k postavení tabulce a cílům, které v sezoně máme, se musím poprat o nejlepší výsledek, který bude znamenat výhru pro Spartu. Je možné, že nám budou chybět hned dva nejzkušenější hráči, ale bude to záviset na ostatních, abychom je zastoupili, podali týmový výkon a odvezli si důležité tři body a po psychické stránce se vrátili na vítěznou vlnu, protože nás čekají další klíčové zápasy, a to jak pohárové, tak ligové."

Těšit se můžeme na skvělý futsal! Neváhejte a přijďte nás podpořit! Začínáme ve 20:00!

Zpět na výpis článků

Diskuze k článku

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

11/10/2018

Svarog postupuje v poháru dál 

Teplice včera odehrály osmifinále Poháru FAČR proti krajskému týmu FC WarriorS Praha. Do zápasu…

09/10/2018

Svarog přivedl novou posilu

K týmu se již zítra připojí nová zahraniční posila. Kádr posílil třicetiletý Daniel Ramos. …

08/10/2018

Teplice po čtyřech kolech drží plný…

Čtvrté kolo VARTA futsal ligy odehrál Svarog v sobotu. Hostil ho další těžký soupeř, druhý z…

Všechny články

Futsal za život Varta Futsal Liga

ZE SVĚTA SPORTU

15/10/2018

Reprezentace vyrazí do Finska, čeká ji…

Už v závěru příštího týdne čeká českou futsalovou reprezentaci účast na zajímavém turnaji na dalekém severu. Do Finska…

15/10/2018

Sestřih páteční výhry Jeseníku nad…

VIDEO | V pátek večer se hrál ve 2. lize-východ důležitý duel dvou aspirantů na postup a domácí Ganaspol Jeseník v něm…

15/10/2018

Chrudim to nebude mít lehké, říká Lukáš…

Bazooka je po čtyřech kolech bez prohry a nyní vyhlíží utkání s Chrudimí. Vyzpovídali jsme proto nejproduktivnějšího…

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2018 Svarog Futsal Club

x