Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník 1.FUTSAL ligy 2017/2018
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

04.08.2017

Předzápasový rozhovor s trenérem týmu

Předzápasový rozhovor s trenérem týmu

Trenér týmu Aibek Mukanov nám odpověděl na pár otázek ohledně přípravy a dnešního zápasu.

  • Příprava už běží druhý týden, jde zatím vše podle plánu?

Tak úplně podle plánu příprava zatím bohužel neprobíhá. Hned na úvod se nám zranili dva hráči, Kodeš a Konečný. Naštěstí by to nemělo být nic vážného a brzy by se měli opět připojit k týmu. Dále musel nečekaně z osobních důvodů odjet Marco Vinicius. V podstatě tři hráči jsou tedy mimo. Nyní hledáme náhradu za Marcose, uvidíme, jestli se nám podaří sehnat dalšího Brazilce.

  •  Líbí se ti nasazení a účast na trénincích?

Co se týká nasazení, tak od některých hráčů jsem čekal trochu víc, naopak někteří hráči mě příjemně překvapili. Makají a vidím, že chtějí ukázat co v nich je. V první lize takovým hráčům určitě dám šanci.

  •  Co říkáš na posily, které jsi už mohl na tréninku vidět?

Posily jsou tedy momentálně dvě. Vovu už nepočítám jako posilu, ale jako stálého hráče. Lucas je mladý, má potenciál a může vyrůst v dobrého hráče, když bude makat. Zatím mu chybí zkušenosti. Myslím, že přišel do správného týmu, kde jsou mladí hráči a mladá parta. Nene, u toho je to naopak. Zde jsou vidět zkušenosti. Může hrát vepředu i vzadu, je to takový klidný chlap. Jsem s ním spokojený.

  • Jaké jsou vyhlídky do zápasu s Mělníkem?

Je to první zápas, měli jsme zatím jenom 4-5 tréninků. Nebude tedy záležet na výsledku, ale chci zkusit nějaké kombinace a složení čtyřek. Uvidíme, jak zapadnou naši noví Brazilci do party. Zkusíme, jestli bude fungovat spolupráce nových hráčů s našimi kluky. Dneska jsem na to zvědavý. Mělník má určitě kvalitu, tak to pro nás bude dobrá zkouška.

Dnes ve 20:00h! Buďte u toho!

Zpět na výpis článků

Diskuze k článku

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

16/12/2017

Třinec porážíme i napodruhé

Třinácté kolo nejvyšší české futsalové soutěže je minulostí. Svarog si odškrtl nejdelší výjezd…

15/12/2017

Tým je na cestě do Třince!

Dnes náš tým čeká další kolo 1.FUTSAL ligy a s ním i nejdelší výjezd. Do zápasu v dalekém Třinci…

10/12/2017

Narozeniny: David Černý

Dnes slaví své 22. narozeniny útočník našeho týmu David Černý! Za celý klub mu tímto přejeme mnoho…

Všechny články

Futsal za život

ZE SVĚTA SPORTU

18/12/2017

2. liga-východ: Lídr padl ve Vyškově,…

Ve druhé lize není nouze o překvapení. Jinak tomu nebylo ani tentokrát. Přinášíme souhrn kompletního desátého kola 2.…

18/12/2017

Sparta porazila v dohrávce Českou Lípu

V neděli večer si dokázala pražská Sparta poradit v dohrávce 13. kola 1. FUTSAL ligy s českolipskými Démony a porazila…

18/12/2017

Kompletní výsledky 3. turnajů…

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY - Dva turnaje v sobotu a dva v neděli. To byl ve stručnosti víkendový program juniorských soutěží U…

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2017 Svarog Futsal Club

x