Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Účastník 1.FUTSAL ligy 2017/2018
Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

24.06.2017

Vznik B a C týmu

Vznik B a C týmu

Již dříve avizovaný vznik B a C týmu je tady! Po dohodě mezi Tomášem Šeblem, Michalem Žitným a Tomášem Kordikem se náš tým rozšířil o další dvě mužstva. Týmy vznikly spojením s klubem TJ Bouráci Teplice. B tým povede v krajské soutěži Michal Žitný a C tým v okresní soutěži Tomáš Kordik.

Zleva: Michal Žitný, Tomáš Kordik

Co na vzniklou spolupráci říkají samotní aktéři jednání? Na pár otázek tu máme odpovědi.

  • Jak vznikla vaše spolupráce s naším klubem?

Michal Žitný, Tomáš Kordik: "Naše spolupráce vznikla diky delší známosti s Tomášem Šeblem a také díky tomu, že si nás všiml Michail Žák, když jsme hráli finále krajského poháru s týmem Svarog /Internazionale."

  • Co si slibujete od vzájemné spolupráce?

Tomáš Kordik: "Celkové pozvednutí týmu díky spolupráci s prvoligovým mužstvem"

  • Co nám nyní můžete říci ke skladbě vašeho týmu? Jaké mají hráči zkušenosti? Jsou všichni tepličtí?

Michal Žitný, Tomáš Kordik: "Tým máme složený většinou z mladých kluků, které futsal velmi baví a jsou pro něj velmi zapálení. Jsou to převážně kamarádi a dorostenci z FK Teplice. Kádr je doplněn o nás starší, kteří už máme nějaké zkušenosti. Všichni tepličtí nejsou, jsou například z Žatce nebo Loun. Je to přibližně půl na půl."

Michal Žitný: "Ti mladší získávají zkušenosti až teď s námi a starší z nás již nějaký ten rok futsal hrajeme. Já jsem například hrál 9 let za Ústecký Relax a další kluci byli v již zrušené Balticfloře a dalších týmech.

Tomáš Kordik: "Hráči mají zkušenosti z ligového dorostu a futsalu na krajské a okresní úrovni."

  • Co na vzniklou spolupráci říká vedoucí týmu Tomáš Šebl?

"Určitě jsem rád, že to dopadlo dobře a s týmem TJ Bouráci jsme se domluvili na spolupráci. Tomáše Kordika znám už déle, spolu s Michalem Žitným jsou srdcaři a velcí pracanti, je radost s takovými lidmi pracovat a budovat ještě silnější tým. Nejen, že budou vést naše béčko a céčko, také nám pomohou s U-19, takže jsem moc rád a na kluky se těším. Vím, že Bouráci mají velmi kvalitní mladý kádr a je to příslib pro budoucnost Svarogu."

Naše základna se tedy pomalu rozšiřuje a začíná se budovat velmi silný tým.

Zpět na výpis článků

Diskuze k článku

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

20/09/2017

Osmifinále poháru nás čeká v pátek!

Pozítří nás čeká osmifinálové utkání Poháru FAČR. Zápas se odehraje v kladenské sportovní hale od…

18/09/2017

Céčko si připisuje další výhru

Dnes na scénu opět nastoupil náš C tým. Na zápas se znovu jelo ve slabší sestavě s pěti lidmi do…

17/09/2017

Připsali jsme si první venkovní výhru

Náš tým má za sebou první dlouhý výjezd. V pátek v 11:00h odjížděl Svarog do daleké Ostravy. Cesta…

Všechny články

Futsal za život

ZE SVĚTA SPORTU

22/09/2017

Přípravné zápasy druholigových klubů…

Druholigové kluby se usilovně chystají na start nové sezóny a hned tři z nich si přípravu zpestřili konfrontací proci…

22/09/2017

Hrát proti Chrudimi je vždy svátek,…

Chrudim v dohrávce prvního kola porazila Třinec 7:3. Za domácí SKP Ocel se však třikrát trefil Filip Przyczko, jenž si…

22/09/2017

Deník: Ptejte se kouče Olympiku Pavla…

Zajímá vás, co je nového v mělnickém Olympiku? Chcete se zeptat prezidenta a trenéra v jedné osobě, Pavla Šuby, co je…

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2017 Svarog Futsal Club

x