Svarog Futsal Club

Oficiální stránky klubu

Svarog Futsal Club

Vícemistr 2009/2010, 2010/2011, 2013/2014
Vítěz Poháru FAČR 2013/2014

24.06.2017

Vznik B a C týmu

Vznik B a C týmu

Již dříve avizovaný vznik B a C týmu je tady! Po dohodě mezi Tomášem Šeblem, Michalem Žitným a Tomášem Kordikem se náš tým rozšířil o další dvě mužstva. Týmy vznikly spojením s klubem TJ Bouráci Teplice. B tým povede v krajské soutěži Michal Žitný a C tým v okresní soutěži Tomáš Kordik.

Zleva: Michal Žitný, Tomáš Kordik

Co na vzniklou spolupráci říkají samotní aktéři jednání? Na pár otázek tu máme odpovědi.

  • Jak vznikla vaše spolupráce s naším klubem?

Michal Žitný, Tomáš Kordik: "Naše spolupráce vznikla diky delší známosti s Tomášem Šeblem a také díky tomu, že si nás všiml Michail Žák, když jsme hráli finále krajského poháru s týmem Svarog /Internazionale."

  • Co si slibujete od vzájemné spolupráce?

Tomáš Kordik: "Celkové pozvednutí týmu díky spolupráci s prvoligovým mužstvem"

  • Co nám nyní můžete říci ke skladbě vašeho týmu? Jaké mají hráči zkušenosti? Jsou všichni tepličtí?

Michal Žitný, Tomáš Kordik: "Tým máme složený většinou z mladých kluků, které futsal velmi baví a jsou pro něj velmi zapálení. Jsou to převážně kamarádi a dorostenci z FK Teplice. Kádr je doplněn o nás starší, kteří už máme nějaké zkušenosti. Všichni tepličtí nejsou, jsou například z Žatce nebo Loun. Je to přibližně půl na půl."

Michal Žitný: "Ti mladší získávají zkušenosti až teď s námi a starší z nás již nějaký ten rok futsal hrajeme. Já jsem například hrál 9 let za Ústecký Relax a další kluci byli v již zrušené Balticfloře a dalších týmech.

Tomáš Kordik: "Hráči mají zkušenosti z ligového dorostu a futsalu na krajské a okresní úrovni."

  • Co na vzniklou spolupráci říká vedoucí týmu Tomáš Šebl?

"Určitě jsem rád, že to dopadlo dobře a s týmem TJ Bouráci jsme se domluvili na spolupráci. Tomáše Kordika znám už déle, spolu s Michalem Žitným jsou srdcaři a velcí pracanti, je radost s takovými lidmi pracovat a budovat ještě silnější tým. Nejen, že budou vést naše béčko a céčko, také nám pomohou s U-19, takže jsem moc rád a na kluky se těším. Vím, že Bouráci mají velmi kvalitní mladý kádr a je to příslib pro budoucnost Svarogu."

Naše základna se tedy pomalu rozšiřuje a začíná se budovat velmi silný tým.

Zpět na výpis článků

Diskuze k článku

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

12/07/2017

Posily z Brazílie!

Máme tu oficiální informace o posílení našeho týmu! Ze zahraničí přicházejí tři brazilští hráči! …

10/07/2017

Předsezónní rozhovor s Michailem Žákem

Velký předsezónní rozhovor s prezidentem klubu je tady!   Všichni fanoušci Svarogu…

21/06/2017

Svarog Open Cup 2017 má dvě volná místa!

Ani letos nebude chybět v letním programu Svarog Open Cup. V turnaji budou opět figurovat čtyři…

Všechny články

Futsal za život

ZE SVĚTA SPORTU

24/07/2017

Martin Mareš novou posilou Gardenline

Snad nejlépe ze všech ligových celků sestavil svou brankářskou dvojici celek litoměřického Gardenline. Po realizovaném…

24/07/2017

Chci se napevno usadit v sestavě, přeje…

Michal Mikyska je jednou z posil Třince. Talentovaný mládežnický reprezentant odehrál loňský ročník v druhé lize. Nyní…

24/07/2017

Radek Polášek se vrací do české ligy!

Držitel bronzové medaile z ME 2010 Radek Polášek, který většinou své kariéry strávil v polské nejvyšší soutěži, se…

PARTNEŘI a kamarádi KLUBU

Vytvořeno službou Sklub.cz

Copyright © 2017 Svarog Futsal Club