Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník VARTA futsal ligy 2018/2019
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014, 2014/2015
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

04.11.2017

Co na včerejší zápas říkají jeho aktéři?

Co na včerejší zápas říkají jeho aktéři?

O své dojmy se s námi podělili kapitán týmu Martin Kulhánek, střelec vítězného gólu Jirka Baran a prezident klubu Michail Žák, který byl na zápase samozřejmé též přítomen. Dále připojujeme i komentář k zápasu od trenéra Slavie.

Martin Kulhánek, kapitán Svarog FC: „Jsme nesmírně šťastní, že jsme zápas na Slavii zvládli. Hrozně jsme to potřebovali. Pro nás byl celý tento týden velice krušný a tak jsme to vše chtěli odčinit právě v tomto utkání. Myslím si, že jsme po většinu zápasu byli lepším týmem my, ač to skóre v prvním či na začátku druhého poločasu nedokazovalo. Nehráli jsme vůbec špatně, ale dopláceli jsme na individuální chyby. I tak jsme si ale šancí vypracovali dost a stále věřili, že přijde okamžik, kdy už se to musí zlomit. Díky bohu se to stalo v ten nejlepší čas a my ten zápas zvládli otočit ve svůj prospěch.“

Jiří Bran, Svarog FC: „Na Slavii jsme přijeli s tím, že nás nečeká lehký zápas, ale rozhodně jsme chtěli bodovat. Začátek zápasu nám nevyšel podle představ, brzy jsme prohrávali 1:0. Hráli jsme dobře, soupeř hrozil z brejků. Poločas tak skončil pro nás trochu nezaslouženě 3:1. O poločase jsme si řekli pár věcí, každý cítil, že na ně máme. Na začátku druhého poločasu jsme dostali další 2 góly a situace začala být kritická. Za stavu 5:3 jsme začali hrát power play. Srovnali jsme a v poslední minutě dali vítězný gól. Bylo to neuvěřitelné. Neskutečná euforie. Celému týmu bych chtěl poděkovat, že jsme se nevzdali. Jsem na nás hrdý, ukázali jsme sílu a týmového ducha."

Michail Žák, prezident Svarog FC: „Včera to byl pro nás hodně důležitý zápas. Po katastrofálním výkonu v 1/4 finále poháru proběhla společná schůzka a bylo tam řečeno hodně nepříjemných slov. Všichni hráči slíbili, že tu porážku musíme napravit proti Slavii. Co se týče samotného utkání, musím konstatovat, že kluci bojovali do posledních vteřin a zaslouženě zvítězili. Průběh zápasu pro náš tým nebyl pozitivní. Na začátku druhého poločasu jsme prohrávali 1-5. Ale v tom je krása futsalu, že i proti takovému výsledku můžete otočit. To, co předvedli naši hráči ve druhém poločase, můžeme považovat za ideální hru našeho týmu. Bylo tam všechno, důraz, bojovnost, týmová hra a touha zvítězit!!! Chci pochválit každého hráče a trenéra! Byli jsme jedním kolektivem, který šel za vítězstvím. Samozřejmě musíme rozebrat naše chyby v prvním poločase a začátek druhého. Trenér si musí uvědomit, že ve všech venkovních utkání dostáváme rychle branky a pak se snažíme domácí dohánět. Musíme být více koncentrovaní v prvních 5-8 minutách zápasu. Jinak každý zápas je pro nás velká škola, učíme se a snažíme se poučit!"

Nenad Veljkovič, prezident SK Slavia Praha: "Děláme stále stejné chyby, za stavu 3:0 jsme nabídli soupeři snížení z pozice, kdy jsme měli míč pod kontrolou. V druhém poločase jsme přestali dávat šance za našeho vedení 5:2, převládl pocit, že je zápas vyhraný a on vyhraný nebyl. Doufám, že tohle pro nás bude velké poučení."

 

Zpět na výpis článků

Diskuze k článku

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

25/09/2018

Michail Žák: Musíme hrát týmově

Několik otázek ohledně začátku sezony jsme položili prezidentovi klubu Michailu Žákovi. Jak vidí…

24/09/2018

Hráči Svarogu dnes v reprezentačním…

Na Turnaji čtyř zemí v Nymburku dnes odehrála reprezentace zápas proti Maďarsku. Naši hráči byli na…

18/09/2018

Svarog si připsal druhé vítězství.…

Teplice mají za sebou druhé ligové utkání. První výjezd byl velice dlouhý, očekával nás soupeř z…

Všechny články

CERVA Futsal za život

ZE SVĚTA SPORTU

26/09/2018

David Černý: Ve druhém poločasu jsme…

VIDEO Dvě branky vstřelil v utkání proti Maďarsku David Černý, který podal velmi dobrý výkon a měl velkou zásluhu na…

26/09/2018

Obě reprezentace vstoupily do turnaje…

V pondělí se do bojů na Turnaji čtyř zemí v Nymburce zapojily obě české reprezentace a v obou případech byly proti…

26/09/2018

Předehrávka úvodního kola 2. ligy -…

Nový ročník 2. ligy - západ zahájila předehrávka úvodního kola mezi Jabloncem a Kladnem. Souboj loňských medailistů…

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2018 Svarog Futsal Club

x