Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník 1.FUTSAL ligy 2017/2018
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

04.11.2017

Co na včerejší zápas říkají jeho aktéři?

Co na včerejší zápas říkají jeho aktéři?

O své dojmy se s námi podělili kapitán týmu Martin Kulhánek, střelec vítězného gólu Jirka Baran a prezident klubu Michail Žák, který byl na zápase samozřejmé též přítomen. Dále připojujeme i komentář k zápasu od trenéra Slavie.

Martin Kulhánek, kapitán Svarog FC: „Jsme nesmírně šťastní, že jsme zápas na Slavii zvládli. Hrozně jsme to potřebovali. Pro nás byl celý tento týden velice krušný a tak jsme to vše chtěli odčinit právě v tomto utkání. Myslím si, že jsme po většinu zápasu byli lepším týmem my, ač to skóre v prvním či na začátku druhého poločasu nedokazovalo. Nehráli jsme vůbec špatně, ale dopláceli jsme na individuální chyby. I tak jsme si ale šancí vypracovali dost a stále věřili, že přijde okamžik, kdy už se to musí zlomit. Díky bohu se to stalo v ten nejlepší čas a my ten zápas zvládli otočit ve svůj prospěch.“

Jiří Bran, Svarog FC: „Na Slavii jsme přijeli s tím, že nás nečeká lehký zápas, ale rozhodně jsme chtěli bodovat. Začátek zápasu nám nevyšel podle představ, brzy jsme prohrávali 1:0. Hráli jsme dobře, soupeř hrozil z brejků. Poločas tak skončil pro nás trochu nezaslouženě 3:1. O poločase jsme si řekli pár věcí, každý cítil, že na ně máme. Na začátku druhého poločasu jsme dostali další 2 góly a situace začala být kritická. Za stavu 5:3 jsme začali hrát power play. Srovnali jsme a v poslední minutě dali vítězný gól. Bylo to neuvěřitelné. Neskutečná euforie. Celému týmu bych chtěl poděkovat, že jsme se nevzdali. Jsem na nás hrdý, ukázali jsme sílu a týmového ducha."

Michail Žák, prezident Svarog FC: „Včera to byl pro nás hodně důležitý zápas. Po katastrofálním výkonu v 1/4 finále poháru proběhla společná schůzka a bylo tam řečeno hodně nepříjemných slov. Všichni hráči slíbili, že tu porážku musíme napravit proti Slavii. Co se týče samotného utkání, musím konstatovat, že kluci bojovali do posledních vteřin a zaslouženě zvítězili. Průběh zápasu pro náš tým nebyl pozitivní. Na začátku druhého poločasu jsme prohrávali 1-5. Ale v tom je krása futsalu, že i proti takovému výsledku můžete otočit. To, co předvedli naši hráči ve druhém poločase, můžeme považovat za ideální hru našeho týmu. Bylo tam všechno, důraz, bojovnost, týmová hra a touha zvítězit!!! Chci pochválit každého hráče a trenéra! Byli jsme jedním kolektivem, který šel za vítězstvím. Samozřejmě musíme rozebrat naše chyby v prvním poločase a začátek druhého. Trenér si musí uvědomit, že ve všech venkovních utkání dostáváme rychle branky a pak se snažíme domácí dohánět. Musíme být více koncentrovaní v prvních 5-8 minutách zápasu. Jinak každý zápas je pro nás velká škola, učíme se a snažíme se poučit!"

Nenad Veljkovič, prezident SK Slavia Praha: "Děláme stále stejné chyby, za stavu 3:0 jsme nabídli soupeři snížení z pozice, kdy jsme měli míč pod kontrolou. V druhém poločase jsme přestali dávat šance za našeho vedení 5:2, převládl pocit, že je zápas vyhraný a on vyhraný nebyl. Doufám, že tohle pro nás bude velké poučení."

 

Zpět na výpis článků

Diskuze k článku

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

22/11/2017

V pátek přijede Sparta!

Již pozítří Svarog čeká další ligové utkání. V teplické sportovní hale v pátek přivítáme silný tým…

18/11/2017

O výhře rozhodl první poločas

Je neuvěřitelné, jak nám soutěž rychle plyne. Ani jsme se nenadáli a už je za námi desáté kolo. Na…

17/11/2017

Z Lípy vezeme všechny tři body!

Desáté kolo 1.FUTSAL ligy je úspěšně za námi! Z České Lípy vezeme všechny tři body! Bližší…

Všechny články

Futsal za život

ZE SVĚTA SPORTU

23/11/2017

2. liga-západ: Vedoucí Jablonec hostí…

Vedoucí Jablonec přivítá v 9. kole západní části 2. ligy Kladno, které i přes vysoké ambice prohrálo už čtyřikrát v…

23/11/2017

Věřím, že body už přijdou, říká trenér…

Havlíčkův Brod je nováčkem 2. ligy - východ a i přes sympatický herní projev zatím nezískal body. My jsme si v týdnu…

23/11/2017

Pochvala potěší, ale nesmí ukolébat,…

Naposledy se vracíme k zápasu Slavia - Plzeň. Vyzpovídali jsme "Muže zápasu" Michala Holého, jenž byl po…

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2017 Svarog Futsal Club

x