Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník 1.FUTSAL ligy 2017/2018
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

27.09.2017

V pátek přijede Brno!

V pátek přijede Brno!

Pozítří nás čeká další domácí představení. Hostit budeme již avizovaný Helas Brno.

Brno je tradičním účastníkem první ligy, a i když se mu v letošním ročníku zatím příliš nedaří, nebude to pro nás jednoduché. Hosté jistě přijedou s touhou prolomit smůlu a zajistit si první body do tabulky. To, že Brněnští mají kvalitu, dokázali v posledním utkání proti Chrudim, ve kterém sehráli s favoritem vyrovnanou partii a odešli jen těsně poraženi.

Radek Novák, brankář Svarog FC: „V pátek nás čeká další těžké utkání proti Helasu Brno. Domácí utkání jsou pro nás stěžejní, nesmíme v nich ztrácet body. Ač se o Brnu napsalo ledacos, že mají problémy se sestavením kádru, myslím že v posledním zapase, kde byli Era-packu vyrovnaným soupeřem, jasně ukázali, že je to kvalitní tým! My se ale musíme soustředit na svoji hru a navázat na kvalitní výkon z domácího utkání proti Třinci a také podpořit bodový import z Ostravy. Chceme pokračovat v bodovém zisku z posledních utkání. Chtěl bych pozvat fanoušky na kvalitní futsal a tradičního účastníka futsalové ligy, což Helas Brno je. Doufáme v jejich podporu jako tomu bylo proti Třinci.“

Jan Loup, Helas Brno: "Čeká nás dlouhá cesta z Brna do Teplic a poskládat sestavu vzhledem k pracovnímu vytížení některých hráčů nebude jednoduché. Určitě ale chceme konečně v této sezóně bodovat a přivést domů body. Soupeř určitě nebude jednoduchý, ale jsme odhodlaní se o vítězství poprat stejným výkonem jako proti Chrudimi. Každé utkání začíná stavem 0:0 a my budeme chtít makat hned od první minuty a jít za svým cílem."

 

Opět budeme potřebovat Vaší podporu! Neváhejte, přijďte v pátek do teplické sportovní haly a prožijte to s námi! Začínáme ve 20:00h!

Zpět na výpis článků

Diskuze k článku

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

16/12/2017

Třinec porážíme i napodruhé

Třinácté kolo nejvyšší české futsalové soutěže je minulostí. Svarog si odškrtl nejdelší výjezd…

15/12/2017

Tým je na cestě do Třince!

Dnes náš tým čeká další kolo 1.FUTSAL ligy a s ním i nejdelší výjezd. Do zápasu v dalekém Třinci…

10/12/2017

Narozeniny: David Černý

Dnes slaví své 22. narozeniny útočník našeho týmu David Černý! Za celý klub mu tímto přejeme mnoho…

Všechny články

Futsal za život

ZE SVĚTA SPORTU

18/12/2017

2. liga-východ: Lídr padl ve Vyškově,…

Ve druhé lize není nouze o překvapení. Jinak tomu nebylo ani tentokrát. Přinášíme souhrn kompletního desátého kola 2.…

18/12/2017

Sparta porazila v dohrávce Českou Lípu

V neděli večer si dokázala pražská Sparta poradit v dohrávce 13. kola 1. FUTSAL ligy s českolipskými Démony a porazila…

18/12/2017

Kompletní výsledky 3. turnajů…

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY - Dva turnaje v sobotu a dva v neděli. To byl ve stručnosti víkendový program juniorských soutěží U…

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2017 Svarog Futsal Club

x