Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník VARTA futsal ligy 2017/2018
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

04.11.2017

Co na včerejší zápas říkají jeho aktéři?

Co na včerejší zápas říkají jeho aktéři?

O své dojmy se s námi podělili kapitán týmu Martin Kulhánek, střelec vítězného gólu Jirka Baran a prezident klubu Michail Žák, který byl na zápase samozřejmé též přítomen. Dále připojujeme i komentář k zápasu od trenéra Slavie.

Martin Kulhánek, kapitán Svarog FC: „Jsme nesmírně šťastní, že jsme zápas na Slavii zvládli. Hrozně jsme to potřebovali. Pro nás byl celý tento týden velice krušný a tak jsme to vše chtěli odčinit právě v tomto utkání. Myslím si, že jsme po většinu zápasu byli lepším týmem my, ač to skóre v prvním či na začátku druhého poločasu nedokazovalo. Nehráli jsme vůbec špatně, ale dopláceli jsme na individuální chyby. I tak jsme si ale šancí vypracovali dost a stále věřili, že přijde okamžik, kdy už se to musí zlomit. Díky bohu se to stalo v ten nejlepší čas a my ten zápas zvládli otočit ve svůj prospěch.“

Jiří Bran, Svarog FC: „Na Slavii jsme přijeli s tím, že nás nečeká lehký zápas, ale rozhodně jsme chtěli bodovat. Začátek zápasu nám nevyšel podle představ, brzy jsme prohrávali 1:0. Hráli jsme dobře, soupeř hrozil z brejků. Poločas tak skončil pro nás trochu nezaslouženě 3:1. O poločase jsme si řekli pár věcí, každý cítil, že na ně máme. Na začátku druhého poločasu jsme dostali další 2 góly a situace začala být kritická. Za stavu 5:3 jsme začali hrát power play. Srovnali jsme a v poslední minutě dali vítězný gól. Bylo to neuvěřitelné. Neskutečná euforie. Celému týmu bych chtěl poděkovat, že jsme se nevzdali. Jsem na nás hrdý, ukázali jsme sílu a týmového ducha."

Michail Žák, prezident Svarog FC: „Včera to byl pro nás hodně důležitý zápas. Po katastrofálním výkonu v 1/4 finále poháru proběhla společná schůzka a bylo tam řečeno hodně nepříjemných slov. Všichni hráči slíbili, že tu porážku musíme napravit proti Slavii. Co se týče samotného utkání, musím konstatovat, že kluci bojovali do posledních vteřin a zaslouženě zvítězili. Průběh zápasu pro náš tým nebyl pozitivní. Na začátku druhého poločasu jsme prohrávali 1-5. Ale v tom je krása futsalu, že i proti takovému výsledku můžete otočit. To, co předvedli naši hráči ve druhém poločase, můžeme považovat za ideální hru našeho týmu. Bylo tam všechno, důraz, bojovnost, týmová hra a touha zvítězit!!! Chci pochválit každého hráče a trenéra! Byli jsme jedním kolektivem, který šel za vítězstvím. Samozřejmě musíme rozebrat naše chyby v prvním poločase a začátek druhého. Trenér si musí uvědomit, že ve všech venkovních utkání dostáváme rychle branky a pak se snažíme domácí dohánět. Musíme být více koncentrovaní v prvních 5-8 minutách zápasu. Jinak každý zápas je pro nás velká škola, učíme se a snažíme se poučit!"

Nenad Veljkovič, prezident SK Slavia Praha: "Děláme stále stejné chyby, za stavu 3:0 jsme nabídli soupeři snížení z pozice, kdy jsme měli míč pod kontrolou. V druhém poločase jsme přestali dávat šance za našeho vedení 5:2, převládl pocit, že je zápas vyhraný a on vyhraný nebyl. Doufám, že tohle pro nás bude velké poučení."

 

Zpět na výpis článků

Diskuze k článku

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

17/02/2018

Svarog si výhrou nad Slavií upevnil…

19.kolo VARTA futsal ligy je minulostí. Svarog doma hostil tabulkového souseda Slavii a očekával se…

16/02/2018

Svarog si připisuje důležitou výhru!

Teplice mají za sebou důležitý zápas se Slavií a zvládly ho skvěle! Doma zůstávají všechny tři body…

14/02/2018

V pátek přijede Slavia!

Již pozítří čeká na Svarog 19.kolo VARTA futsal ligy a s ním tabulkový soused SK Slavia Praha. Dá…

Všechny články

Futsal za život Varta Futsal Liga

ZE SVĚTA SPORTU

22/02/2018

Ondřej Černý: Řídit finále Eura byla…

Obrovská pocta se dostala pro českého futsalového rozhodčího Ondřeje Černého z Prahy. Na nedávno skončeném Mistrovství…

22/02/2018

Kolik Brazilců hraje naši nejvyšší…

Také jste přemýšleli nad tím, kolik v této sezóně nastoupilo v naší nejvyšší soutěži brazilských futsalistů? Nechtělo…

22/02/2018

Gardenline posiluje, přichází Kubíček a…

V litoměřickém Gardenline opět dochází k doplnění kádru. Několik dnů poté, co měl premiéru Brazilec Gé se k týmu…

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2018 Svarog Futsal Club

x